درخواست مطالب آموزشی در مورد safe 12

iransaze.com -> SAFE

نویسنده: sepehrdad پستتاریخ: پنج‌شنبه 29 مرداد 1388 - 11:03    عنوان:  درخواست مطالب آموزشی در مورد safe 12

سلام.
داشتم بخش سوالات مربوط به SAFE12 را توی همین سایت می خوندم و دیدم کاربران مشکلات و سوالات زیادی رو مثل خودم از تفاوت های V12 با ورژن های پایین تر مثل V8براشون به وجود آمده .
میشه جزوه یا مطلب مرتبط مفیدی رو برای آموزش معرفی کنین؟؟

نویسنده: khsaeidمحل سکونت: IRAN پستتاریخ: شنبه 7 شهریور 1388 - 16:37    عنوان:  

http://www.pooyatech.ir/civil/46-safe-12.html

البته باید گفت اطلاعات کمی در این خصوص داده شده است

نویسنده: sadeghalaviمحل سکونت: بوشهر پستتاریخ: شنبه 7 شهریور 1388 - 19:56    عنوان:  

اینا که خیلی از جنس شون تعریف کردن ، قیمت هم که نداره ، لابد رایگانه.

نویسنده: ahmadee61 پستتاریخ: سه‌شنبه 10 شهریور 1388 - 19:51    عنوان:  

khsaeid نوشته است:
http://www.pooyatech.ir/civil/46-safe-12.html

البته باید گفت اطلاعات کمی در این خصوص داده شده است

دوستان اين بسته چطور قابل تهيه هست تو سايت كه ظاهرا توضيحي نداده.

در ضمن يك سوال داشتم.
چطور شده سيف يهو از ورژن 8 پريده به ورژن 12. معمولا ارتقا اين نرم افزارها به صورت صدمي و دهميه. مثلا از 8.07 به 8.08 و ....

نویسنده: mikajaxxx پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 00:15    عنوان:  

من یه نسخه کپی از اونو دارم که البته فقط چند بار اجرا می شه .( دی وی دی اوریجینالش رو پیدا نکردم)
کار واقعا خوبیه اول فکر کردم که ترجمه است و لی مثل این که کار چند تا از دانشجوها و اساتید ایرانیه. من که خیلی خوشم اومد.حیف که آموزش etabs رو نداشتن
لینک درستش رو هم این جا گذاشتم . در ضمن هم قیمت داره و هم فروش پستی
http://www.pooyatech.ir/product/civil.html

نویسنده: eshghe2harfi پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 01:51    عنوان:  

mikajaxxx نوشته است:
من یه نسخه کپی از اونو دارم که البته فقط چند بار اجرا می شه .( دی وی دی اوریجینالش رو پیدا نکردم)
کار واقعا خوبیه اول فکر کردم که ترجمه است و لی مثل این که کار چند تا از دانشجوها و اساتید ایرانیه. من که خیلی خوشم اومد.حیف که آموزش etabs رو نداشتن

سلام
چندتا سوال در مورد اين آموزش

1-آيا توضيحات مناسبي براي يادگيري ارائه شده؟
3-آيا طراحي دال ها و پي ها و شمع ها به صورت مثال كاربردي است؟ طبق چه آيين نامه اي؟

نویسنده: amirseddigh پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 10:05    عنوان:  

با سلام خدمت دوستان عزیزم
من Safe 12 رو نصب کردم و در مورد ترسیم Detailing یه سوال و در واقع یه مشکلی برام پیش امد واون اینکه که در Version8.1 برای ترسیم دتایل ها در برگه Slab/Mat Reinforcing Preferences... با اینکه واحد برنامه metric هستند ولی General and Display و RebarSelection واحد هاشون in هست این در حالی که در version 8.1 وقتی در قسمت Detailing Preferences بعد از قرار دادن unit بصورت metric تمامی واحد ها در این قسمت متریک میشدن از دو ستان اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم در ضمن واحد کلی برنامه هم kg/m هستش

نویسنده: mikajaxxx پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 20:56    عنوان:  

eshghe2harfi نوشته است:
mikajaxxx نوشته است:

سلام
چندتا سوال در مورد اين آموزش

1-آيا توضيحات مناسبي براي يادگيري ارائه شده؟
3-آيا طراحي دال ها و پي ها و شمع ها به صورت مثال كاربردي است؟ طبق چه آيين نامه اي؟

به نظرم توضیحاتش کامل بود ، بیشتر در مورد امکانات جدید برنامه بحث شده بود . (مثلا امکانات ترسیم و دالهای پیش تنیده) البته من زیاد نتونستم ازش استفاده کنم (چون اوریجینالش رو ندارم و روی هر کامپیوتری فقط 3 بار اجرا میشه، اگه کرکش رو داشتید ممنون میشم)
نز دیک به هفت یا هشت فصل داره که فصل اولش در مورد معرفی دالها بود که به صورت کاملا سه بعدی کار شده بود ،( همه دالها رو به صورت انیمیشن توضیح می دادن) از لحاظ جلوه های گرافیکی هم قابل توجه بود.
پروژه های زیادی هم داشت که بیشترش در مورد دالهای پیش تنیده بود بر اساس آئین نامه ACI318-08 ولی طراحی پی رو توی safe 8 آموزش داده بودن !!!؟؟؟ - البته من خودم هم زیاد به safe 12 برای طراحی پی اعتماد ندارم- پشتیبانیشون هم جالب بود ، بدون این که از من شماره سریال بخوان به ایمیلم جواب دادن و یک فایل pdf فارسی در مورد مشکلات برش پانچینگ در safe 8 برام فرستادن که کلی مشکلم رو حل کرد.
در کل با توجه به این که SAFE 12 تازه اومده میشه گفت که کار قابل قبولی هست چون من حتی یه کتاب هم در موردش نتونستم پیدا کنم.
لطفا اگر مطلبی در مورد SAFE 12 دارید من رو هم مطلع کنید. در ضمن نسخه بعدی اون کی منتشر میشه؟؟؟؟؟
متشکرم
mika.jaxxx@gmail.com

نویسنده: mikajaxxx پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 21:06    عنوان:  

amirseddigh نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیزم
من Safe 12 رو نصب کردم و در مورد ترسیم Detailing یه سوال و در واقع یه مشکلی برام پیش امد واون اینکه که در Version8.1 برای ترسیم دتایل ها در برگه Slab/Mat Reinforcing Preferences... با اینکه واحد برنامه metric هستند ولی General and Display و RebarSelection واحد هاشون in هست این در حالی که در version 8.1 وقتی در قسمت Detailing Preferences بعد از قرار دادن unit بصورت metric تمامی واحد ها در این قسمت متریک میشدن از دو ستان اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم در ضمن واحد کلی برنامه هم kg/m هستش

در مورد توضیحی که میدم مطمئن نیستم ولی در نسخه جدید برنامه شما می تونید برای هر بخش یک واحد کاملا متفاوت برای پارامترهاتون تعریف کنید مثلا برای ابعاد ستونها می تونید واحد دیگه ای به جز واحد پیش فرض معرفی کنید. اما برای حل این مشکل بهتره به قسمتoption/set program default display units برید و در قسمت پائین صفحه گزینه Always use current Units رو تیک بذارید تا برنامه همه جا از واحد پیش فرضی که معرفی کردید استفاده کنه.
امید وارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم دوست عزیز

نویسنده: omid_oo2000 پستتاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 09:17    عنوان:  

فایل های zipدانلود شده passwoord می خواد چیکار کنم

iransaze.com -> SAFE

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1
x