درخواست نرم افزار ويرايش pdf فارسي.
رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
iransaze.com -> بقیه نرم افزارها

نویسنده: P.A.Y.A.M پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 13:32    عنوان:  درخواست نرم افزار ويرايش pdf فارس

سلام.
من دنبال نرم افزاري هستم كه با آن بشه فايلهاي pdf كه به زبان فارسي نوشته شده را ويرايش كرد يا pdf را به فايل word تبديل كنه و در word ويرايش كنم.اگر نرم افزاري كه pdf به زبان فارسي را ويرايش ميكنه داريد لطف كنيد لينك دانلود آن را بدهيد.
متشكرم.

نویسنده: arman پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 13:40    عنوان:  

سلام
من خیلی دنبال این چنین نرم افزاری گشتم ولی نرم افزاری که خوب باشه پیدا نکردم ولی میتونین از نرم افزار های زیر تا حدودی استفاده کنی:
1-readiri pro 11 Me
2- Acrobat reader 9 ME( کپی پیست کن)

نویسنده: Xmaster666 پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 17:31    عنوان:  

دوست عزیز فقط یک نرم افزار می تونه همچین کاری بکنه . اسمش ocr converter هست منتها قیمتش تا پارسال حدود 100 هزار تومان هست که بالاست . من که رفتم قفل شکستش که 20 تومان بود خریدم ولی درست کار نمی کنه .

البته واسه متون انگلیسی برنامه Solid converter رو پیشنهاد می کنم که تمام متن ها رو سالم بهت تحویل میده . اصل نرم افزار گران هست ولی خوب از اینترنت همه چی علی الخصوص این برنامه پیدا میشه .

موفق باشید.

نویسنده: omid31263محل سکونت: بوشهر پستتاریخ: دوشنبه 4 آبان 1388 - 22:40    عنوان:  

برنامه زیر نیز برای ویرایش فایلهای pdf مناسب است:

pdfFactory Pro 3.51

لینک دانلود :

http://download.cnet.com/pdfFactory-Pro/3000-13455_4-80316.html

نویسنده: omid farahmandمحل سکونت: تهران پستتاریخ: سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 08:42    عنوان:  

یه برنامه هم مست به اسم pdf to word اونم شاید کمکت کنه

نویسنده: Hasti66 پستتاریخ: چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1392 - 17:37    عنوان:  

سلام دوستان
من متن انگلیسی دارم که موقع خوندن از دیکشنری بابیلون استفاده میکردم. قبلا با کلیک روی کلمه مورد نظرم بابیلون کار میکرد ولی بعد از اینکه ورژن Acrobat عوض کردم، دیگه کار نمیکنه.
به نظرتون مشکل چیه؟

نویسنده: amin0181 پستتاریخ: چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1392 - 22:37    عنوان:  

Hasti66 نوشته است:
سلام دوستان
من متن انگلیسی دارم که موقع خوندن از دیکشنری بابیلون استفاده میکردم. قبلا با کلیک روی کلمه مورد نظرم بابیلون کار میکرد ولی بعد از اینکه ورژن Acrobat عوض کردم، دیگه کار نمیکنه.
به نظرتون مشکل چیه؟

سلام، احتمالا اون دکمه میان بری که استفاده می کردی حالا عوض شده، به بخش تنظیمات بابیلون برو و اونو عوض کن

نویسنده: Hasti66 پستتاریخ: چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1392 - 23:24    عنوان:  

amin0181 نوشته است:
Hasti66 نوشته است:
سلام دوستان
به نظرتون مشکل چیه؟

سلام، احتمالا اون دکمه میان بری که استفاده می کردی حالا عوض شده، به بخش تنظیمات بابیلون برو و اونو عوض کن

ممنون. ولی این طوری نیست. چون فقط در pdf اینطوریه و در سایر محیط ها مثل word کار میکنه

نویسنده: Hasti66 پستتاریخ: جمعه 13 اردیبهشت 1392 - 16:02    عنوان:  

Hasti66 نوشته است:
amin0181 نوشته است:
Hasti66 نوشته است:
سلام دوستان
به نظرتون مشکل چیه؟

ممنون. ولی این طوری نیست. چون فقط در pdf اینطوریه و در سایر محیط ها مثل word کار میکنه

؟؟؟

نویسنده: Hasti66 پستتاریخ: جمعه 20 اردیبهشت 1392 - 19:54    عنوان:  

سلام
چطور میشه یک فایل pdf رو به چند قسمت تقسیم کرد؟

iransaze.com -> بقیه نرم افزارها

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
صفحه 1 از 2
x