دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم
iransaze.com :: مشاهده موضوع - امريه سربازي
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » بازار کار

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
امريه سربازي رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
mykb68
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1391

تشکر شده 101 بار در 92 پست

blank.gif

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: چهار‌شنبه 10 اردیبهشت 1393 - 00:56    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مهندس خودت باید تصمیم بگیری چون هر چیزی به شرایطش بستگی داره شما ممکنه تو خاتم جایی باشی که 1000 کیلومتر با محل زنذگیت فاصله داره ولی ممکنه تو نوسازی مدارس تو شهره خودت باشی باید کامل شرایط رو بسنجی ما که نمیدونیم شما تو چه قسمتی از خاتم قراره امریه بشی یا اینکه پروژه خاتم تو چه شهری هست اینارو خودت میدونی

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکر توسط: alizarei114
Dr.M
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 17 بهمن 1389

تشکر شده 8 بار در 8 پست

blank.gif

پست تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 - 22:00    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام دوستان،لطفا راهنمایی کنید .

من در این ماه میخوام دفترچه خدمت رو ارسال کنم و بخاطر به تعویق افتادن برخی کارهای فارغ التحصیلی تا هفته بعد نمیتونم دفترچه رو بفرستم . از طرف دیگه امریه ثبت اسناد گرفتم و باید 1 تیر اعزام شم . حالا سوالم اینه من تا چه موقع وقت دارم دفترچه رو ارسال کنم که تاریخ اعزامم 1 تیر بیفته ؟ یه سوال دیگه اینکه میتونم الان دفترچه رو ارسال کنم درحالیکه هنوز کارهای فارغ التحصیلیم تموم نشده ؟ کلا من باید چکار کنم 1 تیر امسال اعزام شم ؟ اگه فوری جواب بدید خیلی ممنون میشم .

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
alizarei114
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 8 آبان 1391

تشکر شده 92 بار در 77 پست

پست تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 - 22:40    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

Dr.M نوشته است:

من در این ماه میخوام دفترچه خدمت رو ارسال کنم و بخاطر به تعویق افتادن برخی کارهای فارغ التحصیلی تا هفته بعد نمیتونم دفترچه رو بفرستم . از طرف دیگه امریه ثبت اسناد گرفتم و باید 1 تیر اعزام شم . حالا سوالم اینه من تا چه موقع وقت دارم دفترچه رو ارسال کنم که تاریخ اعزامم 1 تیر بیفته ؟ یه سوال دیگه اینکه میتونم الان دفترچه رو ارسال کنم درحالیکه هنوز کارهای فارغ التحصیلیم تموم نشده ؟ کلا من باید چکار کنم 1 تیر امسال اعزام شم ؟ اگه فوری جواب بدید خیلی ممنون میشم .

سلام
اول باید ببینی که اداره ثبت اسناد تا چه زمانی وقت دارند که افراد امریه شده را به سازمان کل معرفی کنند.
حالا این زمان را حساب کن که مدت زمان مدرک تحصیلی تا کی آماده هست، بعلاوه سه روز، و بایستی از زمان اداره اسناد کمتر باشه.
این سه روز برای دریافت برگ سبز سربازی می باشد که شما پس از ثبت نام در پلیس+10 حدودا 48 ساعت بعد بر روی سایت سازمان نظام وظیفه عمومی قابل مشاهده است. حال با مراجعه به پلیس+10 کپی برابر با اصل اون را دریافت کن.
تکمیل و ارسال دفترچه سربازی رو هم سریعا انجام بده. بازم اگر سوالی داشتی شماره تماسم را در پیام خصوصی فرستادم.

بازگشت به بالای صفحه

mykb68
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

پست تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 - 23:47    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

Dr.M نوشته است:

دوست عزیز اینکه تیر بیفتی هروقت تو اردیبهشت پست کنی احتمالا تیر بیفتی نیفتادی تعجیل بزن. اما مشکل اصلی امریته دوست عزیز تا جایی که من شنیدم شما باید الان برگ اعزامتو میدادی بشون. البته هر ارگانی برنامه خودشو داره تو فقط سریع بجنب همین الام دیره

بازگشت به بالای صفحه

parrham
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 19 اردیبهشت 1393

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 20:20    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام دوستان
1- در مورد امریه ی خاتم آیا مکان پروژه دست ماست ؟؟ امکان داره که داخل استان باشیم ؟
تا چه حد بسیج داشتن مهمه ؟ بدون سابقه ی بسیج امکانش هست ؟

2- یه مورد دیگه هم اینکه من چند جا رفتم از من برگ سبز خواستن ! آیا روالش به این ترتیبه ؟؟! آخه اول معلوم نمیکنن که منو قبول میکنن یا نه ! من هم مطمئن نشده که نمیتونم دفترچه پست کنم !
(البته بند پ ندارم متاسفانه! )
طرف میگه شما دفترچه پست کن بعدش بیا پیش من!

3- ببخشید سوالام زیاد شد! بین این ارگان ها کدومش مناسبتره از لحاظ سختی یا آسون بودن خدمتی و شاید حقوق و مزایا و همینطور کسب تجربه و سابقه:

1- خاتم
2- آب و فاضلاب روستایی
3- اداره مسکن و شهرسازی
4- بنیاد مسکن
5- اداره ثبت و اسناد
؟

اگر کسی هست که حتی از یکی از این موارد اطلاع داره ممنون میشم تجربشو بگه ....

بازگشت به بالای صفحه

gandolf
ناظم بازنشسته
ناظم بازنشسته

عضو شده در: 30 مرداد 1386

تشکر شده 500 بار در 293 پست

پست تاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 20:32    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

برادر من 3 ماه عمرتو میفروشی به خدمت آسان؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
mykb68
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

پست تاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 21:14    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

gandolf نوشته است:
برادر من 3 ماه عمرتو میفروشی به خدمت آسان؟

ای بابا مهندس حالا مگه کارتو بگیره فرداش میبرنش سر کار؟ بزار حداقل تو امریه یه چیزی یاد بگیره

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: parrham
alizarei114
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 8 آبان 1391

تشکر شده 92 بار در 77 پست

پست تاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 21:23    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

parrham نوشته است:
سلام دوستان
1- در مورد امریه ی خاتم آیا مکان پروژه دست ماست ؟؟ امکان داره که داخل استان باشیم ؟

2- یه مورد دیگه هم اینکه من چند جا رفتم از من برگ سبز خواستن ! آیا روالش به این ترتیبه ؟؟! آخه اول معلوم نمیکنن که منو قبول میکنن یا نه ! من هم مطمئن نشده که نمیتونم دفترچه پست کنم !

3- ببخشید سوالام زیاد شد! بین این ارگان ها کدومش مناسبتره از لحاظ سختی یا آسون بودن خدمتی و شاید حقوق و مزایا و همینطور کسب تجربه و سابقه:

1- خاتم
2- آب و فاضلاب روستایی
3- اداره مسکن و شهرسازی
4- بنیاد مسکن
5- اداره ثبت و اسناد
؟

سلام
امریه خاتم بایستی اینترنتی ثبت نام کنی، اگر صلاحیت داشته باشی بهت زنگ میزنند. البته بسیجی بودن تاثیر داره. نیاز به پارتی هم نداره. در قرارگاه خاتم هم دوستام امریه شدن هم با خود بنده تماس گرفتند.
تو 5 گزینه فوق بنیاد مسکن و خاتم مناسب تر هست.

بازگشت به بالای صفحه

mykb68
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

پست تاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 21:25    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

ALIZAREI114 نوشته است:
parrham نوشته است:
سلام دوستان

1- خاتم
2- آب و فاضلاب روستایی
3- اداره مسکن و شهرسازی
4- بنیاد مسکن
5- اداره ثبت و اسناد
؟

سلام
امریه خاتم بایستی اینترنتی ثبت نام کنی، اگر صلاحیت داشته باشی بهت زنگ میزنند. البته بسیجی بودن تاثیر داره. نیاز به پارتی هم نداره. در قرارگاه خاتم هم دوستام امریه شدن هم با خود بنده تماس گرفتند.
تو 5 گزینه فوق بنیاد مسکن و خاتم مناسب تر هست.

من ثبت نام کردم بام توماس نگرفتن فوق لیسانس با معدل 17/50 بودم

بازگشت به بالای صفحه

mykb68
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

پست تاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 21:27    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

parrham نوشته است:
سلام دوستان

1- خاتم
2- آب و فاضلاب روستایی
3- اداره مسکن و شهرسازی
4- بنیاد مسکن
5- اداره ثبت و اسناد
؟

اینکه کجا میفتی اصلاً معلوم نیست و بدون سابقه بسیج امکانش نیست.

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  بعدی
صفحه 7 از 11

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید