موضوع پایان نامه برای رشته مدیریت ساخت

iransaze.com -> مدیریت ساخت

نویسنده: parisapiravar1محل سکونت: سئول-کره جنوبی پستتاریخ: یکشنبه 8 مهر 1386 - 15:00    عنوان:  موضوع پایان نامه برای رشته مدیری

با سلام.
من فارغ التحصیل معماری هستم .می خواهم در رشته مدیریت ساخت ادامه تحصیل بدهم . می خواستم خواهش کنم کسانی که در این گرایش اطلاعاتی دارند من را در پیدا کردن موضوع و عنوان تز راهنمایی کنند .
با تشکر فراوان

نویسنده: iman-gill پستتاریخ: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389 - 13:42    عنوان:  

سلام دوست عزيز
گيلي هستم دانشجوي ارشد عمران-مديريت ساخت
شايد عنوان پايان نامه هاي زير كمكت كنه:
بررسي ادعا ها درايران باتوجه به قراردادهاي رايج کشور و ريشه يابي عوامل اين ادعاها
بررسي و پيشنهاد سيستم اجراي بهينه براي پروژه هاي راه سازي در ايران
پيش بيني ريسک هزينه در قراردادهاي ارزي باقيمت مقطوع

نویسنده: salammorteza پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 تیر 1390 - 23:23    عنوان:  

اینجا رو ببین کمکت میکنه

http://darbarcm.blogfa.com/
موفق باشی

نویسنده: milad30vilمحل سکونت: شهر باران پستتاریخ: چهار‌شنبه 29 تیر 1390 - 23:55    عنوان:  Re: موضوع پایان نامه برای رشته مدیری

parisapiravar1 نوشته است:
با سلام.
من فارغ التحصیل معماری هستم .می خواهم در رشته مدیریت ساخت ادامه تحصیل بدهم . می خواستم خواهش کنم کسانی که در این گرایش اطلاعاتی دارند من را در پیدا کردن موضوع و عنوان تز راهنمایی کنند .
با تشکر فراوان

دوست عزیزم شما هنوز وارد مقطع جدید نشده،تو فکر پایان نامه هستین؟!شوخی کردم Wink من یه پیشنهاد دیگه براتون دارم که شاید بهتر باشه.به نظرم شما گرایش مدیریت پروژه و ساخت که از زیر مجموعه های گروه هنر هست رو انتخاب بکنین تا حد اقل از کنکور عمران و دروس تخصصی عمران (تحلیل و مقاومت و خاک و پی و راهسازی و ......) خلاص بشید.

نویسنده: parvin54 پستتاریخ: یکشنبه 6 اردیبهشت 1394 - 11:29    عنوان:  

دوستان کسی میتونه برای موضوع سمینار پیشنهاد بده؟

نویسنده: parvin54 پستتاریخ: یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 14:02    عنوان:  

parvin54 نوشته است:

نویسنده: milad30vilمحل سکونت: شهر باران پستتاریخ: یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - 19:11    عنوان:  

parvin54 نوشته است:
parvin54 نوشته است:

بهترین پیشنهاد برای سمینار می تونه این باشه که شما ابتدا موضوع و استاد پایان نامه را انتخاب بفرما و سپس دو الی سه فصل پایان نامه را برای سمینار ارائه بده.
پس از انتخاب استاد مربوطه، می تونید در زمینه های تحقیقاتی استاد کار کنید و یا خودتون موضوعی ویژه داشته باشید.

نویسنده: andrias پستتاریخ: سه‌شنبه 15 اردیبهشت 1394 - 16:39    عنوان:  

سیلام .سمینار فصل سوم پایان نامه به حساب می آید . بهترین موضوع برا سمینار همان موضوع پایان نامه است . اشتباهی که بنده کردم را شما نکنید ،یعنی موضوعات پایان نامه و سمینار را یک یا حداکثرنزدیک به هم انتخاب کنید . در خصوص پایان نامه باسیت هدف را مشخص کنید اگر هدف سریع جمع و جور کردن آن است ریسک و ارزش سریع ترین موضوعات هستند ولی اگر هدف پژوهش است و عجله ای برای جمع و جور کردن آن ندارید ساخت ناب و زنجیره تامین موضوعات خوبی هستند و تو مباحث پیمان بحث پورتفولیوی سهام و قرارداد های BOT و در بحث بتن نانو سیلیس ها و توسعه پایدار موضوعات به روز و جذابی هستند .

نویسنده: saeedjoon پستتاریخ: یکشنبه 11 مرداد 1394 - 22:04    عنوان:  

سلام دوستان من دانشجوی ارشد مدیریت ساخت هستم مشهد

سمینار به نظرم
مدیریت ارزش کسب شده EVM
انتخاب پیمانکار به روش AHP&ANP
بررسی سقف ها و یا گودبرداری و انتخاب به روش AHP با دید آینده پژوهی
بررسی ریسک پروژه
تفصیل فصل های PMBOK
بررسی تفاوت فهرست بها با قیمت پیمانکاران
تبادل هزینه زمان به روش محاسبات نرم یا مورچگان
.....

iransaze.com -> مدیریت ساخت