پرش به

تصویر

مدلسازی تحلیل و طراحی سوله در نرم افزار ETABS 2016

آموزش ETABS 2016 سوله مدلسازی سوله ترسیم سوله در اتوکد بارگذاری سوله طراحی سوله

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3 پاسخ برای این موضوع

#1 mahmoodimr

mahmoodimr

Advanced Member

• Members
  • ستارهستارهستاره
  • 39 ارسال
  • Locationتهران

ارسالی 02 December 2016 - 07:24 PM

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا اگر عضو نیستید عضو شوید تا بتوانید محتویات این قسمت را مشاهده نمایید

• 3

#2 sadeghalavi

sadeghalavi

Advanced Member

• Members
  • ستارهستارهستاره
  • 157 ارسال
  • LocationB.U STATE

ارسالی 03 December 2016 - 11:45 AM

ضمن تشکر از تهیه از این ویدئو، فقط تا جایی که بنده اطلاع دارم قابهای شیبدار رو نمیشه به صورت خودکار برای بار باد همانند اونچه در این ویدئو تشریح شده بارگذاری کرد. بارگذاری خودکار صرفاً برای سازه های با بام تخت قابل استفاده هست.

• 1

فیلم آموزش طراحی کف های پیش تنیده با نرم افزار  ETABS 2016

http://civil808.com/...abs-و-safe-2016

تدریس خصوصی آنلاین در زمینه سازه های صنعتی و کف های پیش تنیده

#3 mahmoodimr

mahmoodimr

Advanced Member

• Members
  • ستارهستارهستاره
  • 39 ارسال
  • Locationتهران

ارسالی 03 December 2016 - 09:17 PM

ضمن تشکر از تهیه از این ویدئو، فقط تا جایی که بنده اطلاع دارم قابهای شیبدار رو نمیشه به صورت خودکار برای بار باد همانند اونچه در این ویدئو تشریح شده بارگذاری کرد. بارگذاری خودکار صرفاً برای سازه های با بام تخت قابل استفاده هست.

جناب مهندس متاسفانه بنده فرصت چک کردن این ویدیو رو نداشتم و فقط اون رو تو عصر عمران منتشر کردم.

• 0

#4 sadeghalavi

sadeghalavi

Advanced Member

• Members
  • ستارهستارهستاره
  • 157 ارسال
  • LocationB.U STATE

ارسالی 03 December 2016 - 11:16 PM

جناب مهندس متاسفانه بنده فرصت چک کردن این ویدیو رو نداشتم و فقط اون رو تو عصر عمران منتشر کردم.

عیبی نداره مهندس صرفا من باب اطلاع دوستانی گفتم که میخان قاب شیبدار طراجی کنن، وگرنه در کل حاوی مطالب آموزنده ای هست

• 1

فیلم آموزش طراحی کف های پیش تنیده با نرم افزار  ETABS 2016

http://civil808.com/...abs-و-safe-2016

تدریس خصوصی آنلاین در زمینه سازه های صنعتی و کف های پیش تنیده

همچنین به آموزش ETABS 2016, سوله, مدلسازی سوله, ترسیم سوله در اتوکد, بارگذاری سوله, طراحی سوله نیز برچسب خورده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی