نحوه پیاده کردن نقاطی که با مختصات UTM داده شده اند؟!

iransaze.com -> نقشه برداری

نویسنده: khaled87محل سکونت: سرپل زهاب پستتاریخ: دوشنبه 6 دی 1389 - 23:11    عنوان:  نحوه پیاده کردن نقاطی که با مختصا

با سلام دوستان لطفاً در مورد پیاده کردن نقشه هایی که در آنها مختصات نقاط در دستگاه مختصات utm داده شده اند با دوربین توتال راهنمایی کنید. مشکل اینه که مختصات یوتی ام به نظرم نیاز به ارتباط با ماهواره داره یعنی مثلاً من با جی پی اس میتونم مختصات نقاطو رو زمین پیدا کنم اما خوب خیلی دقیق نیست میخواستم بدونم آیا میشه با توتال اینکارو انجام داد؟!

نویسنده: babakfunمحل سکونت: تهران پستتاریخ: سه‌شنبه 7 دی 1389 - 08:41    عنوان:  

معمولا همراه با دستگاه هاي توتال و gps ، نرم افزار انتقال اطلاعات برداشت شده به كامپيوتر ارائه مي شود. همچنين مي توانيد از نرم افزارهاي نقشه برداري مانند land استفاده كنيد. پيشنهاد مي كنم براي تبديل مختصات در سيستم هاي مختلف سري به google earth يا سايت زير بزنيد موفق باشيد.
http://franson.com/coordtrans/

نویسنده: MALEKRAISI پستتاریخ: جمعه 23 فروردین 1392 - 00:17    عنوان:  

سلام
نرم افزار مپ سورس این کار را انجام میدهد.
mapsourse from garmin company.

نویسنده: mohsenmasمحل سکونت: کرج پستتاریخ: سه‌شنبه 19 خرداد 1394 - 12:15    عنوان:  Re: نحوه پیاده کردن نقاطی که با مختصا

khaled87 نوشته است:
با سلام دوستان لطفاً در مورد پیاده کردن نقشه هایی که در آنها مختصات نقاط در دستگاه مختصات utm داده شده اند با دوربین توتال راهنمایی کنید. مشکل اینه که مختصات یوتی ام به نظرم نیاز به ارتباط با ماهواره داره یعنی مثلاً من با جی پی اس میتونم مختصات نقاطو رو زمین پیدا کنم اما خوب خیلی دقیق نیست میخواستم بدونم آیا میشه با توتال اینکارو انجام داد؟!

سلام
برای استفاده از توتال باید دو نقطه ایستگاهی حداق داشته باشید. این دو ایستگاه میشه توسط دوربین از ایستگاه مشخص ایجاد بشن یا توسط جی پی اس ایستگاهی نسبت به ایجاد ایستگاه اقدام بشه.

iransaze.com -> نقشه برداری

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1
x