منبع براي درس اجزاي محدود
رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
iransaze.com -> معرفی کتاب

نویسنده: alen18 پستتاریخ: یکشنبه 3 آبان 1388 - 14:01    عنوان:  منبع براي درس اجزاي محدود

با سلامن خدمت دوستان
يك منبع خوب براي درس المان محدود اگر ميشه معرفي كنيد
يك چيزي كه هم خوب توضيح داده باشه و مثال هم داشته باشه
حالا يا كتاب بايه يا جزوه يا هر چيز ديگه
يه چيزي كه بشه ين درس را خوب از روس ياد گرفت
ممنون از كمكتون

نویسنده: Mohammad_h پستتاریخ: یکشنبه 3 آبان 1388 - 14:33    عنوان:  

کتاب طاحونی واسه شروع خوبه!واسه مباحث تکمیلی کتاب باته ترجمه کریم عابدی

نویسنده: alen18 پستتاریخ: یکشنبه 3 آبان 1388 - 16:29    عنوان:  

نميدونستم طاحوني كتاب المان محدود هم داره !!!!
مباحث اين تابها به چه صورت هست؟
مثال به ادازه كافي و كاربردي دارند
كلمات براي شروع و براي مباحص تكميلي به چه جنبه اي اشاره دارند؟مباحث؟يا سطح كتاب؟

نویسنده: marde_momenمحل سکونت: خلیج فارس پستتاریخ: یکشنبه 3 آبان 1388 - 19:01    عنوان:  

با سلام

1- مقدمه ای بر روش اجزاء محدود - تألیف دکتر سید امیر الدین صدر نژاد - انتشارات دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
2- روش اجزاء محدود در مهندسی - ترجمه دکتر غلامحسین مجذوبی- انتشارات دانشگاه بوعلی سینا
3- روش های عناصر محدود- ترجمه دکتر کریم عابدی - انتشارات دانشگاه صنعتی سهند
4- تحلیل اجزای محدود کاربردی - ترجمه مهندس محمدرضا شریعتی - انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان
5- Introduction to the Finite Element Method - Reddy
http://www.4shared.com/file/143526265/5ceeba5c/Introduction_to_the_Finite_Element_Method_-_Reddy.html

نویسنده: alen18 پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 01:09    عنوان:  

اينا همه درست ولي من منظورم اينه كه كتابي كه واقعا خوب توضيح داده باشه و مثال زياد داشته باشه كدومه؟
به عبارتي خودتون كدوم كتاب را خونديد و خوشتون اومده ؟و دلايلش

نویسنده: sinasinaمحل سکونت: zanjan پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 11:28    عنوان:  

اگه کتابی می خوای که مثال زیاد داشته باشه کتاب لوگان کتاب بسیار خوبیه این کتاب ترجمه هم شده در دو جلد یادم نمیاد مترجمش کی بود . کتاب هوتون هم بد نیست تو سایت گیگا پدیا هست.

نویسنده: yaser پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 11:32    عنوان:  

با سلام
بهترين كتاب واسه درس اجزا محدود از نظر من كتاب reddy هست كه ترجمه هم شده در 2 جلد
حل المسائلش هم در اينترنت موجود هست.

نویسنده: mohsen6176 پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 12:01    عنوان:  

به نظر من کتاب آقای بهاتی کاملترین کتابه

نویسنده: 31947محل سکونت: jivhk پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 17:55    عنوان:  

در زمینه کتاب های فارسی اجزای محدود می توان به کتاب های اجزای محدودی که دکتر کاوه ترجمه کرده استفاده کنید و همچنین کتاب های فارسی زیادی در کتاب فروشی ها در باره این درس وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید ولی من به شخصه پیش نهاد می کنم که حتما از کتاب زبان اصلی استفاده کنید .

نویسنده: civil22 پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 20:58    عنوان:  

کتابی که دکتر صدز نژاد نوشتند خوب هست. کتاب Chandrakant s. Desai هم برای شروع خوبه.

iransaze.com -> معرفی کتاب

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
صفحه 1 از 2
x