سوال و جواب در مورد کار با نرم افزار Civil 3D
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
iransaze.com -> نرم افزارهای تخصصی راه و ترافیک

نویسنده: km1365 پستتاریخ: شنبه 10 آبان 1393 - 21:55    عنوان:  Re: سوال و جواب در مورد کار با نرم افزار Civil 3D

باسلام .من یکسری نقاط آکس جاده ای را دارم ومقاطع عرضی اونا را هم دارم که بالند کشیده شده حالا از من خواستن که نقاط آکس را روی سکشن های عرضی بندازم چطوری میشه خیلی عجله دارم لطف میکنید باتشکر

نویسنده: happyboy پستتاریخ: شنبه 10 آبان 1393 - 22:31    عنوان:  Re: سوال و جواب در مورد کار با نرم افزار Civil 3D

km1365 نوشته است:
باسلام .من یکسری نقاط آکس جاده ای را دارم ومقاطع عرضی اونا را هم دارم که بالند کشیده شده حالا از من خواستن که نقاط آکس را روی سکشن های عرضی بندازم چطوری میشه خیلی عجله دارم لطف میکنید باتشکر

دقیقا متوجه نشدم میخوای چکار کنی!!
اگر یه قسمت از فایلت رو بزاری و دقیق تر بگی میشه کمکت کرد

نویسنده: mojtabacivil پستتاریخ: چهار‌شنبه 26 آذر 1393 - 18:59    عنوان:  

با سلام
من می خوام با c3d حجم عملیات خاکبرداری و سنگبرداری یک محدوده رو حساب کنم سوالم اینه که بدون دسترسی به برداشت و توپوگرافی اولیه آیا میشه اینکارو انجام داد ؟
یه سوال دیگه اینکه چطور میشه از توپوگرافی که در لند کار شده برای محاسبه حجم در civil استفاده کرد؟ از قسمت volume dashboard استفاده می کنم.

نویسنده: mohsenmasمحل سکونت: کرج پستتاریخ: جمعه 1 اسفند 1393 - 20:09    عنوان:  

rshahi نوشته است:
hamidreza نوشته است:
سلام می خواستم یکی از دوستان در مورد انواع مختصات ها اعم از محلی utm و فرمت های هر یک از اونها اطلاعاتی به من بده میخواستم بدونم اگر بخواهیم یک مسیری که در نرم افزار civil کشیده شده است را به google earth انتقال بدهیم باید چه کارهایی انجام بدهیم

سلام
اگر شما مختصات را در سیستم UTM-WGS84 که مدل سه بعدی ایران است، ترسیم کرده باشید. با استفاده از نرم افزار GlobalMapeer میتوانید فایل DWG را با آن باز کرده و با فرمت kzm اکسپورت کنید. فایل حاصل با گوگل ارث باز میشود.

سلام
چگونه میشه نقشه رو در سیستم UTM-WGS84 ترسیم کرد؟

نرم افزار Global Mapeer رایگان هست؟بیزحمت لینک دانلود بدید.
http://www.iransaze.com/ftopicp-338709.html#338709

نویسنده: vahid65 پستتاریخ: جمعه 15 اسفند 1393 - 20:59    عنوان:  

سلام دوستان لطفا اگه فایل help نرم افزار civil 3d 2014 رو دارید واسه دانلود بزارید.

نویسنده: happyboy پستتاریخ: جمعه 24 مهر 1394 - 11:59    عنوان:  

mojtabacivil نوشته است:
با سلام
من می خوام با c3d حجم عملیات خاکبرداری و سنگبرداری یک محدوده رو حساب کنم سوالم اینه که بدون دسترسی به برداشت و توپوگرافی اولیه آیا میشه اینکارو انجام داد ؟
یه سوال دیگه اینکه چطور میشه از توپوگرافی که در لند کار شده برای محاسبه حجم در civil استفاده کرد؟ از قسمت volume dashboard استفاده می کنم.

اگر برداشت اولیه رو نداشته باشی که باید سطح نهایی رو به برنامه معرفی معرفی کنی و اون رو بالا پایین کنی که حدودا به سطح اولیه برسی که اصلا دقیق نیست
اگر هم که مثلا حدودا میانیگن 40 سانت خاکبرداری بوده میتونی کل سطح رو 40 سانت بیاری پایین

فایل توپوگرافی رو باید با civil3d باز کنی و یه سطح ایجاد کنید!!
به سطحی که ایجاد کردی خطوط توپوگرافی رو به عنوان countors اضافه می کنی و بقیه کارها رو انجام میدی!!!

iransaze.com -> نرم افزارهای تخصصی راه و ترافیک

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
صفحه 13 از 13
x