گروه نرم افزاری سازه : 25 خرداد 97 دومین جمعه خاص
iransaze.com :: مشاهده موضوع - اخبار ، گفتمان ، بحث و تبادل نظر پیرامون دکتری دانشگاه آزاد 1391 و 1392
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » آزمونها

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
اخبار ، گفتمان ، بحث و تبادل نظر پیرامون دکتری دانشگاه آزاد 1391 و 1392 رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
ata_v08
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 24 اسفند 1387

تشکر شده 283 بار در 171 پست

iran.gif

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 - 21:07    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

sina58a نوشته است:

سلام
راستش اين بستگي به خود فرد داره كه ببينه براش ميصرفه دكترا بخونه يا نه. از لحاظ مالي براي اكثر افراد از اين به بعد شايد به صرفه نباشه كه بخواهد با هزينه (ازاد) و يا حتي بدون هزينه (سراسري) دكتري بگيره. ولي يك مطلب را بگم. من حدود 6 سال پيش از دانشگاه صنعتي اصفهان فارغ التحصيل شدم. اون موقع اونقدر فشار توي درس كشيدم (دوستاني كه آشنايي با دانشگاه صنعتي اصفهان دارن ميفهمن من چي ميگم ) كه دكترا را بيخيال شدم. هرچند نفر اول كنكور ارشد بودم و جزو نخبگان علمي هم حساب ميشدم. اونموقع ميتونستم براي فرانسه و كانادا و استراليا با بورس تحصيلي اقدام كنم كه به خاطر شرايط خانوادگيم اين كار را نكردم (الان هم پشيمون نيستم). و شكر خدا يك شركت دولتي نسبتا خوب هم استخدام شدم. اونموقع همكارايي كه 7-8 سال سابقه داشتن ميگفتن كاش ماهم بتونيم ادامه تحصيل بديم. يكبار به يكي از اين همكارا گفتم كاش من هم انگيزه شما را داشتم كه گفت نگران نباش بعد 6-7 سال تو هم ميخواي ادامه تحصيل بدي. ولي اونموقع ديگه دير شده. حالا ميفهمم همكارم چي ميگفت! الان من آزاد قبول شدم. اولين باري هم بود كه آزاد شركت ميكردم. راحت ميگم هيچ انگيزه مادي هم توي فكرم نيست!!! شايد اين حرفم براي بعضي هاي قابل فهم نباشه شايد هم بعضي ها فكر كنن من شعار ميدم (اصلا نيازي به شعار دادن و دروغ گفتن نمي بينم مهم هم نيست ديگران چي فكر ميكنن) اما واقعيت اينه كه براي من كه تقريبا تمام عمرم با انگيزه و تلاش زياد درس خوندم و لذت درس خوندن و ياد گرفتن مطلب را چشيدم خيلي سخته كه ببينم دارم به موجودي فسيل شده تبديل بشم. شكر خدا پول هم به اندازه نيازم (نه بيشتر) در ميارم. هم شركت هم نظام مهندسي هم حق التدريس دانشگاه ولي اينها من را راضي نگه نميداره من درون خودم نياز به يادگرفتن، پيشرفت كردن و ساكن نبودن را حس ميكنم. از محيط پيمانكاري و دويدن زياد براي پول هم خوشم نمياد. شكر خدا هم كه خدا خودش روزي رسونه. برام تامين هزينه آزاد سخت هست ولي فعلا فكر ميكنم اين تنها راه براي نپوسيدن من توي اين شرايط هست حالا اگه كس ديگري راه ديگري به فراخور حالش داره بايد اون راهي را كه متناسب حالش هست انتخاب كنه.

شما كارمندي مسلمه بعد از يه مدت احساس پوچي بهت دست ميده، همه مشاغل اينجوري نيستند كه بخواي بري آزاد دكتري بگيري تا مثلا فسيل نشي.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
mykb68
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1391

تشکر شده 101 بار در 92 پست

blank.gif

پست تاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 - 10:23    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

درسته همه کسایی که شاغل ادارات دولتی هستند میرن و ادامه تحصیل میدن و بسیار هم در این زمینه علاقه مند هستند. و دوست دارن دکتری بگیرن و همش میگن کاش زودتر دکتری میگرفتیم. ولی کسی مثله من و سایر دوستان که بیکار هست با چه انگیزه ای بره دکتری بخونه؟

بازگشت به بالای صفحه

hashemi1
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 19 مهر 1388

تشکر شده 9 بار در 4 پست

پست تاریخ: دوشنبه 19 خرداد 1393 - 21:32    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اقا يه سوال ما شرايط بدون ازمونا داشتبم برا زلزله علوم تحقيقات ولي دعوت به مصاحبه نشديم ميگن شرايطشا نداري ميگن گرينش كرديم. همچين چيزي داريم
معدل 17/5 نمره پايان نامه 18/5
يكي لطفا جواب بده

بازگشت به بالای صفحه

mehdi 1983
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 23 اردیبهشت 1391

تشکر شده 36 بار در 25 پست

blank.gif

پست تاریخ: سه‌شنبه 20 خرداد 1393 - 07:36    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

شما مقاله هم داشتید؟ چون رزومه خیلی مهمه به هر حال خیلی مثل شما هم بدون آزمون دعوت به مصاحبه شدن. شاید رزومه اونا بهتر بوده. ان شاالله که دعوت بشید. فکر کنم 10 درصد هر ورودی از بدون ازمون ها باشند.

بازگشت به بالای صفحه

hashemi1
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 19 مهر 1388

تشکر شده 9 بار در 4 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 21 خرداد 1393 - 18:04    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اخه تو سايت كه رزومه نمي خواست فقط معدل و نمره پايان نامه را مي خواست مقاله را گفته موقع مصاحبه بيارين

بازگشت به بالای صفحه

mykb68
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 1 اسفند 1391

تشکر شده 101 بار در 92 پست

blank.gif

پست تاریخ: چهار‌شنبه 21 خرداد 1393 - 21:50    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

نه رزومه نمی خواست منم چک کرده بودم.

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
صفحه 18 از 18

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید