راه اندازي آزمايشگاه ژئوتكنيك

iransaze.com -> بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

نویسنده: vahidshaverdiمحل سکونت: همدان پستتاریخ: یکشنبه 17 شهریور 1387 - 09:23    عنوان:  راه اندازي آزمايشگاه ژئوتكنيك

اگر كسي كارشناسي ارشد يادكتري ژئوتكنيك داشته باشد مي تواند آزمايشگاه ژئوتكنيك خصوصي تاسيس كند وبه صورت خصوصي فعاليت كند؟چنين چيزي اصلا درايران وجود دارد؟اگركسي اطلاعي دارد مراحل راه اندازي وهزينه خريداري لوازم ودستگاهها را بگويد.

نویسنده: mahrezaمحل سکونت: شمال پستتاریخ: دوشنبه 13 آبان 1387 - 22:17    عنوان:  

سلام .بله می شود.البته نیاز هم نیست حتما خاک و پی خونده باشی.من یک دکتر سازه می شناسم که همچین آزمایشگاهی زده.در مورد هزینه اش دقیق اطلاع ندارم . ولی اگه بخوای می تونم شماره اون دکتر رو بهتون بدم. دفترش نو بابل هست.مازندران

نویسنده: afkhami پستتاریخ: دوشنبه 20 آبان 1387 - 09:25    عنوان:  

سلام. من هم همان نظر دوستمان را دارم. نیازی به مدرک نیست. اگر بخواهید رتبه ژئوتکنیک بگیرید باید تعدادی فارغ التحصیل عمران و ژئوتکنیک را در رزومه شرکت داشته باشید.

با احترام
افخمی
http://www.SoilGeotech.com

نویسنده: brillinat_idea پستتاریخ: یکشنبه 25 اردیبهشت 1390 - 23:53    عنوان:  

www.ParsAbzarAzmoun.com

نویسنده: alih پستتاریخ: دوشنبه 26 اردیبهشت 1390 - 00:58    عنوان:  

كار جالبيه

نویسنده: alih پستتاریخ: دوشنبه 26 اردیبهشت 1390 - 23:52    عنوان:  

mahreza نوشته است:
سلام .بله می شود.البته نیاز هم نیست حتما خاک و پی خونده باشی.من یک دکتر سازه می شناسم که همچین آزمایشگاهی زده.در مورد هزینه اش دقیق اطلاع ندارم . ولی اگه بخوای می تونم شماره اون دکتر رو بهتون بدم. دفترش نو بابل هست.مازندران

ميشه اسم اين دكتر و تلفنش را بگيد؟

نویسنده: majid_yeyمحل سکونت: مازندران پستتاریخ: جمعه 30 اردیبهشت 1390 - 15:43    عنوان:  

دوستان
با توجه به اجباری شدن ازمایشگا بتن و خاک برای پروژه هایی که مهندس مجری دارن (بالای 800 متر)
به نظرم ایجاد ازمایشگه بایستی کار پر سودی بشه.
چون تعداد ازمایشگاه در بعضی شهر ها کم هست و با توجه به این قانون ، تعداد کارها زیاد میشه.
چطور میشه یک ازمایشگاه ایجاد کرد؟
ایا مجوز یا فارق التحصیل گرایش خاصی میخاد ؟
چقدر هزینه میشه ؟
ایا وامی میدن

نویسنده: Enginer2014 پستتاریخ: چهار‌شنبه 23 اردیبهشت 1394 - 12:09    عنوان:  

با سلام دوستان اگه جواب کاربر majid -yey رو بدن ممنون میشم سوال منم همون است

نویسنده: alih پستتاریخ: چهار‌شنبه 23 اردیبهشت 1394 - 14:57    عنوان:  

alih نوشته است:
mahreza نوشته است:

اسم دکتر و شماره تلفنش رو می خواستم

نویسنده: m_ahakiمحل سکونت: رشت پستتاریخ: چهار‌شنبه 23 اردیبهشت 1394 - 16:21    عنوان:  

alih نوشته است:
alih نوشته است:
mahreza نوشته است:

اسم دکتر و شماره تلفنش رو می خواستم

HAMMAN نوشته است:
جمع کل: 215 میلیون تومان
با مالیات 8% ارزش افزوده:233 میلیون تومان
البته همه تجهیزات لازم نیست
خیلی ها با هم یکی هستند و بعضی جک ها را باید فاکتور گرفت و یک دستگاه از آنها کافیست. مانند جک و دستگاه سه محوری و . . .
حدود 100 میلیون تومان تجهیزات اولیه لازم است.
پول آّب برق گاز تلفن اینترنت مالیات:ماهیانه حدود 1میلیون تومان
حقوق 3 نفر نیروی کاری:ماهیانه حدود 3 میلیون تومان
یک یا دو خودرو: حدود 20 میلیون تومان
باید نیروی کار ورزیده باشد تا به دسنگاهها آسیب نرسد
باید رابطه قوی باشد و بازاریاب فعال داشت
10 تا 20 میلیون تومان هزینه سالیانه پروانه(مدرک نظام مهندسی)
حالا شما خودتون حساب کنید ببینید چقدر باید درآمد داشته باشید تا بتوان این هزینه ها را انجام داد.
تازه قیمت تجهیزات ایرانی میباشد(البته درجه1) تجهیزات خارجی تا دو برابر نیز قیمت دارند.

به شما مهندسین عزیز اکید توصیه میکنم بدون تجریه 6ماهه اقدام به این سرمایه گذاری نکنید.
حتما باید با شرکتهای معتبر رابطه داشته باشید
.
اما در صورتی که تجربه خوب داشته باشید و بتوانید کار را جمع و جور کنید یقینا سود بسییار بالایی خواهید داشت

http://www.iransaze.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=25361&postdays=0&postorder=asc&start=70

iransaze.com -> بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1
x