اظهارنامه مالیاتی
رفتن به صفحه : 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  بعدی
iransaze.com -> مسایل صنفی

نویسنده: hesam0111 پستتاریخ: سه‌شنبه 27 تیر 1391 - 07:35    عنوان:  اظهارنامه مالیاتی

مهندسان عزیز فراموش نشود:
http://www.tax.gov.ir/TaxReturn/ezh.aspx

نویسنده: hfarahani48محل سکونت: تهران پستتاریخ: جمعه 30 تیر 1391 - 16:10    عنوان:  

با سلام
با توافقات انجام شده بین نظام مهندسی و سازمان امور مالیاتی...
تا سقف 4500 مترمربع نظارت معاف از مالیات و مازاد بر آن متر مربعی 2500 ریال دریافت می شود و...

نایب رییس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور خبر داد : برای نخستین بار با انعقاد تفاهم نامه مالیاتی فی مابین سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان امور مالیاتی کشور حداقل معافیت مالیاتی 4500 متر مربع تعیین و ابلاغ شد

به گزارش روابط عمومي سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور ، مهندس فرج زاده ها نايب رييس اول سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور در حاشيه امضاي اين تفاهم نامه مالياتي گفت : طي جلسه اي كه با حضوردكتر حسيني وزير اقتصاد ، مهندس سيد مهدي هاشمي رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور ، دكتر عسكري رييس سازمان امور مالياتي برگزار شد امضاي اين تفاهم نامه مالياتي مورد توافق قرار گرفت .

مهندس فرج زاده ها افزود : دکتر حسینی وزير محترم اقتصاد در اين جلسه نقش سازمان نظام مهندسي ساختمان را در ساخت و ساز كشور طی يك سال و نيم گذشته پررنگ و اثر گذار ارزيابي نمود و از رييس ، اعضاي شوراي مركزي و مهندسان عضو سازمان نظام مهندسي ساختمان تشكر و قدرداني کرد .

مهندس فرج زاده ها همچنین گفت در این جلسه وزیر اقتصاد خواستار استمرار اين حركت رو به جلو در کشورشد .

نايب رييس اول سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور در ادامه گفت : مهندسان ساختماني كه نظارت ساختمان آنها از 4501 تا سقف 6300 متر مربع نسبت به مازاد 4500 متر مربع خواهد بود ماليات هر متر مربع 2500 ريال، از 6301 متر مربع تا 10100 مترمربع نسبت به مازاد 6300 متر مربع 3700 ريال و از 101101 متر مربع به بالا نسبت به مازاد 10100 متر مربع 4600 ريال محاسبه خواهد شد .

وي همچنين افزود : همچنين نرخ تعديل محاسبه كاركرد نسبت به نظارت ساختمان 100 درصد ، طراحي ساختمان 45 درصد ، محاسبات ساختمان 45 درصد ، تاسيسات مكانيك طراحي ونظارت 27 درصد ، تاسيسات برق طراحي و نظارت 20 درصد و طراحي مهندسان شهرساز و نقشه بردار 20 درصد ضريب متراژ خواهد بود .

مهندس فرج زاده ها در پايان گفت : براساس اين تفاهم نامه سازمان هاي نظام مهندسي ساختمان موظفند حداكثر تا تا ري 31/6/1391 فهرست اطلاعات مربوط به فعاليت هاي مهندسي هر يك از مهندسين را به تفكيك نوع فعاليت و متراژ كاركرد هريك از آن ها براي مورد كار به ادارات امور مالياتي ذي ربط تسليم نمايند .

http://www.irceo.net/fullstory.aspx?id=432

نویسنده: Tadbir91 پستتاریخ: جمعه 30 تیر 1391 - 17:32    عنوان:  

اطلاعات کامل تر در این تاپیک
http://iransaze.com/ftopicp-180873.html#180873

نویسنده: majid_yeyمحل سکونت: مازندران پستتاریخ: جمعه 30 تیر 1391 - 20:36    عنوان:  

ایا با این توافقنامه دیگر نیازی به مراجعه به اداره مالیات هست ؟
ایا باز هم باید اظهارنامه پر کنیم ؟

نویسنده: Tadbir91 پستتاریخ: جمعه 30 تیر 1391 - 21:14    عنوان:  

majid_yey نوشته است:

بله جناب مهندس باید اظهار نامه را تکمیل کنید
و فقط فردا رو وقت دارید

نویسنده: Vakefمحل سکونت: تهران پستتاریخ: جمعه 30 تیر 1391 - 21:41    عنوان:  گواهی امضاء الکترونیکی

Tadbir91 نوشته است:
majid_yey نوشته است:

بله جناب مهندس باید اظهار نامه را تکمیل کنید
و فقط فردا رو وقت دارید

ضمن تایید پاسخ دوستمون نکته ای که لازم هست توجه بشه تسلیم اظهارنامه پرینت گرفته شده به اداره مالیات مربوطه و دریافت کد دبیرخانه از ممیز مربوطه هست.
و فقط در صورتی که گواهی امضاء الکترونیکی دارید نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت.

نویسنده: u00221 پستتاریخ: شنبه 31 تیر 1391 - 00:05    عنوان:  

باز هم باید اظهار نامه راپر کنید و پرینت آنرا به اداره مالیات تحویل دهید - خود آنها این موارد را ملحوظ می نمایند

نویسنده: ali_derakhshan پستتاریخ: شنبه 31 تیر 1391 - 08:53    عنوان:  

اين تفاهم نامه منوط به داشتن دفاتر مي باشد كه مي بايست در سال گذشته تهيه ميشد

نویسنده: M-M-K پستتاریخ: شنبه 31 تیر 1391 - 22:54    عنوان:  

سلام-من یه ناظر پایه 3 هستم که تازه دو سال دارم کار میکنم و تازه ثبت نام کردم و فرم را هم دادم به اداره مالیات-دفتر هم ندارم -از اداره مالیات بهم زنگ زدند گفتند باید یا دفتر داشته باشی(آدرس دفتر رو بدی) یا آدرس خونه و سند و کپی شناسنامه و کارت ملی رو بیار-
حالا تکلیف من چیه ؟
من که فعلا پیش پدرم هستم دادن سند برام دردسر نمیشه؟اگه ندم ایرادی داره؟

نویسنده: saeed_c999محل سکونت: اورمیه پستتاریخ: شنبه 31 تیر 1391 - 23:19    عنوان:  

شما فقط کپی سند خونه پدری رو ارائه میدین
نه مشکلی پیش نمیاد
حتی میتونین یه اجاره نامه صوری بنویسین بین خودتون
که خودشون پیشنهاد میدن !!
که بهتره این کار رو نکنین!!

iransaze.com -> مسایل صنفی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

رفتن به صفحه : 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  بعدی
صفحه 1 از 44
x