امريه سربازي
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  بعدی
iransaze.com -> بازار کار

نویسنده: mykb68 پستتاریخ: چهار‌شنبه 10 اردیبهشت 1393 - 00:56    عنوان:  

مهندس خودت باید تصمیم بگیری چون هر چیزی به شرایطش بستگی داره شما ممکنه تو خاتم جایی باشی که 1000 کیلومتر با محل زنذگیت فاصله داره ولی ممکنه تو نوسازی مدارس تو شهره خودت باشی باید کامل شرایط رو بسنجی ما که نمیدونیم شما تو چه قسمتی از خاتم قراره امریه بشی یا اینکه پروژه خاتم تو چه شهری هست اینارو خودت میدونی

نویسنده: Dr.M پستتاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 - 22:00    عنوان:  

سلام دوستان،لطفا راهنمایی کنید .

من در این ماه میخوام دفترچه خدمت رو ارسال کنم و بخاطر به تعویق افتادن برخی کارهای فارغ التحصیلی تا هفته بعد نمیتونم دفترچه رو بفرستم . از طرف دیگه امریه ثبت اسناد گرفتم و باید 1 تیر اعزام شم . حالا سوالم اینه من تا چه موقع وقت دارم دفترچه رو ارسال کنم که تاریخ اعزامم 1 تیر بیفته ؟ یه سوال دیگه اینکه میتونم الان دفترچه رو ارسال کنم درحالیکه هنوز کارهای فارغ التحصیلیم تموم نشده ؟ کلا من باید چکار کنم 1 تیر امسال اعزام شم ؟ اگه فوری جواب بدید خیلی ممنون میشم .

نویسنده: alizarei114محل سکونت: فارس پستتاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 - 22:40    عنوان:  

Dr.M نوشته است:

من در این ماه میخوام دفترچه خدمت رو ارسال کنم و بخاطر به تعویق افتادن برخی کارهای فارغ التحصیلی تا هفته بعد نمیتونم دفترچه رو بفرستم . از طرف دیگه امریه ثبت اسناد گرفتم و باید 1 تیر اعزام شم . حالا سوالم اینه من تا چه موقع وقت دارم دفترچه رو ارسال کنم که تاریخ اعزامم 1 تیر بیفته ؟ یه سوال دیگه اینکه میتونم الان دفترچه رو ارسال کنم درحالیکه هنوز کارهای فارغ التحصیلیم تموم نشده ؟ کلا من باید چکار کنم 1 تیر امسال اعزام شم ؟ اگه فوری جواب بدید خیلی ممنون میشم .

سلام
اول باید ببینی که اداره ثبت اسناد تا چه زمانی وقت دارند که افراد امریه شده را به سازمان کل معرفی کنند.
حالا این زمان را حساب کن که مدت زمان مدرک تحصیلی تا کی آماده هست، بعلاوه سه روز، و بایستی از زمان اداره اسناد کمتر باشه.
این سه روز برای دریافت برگ سبز سربازی می باشد که شما پس از ثبت نام در پلیس+10 حدودا 48 ساعت بعد بر روی سایت سازمان نظام وظیفه عمومی قابل مشاهده است. حال با مراجعه به پلیس+10 کپی برابر با اصل اون را دریافت کن.
تکمیل و ارسال دفترچه سربازی رو هم سریعا انجام بده. بازم اگر سوالی داشتی شماره تماسم را در پیام خصوصی فرستادم.

نویسنده: mykb68 پستتاریخ: دوشنبه 15 اردیبهشت 1393 - 23:47    عنوان:  

Dr.M نوشته است:

دوست عزیز اینکه تیر بیفتی هروقت تو اردیبهشت پست کنی احتمالا تیر بیفتی نیفتادی تعجیل بزن. اما مشکل اصلی امریته دوست عزیز تا جایی که من شنیدم شما باید الان برگ اعزامتو میدادی بشون. البته هر ارگانی برنامه خودشو داره تو فقط سریع بجنب همین الام دیره

نویسنده: parrham پستتاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 20:20    عنوان:  

سلام دوستان
1- در مورد امریه ی خاتم آیا مکان پروژه دست ماست ؟؟ امکان داره که داخل استان باشیم ؟
تا چه حد بسیج داشتن مهمه ؟ بدون سابقه ی بسیج امکانش هست ؟

2- یه مورد دیگه هم اینکه من چند جا رفتم از من برگ سبز خواستن ! آیا روالش به این ترتیبه ؟؟! آخه اول معلوم نمیکنن که منو قبول میکنن یا نه ! من هم مطمئن نشده که نمیتونم دفترچه پست کنم !
(البته بند پ ندارم متاسفانه! )
طرف میگه شما دفترچه پست کن بعدش بیا پیش من!

3- ببخشید سوالام زیاد شد! بین این ارگان ها کدومش مناسبتره از لحاظ سختی یا آسون بودن خدمتی و شاید حقوق و مزایا و همینطور کسب تجربه و سابقه:

1- خاتم
2- آب و فاضلاب روستایی
3- اداره مسکن و شهرسازی
4- بنیاد مسکن
5- اداره ثبت و اسناد
؟

اگر کسی هست که حتی از یکی از این موارد اطلاع داره ممنون میشم تجربشو بگه ....

نویسنده: gandolfمحل سکونت: ایران (تبریز) پستتاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 20:32    عنوان:  

برادر من 3 ماه عمرتو میفروشی به خدمت آسان؟

نویسنده: mykb68 پستتاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 21:14    عنوان:  

gandolf نوشته است:
برادر من 3 ماه عمرتو میفروشی به خدمت آسان؟

ای بابا مهندس حالا مگه کارتو بگیره فرداش میبرنش سر کار؟ بزار حداقل تو امریه یه چیزی یاد بگیره

نویسنده: alizarei114محل سکونت: فارس پستتاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 21:23    عنوان:  

parrham نوشته است:
سلام دوستان
1- در مورد امریه ی خاتم آیا مکان پروژه دست ماست ؟؟ امکان داره که داخل استان باشیم ؟

2- یه مورد دیگه هم اینکه من چند جا رفتم از من برگ سبز خواستن ! آیا روالش به این ترتیبه ؟؟! آخه اول معلوم نمیکنن که منو قبول میکنن یا نه ! من هم مطمئن نشده که نمیتونم دفترچه پست کنم !

3- ببخشید سوالام زیاد شد! بین این ارگان ها کدومش مناسبتره از لحاظ سختی یا آسون بودن خدمتی و شاید حقوق و مزایا و همینطور کسب تجربه و سابقه:

1- خاتم
2- آب و فاضلاب روستایی
3- اداره مسکن و شهرسازی
4- بنیاد مسکن
5- اداره ثبت و اسناد
؟

سلام
امریه خاتم بایستی اینترنتی ثبت نام کنی، اگر صلاحیت داشته باشی بهت زنگ میزنند. البته بسیجی بودن تاثیر داره. نیاز به پارتی هم نداره. در قرارگاه خاتم هم دوستام امریه شدن هم با خود بنده تماس گرفتند.
تو 5 گزینه فوق بنیاد مسکن و خاتم مناسب تر هست.

نویسنده: mykb68 پستتاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 21:25    عنوان:  

ALIZAREI114 نوشته است:
parrham نوشته است:
سلام دوستان

1- خاتم
2- آب و فاضلاب روستایی
3- اداره مسکن و شهرسازی
4- بنیاد مسکن
5- اداره ثبت و اسناد
؟

سلام
امریه خاتم بایستی اینترنتی ثبت نام کنی، اگر صلاحیت داشته باشی بهت زنگ میزنند. البته بسیجی بودن تاثیر داره. نیاز به پارتی هم نداره. در قرارگاه خاتم هم دوستام امریه شدن هم با خود بنده تماس گرفتند.
تو 5 گزینه فوق بنیاد مسکن و خاتم مناسب تر هست.

من ثبت نام کردم بام توماس نگرفتن فوق لیسانس با معدل 17/50 بودم

نویسنده: mykb68 پستتاریخ: جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 21:27    عنوان:  

parrham نوشته است:
سلام دوستان

1- خاتم
2- آب و فاضلاب روستایی
3- اداره مسکن و شهرسازی
4- بنیاد مسکن
5- اداره ثبت و اسناد
؟

اینکه کجا میفتی اصلاً معلوم نیست و بدون سابقه بسیج امکانش نیست.

iransaze.com -> بازار کار

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  بعدی
صفحه 7 از 11
x