پرش به


تصویر

تخریب بتن با ربات واترجت آکواکاتر

تخریب بتن واترجت آکواکاتر تخریب بتن با واترجت

  • لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
بدون پاسخ

#1 AQUAJETIRAN

AQUAJETIRAN

    Newbie

  • Members
  • ستاره
  • 1 ارسال

ارسالی 02 April 2017 - 03:37 PM

در این تکنیک آب فشار قوی به وسیله ی شلنگ های مخصوص به سمت نازل های ربات هدایت شده و عملیات بتن برداری انجام می شود . فشار آب بسته به میزان سختی بتن می تواند بین ۱۰۰۰ بار تا ۳۵۰۰ بار با آبدهی بین ۹۱ تا ۲۶۱ لیتر در دقیقه باشد، به صورت میانگین این ربات ها با ۱۰۰۰ بار فشار آب و ۲۶۰ لیتر آبدهی در دقیقه توانایی بتن برداری بین ۰/۵ تا  ۷۵ /۰ مترمکعب در ساعت را دارند با در نظر گرفتن سختی ۵۰ مگاپاسکال برای بتن.

 

در این متد از بتن برداری هیچگونه ترک مویی در بتن اطراف محل عملیات ایجاد نمی شود و میلگردها کاملا تمیز شده و بدون آسیب باقی مانده و  همچنین در صورتی که بتن برداری تنها از  قسمت های آسیب دیده ی بتن انجام شود، سطح زیرین که بتن مناسب و قوی است سطحی بسیار مناسب از جهت گیرایی بتن جدید خواهد داشت.

 

 

 

 

بتن برداری از سد، سرریزسد، اسکله ها، تونل ها، ستون ها، تیرها، پل ها ، مخازن و کلیه ی سازه های بتنی از کاربردهای این ربات ها می باشند. لازم بذکر است بتن برداری با این روش تقریبا ۹ برابرسریع تر از بتن برداری با واتر جت تفنگی می باشد و از لحاظ هزینه ای بسیار مقرون بصرفه تر و امن تر می باشد.

 

 

ربات آکواکاتر به وسیله ی یک ریموت کنترل از راه دور توسط اوپراتور هدایت شده و با برنامه ریزی آسان عملیات تخریب بتن را انجام می دهد. 

 

 

فایل های پیوستی


  • 0

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی