چه نوع کاری برای فارغ التحصیل ارشد خاک و پی مناسب است ؟
رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
iransaze.com -> بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

نویسنده: amir1739 پستتاریخ: پنج‌شنبه 24 مهر 1393 - 11:35    عنوان:  چه نوع کاری برای فارغ التحصیل ارشد خاک و پی مناسب است ؟

با سلام
لطفا دوستان نظراتشونو در مورد کار برای فارغ التحصیل خاک و پی بیان کنند.
مثلا کار محاسباتی در شرکت مشاور یا کار آزمایشگاهی
درآمد کدوم یکی بیشتر هست و آینده شغلی بهتری داره

نویسنده: SimonCivil پستتاریخ: جمعه 25 مهر 1393 - 14:11    عنوان:  

سلام

می تونید به کار در پروژه عمرانی، مثلاً دفتر فنی یروژه سدسازی یا مترو و ... هم فکر کنید. درآمد پیمانکاری بیشتر از مشاور یا آزمایشگاه هست.

شاد باشید.

نویسنده: ashkan85 پستتاریخ: جمعه 25 مهر 1393 - 17:54    عنوان:  

عنوان این تاپیک به چه کاری برای ارشد خاک و پی پیدا میشه تغییر کنه بهتر نیست؟! کار کجا بود. بیش از یک ساله درسم تموم شده و زمین و زمان قول دادند اما همچنان بیکار.

نویسنده: amir1739 پستتاریخ: شنبه 26 مهر 1393 - 10:55    عنوان:  

SimonCivil نوشته است:
سلام

می تونید به کار در پروژه عمرانی، مثلاً دفتر فنی یروژه سدسازی یا مترو و ... هم فکر کنید. درآمد پیمانکاری بیشتر از مشاور یا آزمایشگاه هست.

شاد باشید.

با تشکر، میتونید بیشتر توضیح بدین که چطور میشه جذب این دفاتر شد (نگید که بدون معرف نمیشه) و اینکه بیشتر چه کارهایی انجام میدن (مثلا با نرم افزارهای تخصصی مثل plaxis کار میکنن یا بیشتر کارها با excel و پر کردن صورت پروژه هست). درآمد حدودیش چقدر هست؟ بازم ممنون

نویسنده: amir1739 پستتاریخ: جمعه 2 آبان 1393 - 20:36    عنوان:  Re: چه نوع کاری برای فارغ التحصیل ارشد خاک و پی مناسب است ؟

amir1739 نوشته است:
با سلام
لطفا دوستان نظراتشونو در مورد کار برای فارغ التحصیل خاک و پی بیان کنند.
مثلا کار محاسباتی در شرکت مشاور یا کار آزمایشگاهی
درآمد کدوم یکی بیشتر هست و آینده شغلی بهتری داره

یعنی توی سایت کسی توی آزمایشگاه یا شرکت مشاور کار نکرده؟ دوستان خواهشا راهنمایی بفرمایید Crying or Very sad

نویسنده: shmorteza پستتاریخ: جمعه 2 آبان 1393 - 21:15    عنوان:  

کجائی هستی مهنس جان؟
ارشد خاک دارم دولتی. اما فقط 8 ماه در زمینه ژئوتکنیک کار کردم.!!! الان تو زمینه پل بتنی کار میکنم.
شرکت های مشاور در دفتر مرکزیشون کارای طراحی دارن که میتونید با دادن رزومه و درخواست حقوق ماکزیمم 500 هزارتومان و بدون بیمه!!! مشغول بشید و از این جا به بعدش به خودتون و سطح سواد و سطح دانش نرم افزاریتون داره. زرنگ باشی در عرض 6 ماه کامل جا می افتی و اونوقت میتونی پله پله پیشرفت کاری و حقوقی داشته باشی. و اما کار در کارگاه با توجه به اینکه پیمانکاران در ایران عموما بزن در رو هستند و آدمای داخل پیمانکار معمولا از سواد علمی پایین تری برخوردار هستند (بازم هم میگم معمولا اینطوره شرکتی مثل کیسون بهترین مهندسا توش کار میکنند و قوی هستند اما امثال کیوسن تو ایران کمند.) کار کردن بدون سابقه باهاشون سخته یخورده و اگه معرف داشته باشی و زرنگ باشی میتونی دوام بیاری و الا 1 ماهه چنان زیرآبتتو میزنن که نگو!!!!!!!!!!!!!!!!
اما به نظر من اگه بخوای تو ژئوتکنیک کار کنی برو آزمایشگاه شرکتای خوب مثل کوبان کاو-راهوار-مترا و امثالهم. بعد از یکسال زرنگ باشی میتونی مدیر بخش ژئوتکنیک هم بشی و همزمان از پزوانه های نظارت و محاسبات هم استفاده کنی. میتونی کم کم تو بحث گزارش نویسی ژئوتکنیک پروژه ها وارد بشی و پیشرفت کنی. درامد در 2 سال اول کارت برات مهم نباشه فقط دنبال کسب تجربه و آشنا شدن با شرکت ها و مهندسین مختلف باش.
اگر هم میتونی بزن در کار کنی برو پیمانکاری کار کن پیشرفت درآمدی و موقعیتش بهتره
شب خوش

نویسنده: amir1739 پستتاریخ: جمعه 2 آبان 1393 - 21:42    عنوان:  

shmorteza نوشته است:
کجائی هستی مهنس جان؟
ارشد خاک دارم دولتی. اما فقط 8 ماه در زمینه ژئوتکنیک کار کردم.!!! الان تو زمینه پل بتنی کار میکنم.
شرکت های مشاور در دفتر مرکزیشون کارای طراحی دارن که میتونید با دادن رزومه و درخواست حقوق ماکزیمم 500 هزارتومان و بدون بیمه!!! مشغول بشید و از این جا به بعدش به خودتون و سطح سواد و سطح دانش نرم افزاریتون داره. زرنگ باشی در عرض 6 ماه کامل جا می افتی و اونوقت میتونی پله پله پیشرفت کاری و حقوقی داشته باشی. و اما کار در کارگاه با توجه به اینکه پیمانکاران در ایران عموما بزن در رو هستند و آدمای داخل پیمانکار معمولا از سواد علمی پایین تری برخوردار هستند (بازم هم میگم معمولا اینطوره شرکتی مثل کیسون بهترین مهندسا توش کار میکنند و قوی هستند اما امثال کیوسن تو ایران کمند.) کار کردن بدون سابقه باهاشون سخته یخورده و اگه معرف داشته باشی و زرنگ باشی میتونی دوام بیاری و الا 1 ماهه چنان زیرآبتتو میزنن که نگو!!!!!!!!!!!!!!!!
اما به نظر من اگه بخوای تو ژئوتکنیک کار کنی برو آزمایشگاه شرکتای خوب مثل کوبان کاو-راهوار-مترا و امثالهم. بعد از یکسال زرنگ باشی میتونی مدیر بخش ژئوتکنیک هم بشی و همزمان از پزوانه های نظارت و محاسبات هم استفاده کنی. میتونی کم کم تو بحث گزارش نویسی ژئوتکنیک پروژه ها وارد بشی و پیشرفت کنی. درامد در 2 سال اول کارت برات مهم نباشه فقط دنبال کسب تجربه و آشنا شدن با شرکت ها و مهندسین مختلف باش.
اگر هم میتونی بزن در کار کنی برو پیمانکاری کار کن پیشرفت درآمدی و موقعیتش بهتره
شب خوش

مرسی از اینکه تجربتونو در اختیارم گذاشتید اما یکی از دوستان میگفت 1 میلیون از شرکت مشاور میگیره (1 سال اونجاست اولاش هم کم میگرفته)
میتونید در مورد نحوه استفاده از پروانه محاسبات و نظارت در آزمایشگاه هم توضیح بدین اینکه هر دو استفاده میشه یا؟ همچنین چقدر از خود بخش ساختمان بهتر؟(من تازه میتونم توی امتحان نظام مهندسی شرکت کنم اما متاسفانه برای آبان نتونستم ثبت نام کنم یعنی فرصت خوندن نداشتم موند برای امتحان بعدی)

نویسنده: shmorteza پستتاریخ: شنبه 3 آبان 1393 - 08:17    عنوان:  

نگفتید کجائی هسی مهندس؟
اولین بار حضور در مشاور 100 درصد حقوق پایینه. در دفتر حدود 500 الی 600 در کارگاه حدود 900 الی 950 هزار. چنانچه بتوانید جا بیافتید در شرکت بترتیب تا 1200000و 2000000 هم حقوقتون در طی 2 سال بالا میره فقط شرطش جا افتادن و به اصطلاح مهره بدربخور باشید.
در آزمایشگاه پروانه نظارت رو میتونید بکار بگیرید. میتونید بصورت حقوقی استفاده کنید یعنی شرکتی که براش کار میکنید پروانه شما رو ازتون میگیره و در قبالش سالانه یه مبلغی میده بین 6 تا 8 میلیون. بستگی به شهرش داره. یا اینکه میتونی خودت بطور مستقل کارای نظارت یا محاسبات نظام رو انجام بدی (شغل دوم در کنار آزمایشگاه(
همه اینها رو گفتم!!! اما اصل مطلب داشتن رابطه و تقدیر شماست که کجا بتوانید مشغول شید تو این اوضاع بد بیکاری...امیدوارم همه موفق باشن.

نویسنده: amir1739 پستتاریخ: شنبه 3 آبان 1393 - 09:46    عنوان:  

shmorteza نوشته است:
نگفتید کجائی هسی مهندس؟
اولین بار حضور در مشاور 100 درصد حقوق پایینه. در دفتر حدود 500 الی 600 در کارگاه حدود 900 الی 950 هزار. چنانچه بتوانید جا بیافتید در شرکت بترتیب تا 1200000و 2000000 هم حقوقتون در طی 2 سال بالا میره فقط شرطش جا افتادن و به اصطلاح مهره بدربخور باشید.
در آزمایشگاه پروانه نظارت رو میتونید بکار بگیرید. میتونید بصورت حقوقی استفاده کنید یعنی شرکتی که براش کار میکنید پروانه شما رو ازتون میگیره و در قبالش سالانه یه مبلغی میده بین 6 تا 8 میلیون. بستگی به شهرش داره. یا اینکه میتونی خودت بطور مستقل کارای نظارت یا محاسبات نظام رو انجام بدی (شغل دوم در کنار آزمایشگاه(
همه اینها رو گفتم!!! اما اصل مطلب داشتن رابطه و تقدیر شماست که کجا بتوانید مشغول شید تو این اوضاع بد بیکاری...امیدوارم همه موفق باشن.

مراغه (آذ.ش)، ارشدمو از دانشگاه ارومیه گرفتم. منظورتون از کارگاه، نظارت و سرپرستی هست دیگه. آره راست میگید مسائل زیادی میتونه دخیل باشه. به نظرتون تقریبا چقدر سرمایه میخواد تا آزمایشگاه تاسیس بشه فک کنم حدود 120 میخواد (اینو برای اطلاع میپرسم)

نویسنده: hamed9004محل سکونت: مشهد پستتاریخ: شنبه 3 آبان 1393 - 09:49    عنوان:  

هر کاری که پیدا کردی برو..اینجا ایران هست ...
شما یه برو تدریس کن یا برو دکتری بخون که سرتم گرم باشه...

همه دنبال کارن بعدش میای میگی کار با رشته خاک و پی میخوام؟؟؟؟مگه اینجا واسه مدرک ارزش قایل میشن که تو میگی کار واسه خاک و پی چکار کنم..
هر کار عمرانی پیدا کردی برو بعدش کار مورد علافه ات رو پیدا کن..
خیلی دلت خوشه یا خیلی سرخوشی Idea

iransaze.com -> بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

رفتن به صفحه 1, 2  بعدی
صفحه 1 از 2
x