دوره آنلاین طراحی سازه های بتن آرمه در ETABS2016
iransaze.com :: مشاهده موضوع - --({ نسخه جدید برنامه سیب ورژن 1.5.3 آماده دانلود شد . . . })--
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » آگهی های رایگان

ارسال موضوع جدید   این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
--({ نسخه جدید برنامه سیب ورژن 1.5.3 آماده دانلود شد . . . })-- رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
amir-khan
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 22 مهر 1387

تشکر شده 4 بار در 4 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: چهار‌شنبه 15 مهر 1388 - 11:33    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

برادرا ، این یه سایت علمیه نه تجاری.اگه کسی معرفت داره بیاد و برنامه یا مطلبی ارایه بده.اگه نه اجباری نیست اما تجارت راه نیندازه.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
Xmaster666
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 20 تیر 1386

تشکر شده 18 بار در 14 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 15 مهر 1388 - 13:06    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اگه هدف تجارت بود می تونستیم این برنامه رو در سایت ها و مکان های مختلف هم ارائه دهیم .برای اثبات گفته من می تونید جستجو کنید . با توجه به زحمت صورت گرفته و همچنین قدرتی که نرم افزار دارد هزینه دریافتی حداقل در نظر گرفته شده تا همگان بتوانند از برنامه استفاده کنند .

ما در اصل می خواهیم با کمک بچه های سایت یک نرم افزار کامل و البته کاربردی رو با تمامی امکانات ارائه دهیم و کلیه ی اشکالات احتمالی رو رفع کنیم .برای نمونه می توانید به تاپیک قبلی مراجعه کنید .

تا حالا هر آنچه دوستان گفته اند رو عمل کرده ایم و خواهیم کرد .

به هر حال همچنان منتظر نظرات و پیشنهادات و البته انتقادات شما هستیم .

با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
nima60
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 4 دی 1385

تشکر شده 28 بار در 24 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 15 مهر 1388 - 15:49    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

amir-khan نوشته است:
برادرا ، این یه سایت علمیه نه تجاری.اگه کسی معرفت داره بیاد و برنامه یا مطلبی ارایه بده.اگه نه اجباری نیست اما تجارت راه نیندازه.

با سلام خدمت همه عزیزان خصوصاً دوست عزیزم amir-khan

من خودم ار کسانی هستم که این نرم افزار را تهیه کرده ام و از آن کاملاً راضی هستم .
هزینه ی نرم افزار هم که بالا نیست . انصافاً با 7000 تومان آدم نه بی پول می شه و نه پولدار . با این تفاوت که یک نرم افزار به درد بخور هم داری که سرعت محاسبات را بالا می بره و کار آدم را هم آسان می کنه .
صحبت شما درست است ولی این دوستان هم که می آیند و نرم افزاری را می نویسند ، بالاخره زحمت زیادی کشیده اند و برای ارتقای کارهایشان مجبورند هزینه ای را هم در نظر بگیرند و این انتظار بی جایی نیست و حق هم دارند .
در همین سایت بنده قبلاً هم دیده ام که بسته های نرم افزار و آموزشی برای فروش گذاشته شده . این که بد نیست . شما از طریق اینترنت و از طریق این سایت به مطالب و نرم افزارهایی مرتبط با کارت دسترسی داری .
انصافاً هزینه اش هم زیاد نیست . حالا اگر شخصی نرم افزاری داشت و خودش نوشته بود و خواست به طور رایگان در اختیار همه بگذاره که واقعاً دستش درد نکنه ، ولی اگر هم مبلغ کمی برای آن در نظر گرفت نباید جلوی اینگونه حرکت های مثبت که برای دوستان و حتی کاربران مفید هستند را بگیریم .
ببخشید اگر یه کم زیاد نوشتم . این نظر شخصی من است .

در این دنیا هیچ چیزی مجانی به دست نیامده و نمی آید

موفق باشید

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: orakel
Xmaster666
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

پست تاریخ: شنبه 18 مهر 1388 - 00:37    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

نسخه جدید آماده دانلود شد .

Link

در ضمن دوستان اگه نظر خاصی در رابطه با اضافه شدن امکانات به برنامه دارند عنوان کنند .تمام سعی ما این است که پیشنهادات شما عملی گردد .

با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: orakel
Xmaster666
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

پست تاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 22:28    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دوستان با توجه به اینکه تماس هی زیادی مبنی بر اجرا نشدن برنامه روی سیستمشون گرفتند از کلیه دوستان میخوام که ابتدا روی یک سیستم دیگه تست کنند تا ببینند مشکل از کجاست .

البته این برنامه تا حالا روی همه ویندوزها جواب داده و مشکلی از نظر اجرا نداشته است.

با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

nima60
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 4 دی 1385

تشکر شده 28 بار در 24 پست

پست تاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 22:36    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام
من دوتا ورژن آخری را که برای نصب به من ایمیل زدید یا در این سایت قرار دادید را دانلود کردم و بعد از نصب و برای اجرای نرم افزار هی Error میده و برای همین از همون اولین ورژن برنامه استفاده می کنم . ( این مسئله را قبلاً در ایمیلی به شما گفته بودم )

یه مورد دیگه و اون این که در جدولی که برای مرکز جرم و مرکز سختی و ... می ده دو تا ستون آخر در سمت راست صفحه ، اعدادشون درون هم نوشته می شه .

فردا یه عکس از Error موصوف و یه عکس هم از اون مورد درهم بودن اعداد جدول قرار می دهم .

امیدوارم که مشکل حل بشود .

با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

Xmaster666
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

پست تاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 14:32    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

روی چه ویندوزی تست کردید ؟ نبایستی مشکلی داشته باشه . حتما صفحه ای که مشکل داره رو قرار دهید و برنامه ای که استفاده می کنید کدوم نسخه هست؟

بازگشت به بالای صفحه

sia1
ناظم انجمن
ناظم انجمن

عضو شده در: 7 اسفند 1386

تشکر شده 209 بار در 128 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 14:47    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

nima60 نوشته است:
با سلام
من دوتا ورژن آخری را که برای نصب به من ایمیل زدید یا در این سایت قرار دادید را دانلود کردم و بعد از نصب و برای اجرای نرم افزار هی Error میده و برای همین از همون اولین ورژن برنامه استفاده می کنم . ( این مسئله را قبلاً در ایمیلی به شما گفته بودم )

یه مورد دیگه و اون این که در جدولی که برای مرکز جرم و مرکز سختی و ... می ده دو تا ستون آخر در سمت راست صفحه ، اعدادشون درون هم نوشته می شه .

فردا یه عکس از Error موصوف و یه عکس هم از اون مورد درهم بودن اعداد جدول قرار می دهم .

امیدوارم که مشکل حل بشود .

با تشکر

همین مشکلو منم دارم عکسشو پیوست کردم.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
Xmaster666
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

پست تاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 15:03    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب شما از چه ویندوزی استفاده کردید ؟ چرا از ورژن 1 استفاده کرده اید ؟ در ورژن های بالاتر بسیاری از این مشکلات حل گردیده است .

شما دو کار رو انجان دهید :

یک بار نرم افزار را Uninstall کرده و سیستم رو ریست کنید و دوباره نصب کنید .
شاید .net framework روی سیستم شما نصب نیست یا ورژن نصب آن پایین است .
یک تست دیگه هم بکنید که آیا ریجستری شما قفل شده هست یا نه ؟

در آخر هم حتما روی یک سیستم دیگه تست کنید .

با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

sia1
ناظم انجمن
ناظم انجمن

عضو شده در: 7 اسفند 1386

تشکر شده 209 بار در 128 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 15:10    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

Xmaster666 نوشته است:
خوب شما از چه ویندوزی استفاده کردید ؟ چرا از ورژن 1 استفاده کرده اید ؟ در ورژن های بالاتر بسیاری از این مشکلات حل گردیده است .

شما دو کار رو انجان دهید :

یک بار نرم افزار را Uninstall کرده و سیستم رو ریست کنید و دوباره نصب کنید .
شاید .net framework روی سیستم شما نصب نیست یا ورژن نصب آن پایین است .
یک تست دیگه هم بکنید که آیا ریجستری شما قفل شده هست یا نه ؟

در آخر هم حتما روی یک سیستم دیگه تست کنید .

با تشکر

اگر منظورتان ورژن ویندوزه که مال من service pack 3 و همه netframe work ها از 1 گرفته تا 3.5 پک 1 روش نصبه و اگه منظورتون برنامه سیب باشه من نسخه جدیدی رو که لینکشو دادین نصب کردم. در ضمن من این رو روی دو تا سیستم خودم با ویندوز های متفاوت امتحان کردم هر دو یک ارور رو میدن به هر حال ما از نرم افزار خوبتون بی نصیب ماندیم.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی
صفحه 2 از 4

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید