مشکل نرم افزار proper در ویندوز 64 بیتی

iransaze.com -> بقیه نرم افزارها

نویسنده: behzadgمحل سکونت: babol پستتاریخ: چهار‌شنبه 6 آبان 1394 - 15:54    عنوان:  مشکل نرم افزار proper در ویندوز 64 بیتی

با سلام
نرم افزارپراپر در ویندوز64 بیتی کا نمیکند من هم ویندوز64 بیتی دارم و هم ایتبس 9.7.4 و الان میخوام مقطع رو در پراپر مدل کنم از دوستان اگر راهی برای حل مشکل دارند بفرمایند نرم افزاری برای این کار نیست یا نرم افزار پراپر برای ویندوز64 بیتی وجود ندارد؟تنش رو در ایتبس در صورت استفاده از lrfd با توجه به این که فشردگی راکنترل نمیکند و عدد هم زیر 1 هست اما باز قرمز نشون میده لطفا راهنمایی کنید؟

نویسنده: javad917 پستتاریخ: چهار‌شنبه 6 آبان 1394 - 23:31    عنوان:  Re: مشکل نرم افزار proper در ویندوز 64 بیتی

Adrenalin نوشته است:
با سلام
نرم افزارپراپر در ویندوز64 بیتی کا نمیکند من هم ویندوز64 بیتی دارم و هم ایتبس 9.7.4 و الان میخوام مقطع رو در پراپر مدل کنم از دوستان اگر راهی برای حل مشکل دارند بفرمایند نرم افزاری برای این کار نیست یا نرم افزار پراپر برای ویندوز64 بیتی وجود ندارد؟تنش رو در ایتبس در صورت استفاده از lrfd با توجه به این که فشردگی راکنترل نمیکند و عدد هم زیر 1 هست اما باز قرمز نشون میده لطفا راهنمایی کنید؟

با سلام
دوست عزیز
نرم افزار Proper تحت داس و 16bit میباشد .ویندوزهای 64bit آن را ساپورت نمیکند.
برای آجرای آن از دو روش میتوانید استفاده کنید:
1- نصب از نرم افزار Windows XP Mode (برای ویندوز 7 به حجم 470 مگابایت) که یک ویندوز مجازی در
محیط ویندوز 7 می باشد.
2 - استفاده از نرم افزار کم حجم DosBox و با کمی آشنائی با فرامین سیستم عامل Dos به روش ذیل.(دریافت آخرین ورژن از پیوست)
2-1- بعد نصب و اجرای برنامه با فرمان Mount مسیر پوشه محتوی برنامه Proper را به عنوان
درایو c معرفی کنید.مثال : Mount c e:\files (پوشه Files محتوی پروپر در درایو E کامپیوتر )
2-2- با فرمان :C به درایو C منتقل خواهید شد.
2-3- در صورتیکه بخواهید فایل های داخل پوشه را ببینید از دستور Dir استفاده کنید.
2-4- در نهایت کلمه Proper را وارد کنید تا برنامه اجرا شود.در کلیه مراحل با فشردن دکمه Enter فرامین داس اجرا خواهد شد.
(توضیح اینکه عکس های ذیل با Win XP اجرا شده و امیدوارم برای Win64 هم اجرا شود)

نویسنده: iman_nademi پستتاریخ: جمعه 8 آبان 1394 - 00:29    عنوان:  

سلام
ویندوز من 64 هست و بدن مشکل اجرا میشه همینطور در سیستم های مشابه زیادی دیدم که دارن استفاده می کنند

نویسنده: alirezarafatfa پستتاریخ: جمعه 8 آبان 1394 - 11:39    عنوان:  

iman_nademi نوشته است:
سلام
ویندوز من 64 هست و بدن مشکل اجرا میشه همینطور در سیستم های مشابه زیادی دیدم که دارن استفاده می کنند

مال منم در 64 کار نمیکنه یک بار چک کنید حتما 64 هستش اگر اینجوره نسخه پروپر را به اشتراک بگذارید

iransaze.com -> بقیه نرم افزارها

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند

صفحه 1 از 1
x