نرم افزار سازه 90
iransaze.com :: مشاهده موضوع - درخواست مطالب آموزشی در مورد safe 12
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » SAFE

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
درخواست مطالب آموزشی در مورد safe 12
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
sepehrdad
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 26 تیر 1388

تشکر شده 0 بار در 0 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: پنج‌شنبه 29 مرداد 1388 - 11:03    عنوان:  درخواست مطالب آموزشی در مورد safe 12 پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام.
داشتم بخش سوالات مربوط به SAFE12 را توی همین سایت می خوندم و دیدم کاربران مشکلات و سوالات زیادی رو مثل خودم از تفاوت های V12 با ورژن های پایین تر مثل V8براشون به وجود آمده .
میشه جزوه یا مطلب مرتبط مفیدی رو برای آموزش معرفی کنین؟؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
:
khsaeid
ناظم انجمن
ناظم انجمن

عضو شده در: 19 مهر 1385

تشکر شده 457 بار در 184 پست

پست تاریخ: شنبه 7 شهریور 1388 - 16:37    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

http://www.pooyatech.ir/civil/46-safe-12.html

البته باید گفت اطلاعات کمی در این خصوص داده شده است

بازگشت به بالای صفحه

sadeghalavi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

عضو شده در: پارامترهای تابع تاریخ شمسی نادرست می باشد.

تشکر شده 49 بار در 29 پست

پست تاریخ: شنبه 7 شهریور 1388 - 19:56    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اینا که خیلی از جنس شون تعریف کردن ، قیمت هم که نداره ، لابد رایگانه.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
ahmadee61
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 18 مهر 1386

تشکر شده 7 بار در 6 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 10 شهریور 1388 - 19:51    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

khsaeid نوشته است:
http://www.pooyatech.ir/civil/46-safe-12.html

البته باید گفت اطلاعات کمی در این خصوص داده شده است

دوستان اين بسته چطور قابل تهيه هست تو سايت كه ظاهرا توضيحي نداده.

در ضمن يك سوال داشتم.
چطور شده سيف يهو از ورژن 8 پريده به ورژن 12. معمولا ارتقا اين نرم افزارها به صورت صدمي و دهميه. مثلا از 8.07 به 8.08 و ....

بازگشت به بالای صفحه

mikajaxxx
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 3 آبان 1388

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 00:15    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

من یه نسخه کپی از اونو دارم که البته فقط چند بار اجرا می شه .( دی وی دی اوریجینالش رو پیدا نکردم)
کار واقعا خوبیه اول فکر کردم که ترجمه است و لی مثل این که کار چند تا از دانشجوها و اساتید ایرانیه. من که خیلی خوشم اومد.حیف که آموزش etabs رو نداشتن
لینک درستش رو هم این جا گذاشتم . در ضمن هم قیمت داره و هم فروش پستی
http://www.pooyatech.ir/product/civil.html

بازگشت به بالای صفحه

eshghe2harfi
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 27 خرداد 1386

تشکر شده 27 بار در 17 پست

blank.gif

پست تاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 01:51    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

mikajaxxx نوشته است:
من یه نسخه کپی از اونو دارم که البته فقط چند بار اجرا می شه .( دی وی دی اوریجینالش رو پیدا نکردم)
کار واقعا خوبیه اول فکر کردم که ترجمه است و لی مثل این که کار چند تا از دانشجوها و اساتید ایرانیه. من که خیلی خوشم اومد.حیف که آموزش etabs رو نداشتن

سلام
چندتا سوال در مورد اين آموزش

1-آيا توضيحات مناسبي براي يادگيري ارائه شده؟
3-آيا طراحي دال ها و پي ها و شمع ها به صورت مثال كاربردي است؟ طبق چه آيين نامه اي؟

بازگشت به بالای صفحه

amirseddigh
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 20 دی 1386

تشکر شده 3 بار در 3 پست

پست تاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 10:05    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام خدمت دوستان عزیزم
من Safe 12 رو نصب کردم و در مورد ترسیم Detailing یه سوال و در واقع یه مشکلی برام پیش امد واون اینکه که در Version8.1 برای ترسیم دتایل ها در برگه Slab/Mat Reinforcing Preferences... با اینکه واحد برنامه metric هستند ولی General and Display و RebarSelection واحد هاشون in هست این در حالی که در version 8.1 وقتی در قسمت Detailing Preferences بعد از قرار دادن unit بصورت metric تمامی واحد ها در این قسمت متریک میشدن از دو ستان اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم در ضمن واحد کلی برنامه هم kg/m هستش

بازگشت به بالای صفحه

mikajaxxx
عضو جدید
عضو جدید

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 20:56    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

eshghe2harfi نوشته است:
mikajaxxx نوشته است:

سلام
چندتا سوال در مورد اين آموزش

1-آيا توضيحات مناسبي براي يادگيري ارائه شده؟
3-آيا طراحي دال ها و پي ها و شمع ها به صورت مثال كاربردي است؟ طبق چه آيين نامه اي؟

به نظرم توضیحاتش کامل بود ، بیشتر در مورد امکانات جدید برنامه بحث شده بود . (مثلا امکانات ترسیم و دالهای پیش تنیده) البته من زیاد نتونستم ازش استفاده کنم (چون اوریجینالش رو ندارم و روی هر کامپیوتری فقط 3 بار اجرا میشه، اگه کرکش رو داشتید ممنون میشم)
نز دیک به هفت یا هشت فصل داره که فصل اولش در مورد معرفی دالها بود که به صورت کاملا سه بعدی کار شده بود ،( همه دالها رو به صورت انیمیشن توضیح می دادن) از لحاظ جلوه های گرافیکی هم قابل توجه بود.
پروژه های زیادی هم داشت که بیشترش در مورد دالهای پیش تنیده بود بر اساس آئین نامه ACI318-08 ولی طراحی پی رو توی safe 8 آموزش داده بودن !!!؟؟؟ - البته من خودم هم زیاد به safe 12 برای طراحی پی اعتماد ندارم- پشتیبانیشون هم جالب بود ، بدون این که از من شماره سریال بخوان به ایمیلم جواب دادن و یک فایل pdf فارسی در مورد مشکلات برش پانچینگ در safe 8 برام فرستادن که کلی مشکلم رو حل کرد.
در کل با توجه به این که SAFE 12 تازه اومده میشه گفت که کار قابل قبولی هست چون من حتی یه کتاب هم در موردش نتونستم پیدا کنم.
لطفا اگر مطلبی در مورد SAFE 12 دارید من رو هم مطلع کنید. در ضمن نسخه بعدی اون کی منتشر میشه؟؟؟؟؟
متشکرم
mika.jaxxx@gmail.com

بازگشت به بالای صفحه

mikajaxxx
عضو جدید
عضو جدید

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 21:06    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

amirseddigh نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیزم
من Safe 12 رو نصب کردم و در مورد ترسیم Detailing یه سوال و در واقع یه مشکلی برام پیش امد واون اینکه که در Version8.1 برای ترسیم دتایل ها در برگه Slab/Mat Reinforcing Preferences... با اینکه واحد برنامه metric هستند ولی General and Display و RebarSelection واحد هاشون in هست این در حالی که در version 8.1 وقتی در قسمت Detailing Preferences بعد از قرار دادن unit بصورت metric تمامی واحد ها در این قسمت متریک میشدن از دو ستان اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم در ضمن واحد کلی برنامه هم kg/m هستش

در مورد توضیحی که میدم مطمئن نیستم ولی در نسخه جدید برنامه شما می تونید برای هر بخش یک واحد کاملا متفاوت برای پارامترهاتون تعریف کنید مثلا برای ابعاد ستونها می تونید واحد دیگه ای به جز واحد پیش فرض معرفی کنید. اما برای حل این مشکل بهتره به قسمتoption/set program default display units برید و در قسمت پائین صفحه گزینه Always use current Units رو تیک بذارید تا برنامه همه جا از واحد پیش فرضی که معرفی کردید استفاده کنه.
امید وارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم دوست عزیز

بازگشت به بالای صفحه

omid_oo2000
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 14 فروردین 1388

تشکر شده 0 بار در 0 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 09:17    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

فایل های zipدانلود شده passwoord می خواد چیکار کنم

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید