ایران سازه 9 ساله شد + رونمایی از نسخه جدید انجمن سایت
رفتن به صفحه قبلی  1, 2
iransaze.com -> مسایل مرتبط با سایت ایرانسازه

نویسنده: adminمحل سکونت: همدان پستتاریخ: جمعه 10 مهر 1394 - 13:40    عنوان:  

hamedcivill نوشته است:
با سلام

ممنون میشم بفرمایید علت عدم دریافت کامت های جدید در فروم هایی که تحت پیگیری هستند، بوسیله ایمیل چی هست. به عنوان مثال بعضی از فروم ها علی رغم اینکه تحت پیگیری بودند ولی با وجود کامنت های جدید ولی ایمیل اون برای من نیومد

همچنین بهتر نیست به شکل خبرنامه روزانه یا هفتگی ، هر وقت تایپیک جدیدی باز میشه توسط ای میل خبررسانی شود

فروم جدید یا قدیم ؟ فروم فعلی که حداقل برای خود من تاپیک هایی که تحت نظر هست بعد از به روز شدن با ایمیل اطلاعرسانی میشود. برای بقیه اطلاعی ندارم البته ممکن است برخی زمانها مشکلی در سیستم برای ارسال ایمیل وجود داشته باشد ولی همیشگی نیست
در مورد خبررسانی انجام این کار به صورت دستی امکانپذیر نیست و بسیار وقت گیر است تلاش بر این است که در پایان هر ماه لااقل مطالب مفید در بخش دانلودها در صفحه اول قرار داده شود ولی اینکه تمام تاپیکهای جدید ارسال به ایمیل اعضا بشود عملاً امکانپذیر نیست
در فروم جدید هر بخش از فروم امکان این را دارد که در صورت علاقه تحت نظر گرفته بشود و احتمالاً به روزرسانی های آن به ایمیل ارسال شود ولی هنوز به صورت عملی امتحان نکرده ام که تا چه حد این مساله انجام میشود

نویسنده: adminمحل سکونت: همدان پستتاریخ: شنبه 18 مهر 1394 - 00:10    عنوان:  

نکته ای که در فروم جدید سایت قابل توجه است اینست که در پایین صفحه قسمتی تحت عنوان تغییر پوسته سایت است که هر کاربر طبق سلیقه خود میتواند یکی از پوسته های درج شده را انتخاب و فروم را مطابق با سلیقه خود مشاهده و استفاده کند. در اکثر این پوسته ها امکان تغییر در مواردی مثل بک گراند صفحه وجود دارد.
http://iransaze.com/forums/

نویسنده: amir150 پستتاریخ: یکشنبه 19 مهر 1394 - 11:16    عنوان:  

مهندس جان به نظرم مد فروشگاه رایگان و پولی فعال کنید که راحت موضوع در دستری باشه
یک بخش درست کنیم عکس های اجرای و.... میشه یک بخش درست کنید مخصوص اموزش

وقتی فایل در قسمت اموزش گذاشیتد اتوماتیک خودش تاپیک میزنه

مرسی

نویسنده: hasan322 پستتاریخ: دوشنبه 20 مهر 1394 - 19:10    عنوان:  

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت. شما که زحمت کشیدید و سایت رو به روز کردید یک مورد هست اون رو هم لطفا اصلاح بفرمایید. چرا زیر نام کاربری بعضی از دوستان مثل بنده نوشته شده عضو "جدید" ؟! اقا جان من الان سه سال عضو سایت هستم Smile

نویسنده: alen18 پستتاریخ: دوشنبه 20 مهر 1394 - 21:38    عنوان:  

hasan322 نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت. شما که زحمت کشیدید و سایت رو به روز کردید یک مورد هست اون رو هم لطفا اصلاح بفرمایید. چرا زیر نام کاربری بعضی از دوستان مثل بنده نوشته شده عضو "جدید" ؟! اقا جان من الان سه سال عضو سایت هستم Smile

دسوت عزیز این موارد در سایت تعریف شده هستند. عنوان شما با میزان پستهای شما تعیین میشود نه تاریخ عضویت.
بنابراین شما در طول 3 سال 31 پست داده اید عضو جدید محسوب می شوید

نویسنده: movaqar پستتاریخ: سه‌شنبه 21 مهر 1394 - 14:02    عنوان:  

سلام
نام کاربری بنده توی قسمت انجمن ها (تالار گفتمان iransaze forums)تعریف نشده مشکلی وجود داره آیا؟

نویسنده: Enginer2014 پستتاریخ: سه‌شنبه 21 مهر 1394 - 14:50    عنوان:  

منم همینطور چرا اینطوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نویسنده: sinaha پستتاریخ: سه‌شنبه 21 مهر 1394 - 14:54    عنوان:  

منم نمیتونم وارد شم! Question Question

نویسنده: adminمحل سکونت: همدان پستتاریخ: سه‌شنبه 21 مهر 1394 - 18:53    عنوان:  

فروم جدید سایت یک فروم مستقل از فروم قبلی و خود سایت است. برای استفاده از فروم جدید لازم است مراحل کوتاه عضویت را دوباره طی کنید. در واقع از این پست شما دو اکانت برای این سایت خواهید داشت یک اکانت برای استفاده از فروم قدیم و دیگر قسمتهای اصلی سایت و یک اکانت هم برای استفاده از فروم جدید سایت. البته بهتر است که اطلاعات هر دو اکانت با هم یکسان باشد

iransaze.com -> مسایل مرتبط با سایت ایرانسازه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

رفتن به صفحه قبلی  1, 2
صفحه 2 از 2
x