گروه نرم افزاری سازه : 25 خرداد 97 دومین جمعه خاص
iransaze.com :: مشاهده موضوع - تراز رشته های دانشگاه آزاد اسلامی - ارشد 88
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » آزمونها

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
تراز رشته های دانشگاه آزاد اسلامی - ارشد 88 رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  

شما برای ارشد 89 دانشگاه آزاد کدوم رشته رو انتخاب می کنین؟
سازه تهران مرکز و سازه تهران جنوب
32%
 32%  [ 47 ]
سازه دزفول
4%
 4%  [ 6 ]
سازه علوم تحقیقات فارس
6%
 6%  [ 9 ]
سازه نجف آباد
6%
 6%  [ 9 ]
سازه بندرعباس
3%
 3%  [ 5 ]
سازه بوشهر
1%
 1%  [ 2 ]
سازه کرمان
4%
 4%  [ 6 ]
مدیریت ساخت و پروژه علوم تحقیقات تهران
13%
 13%  [ 19 ]
مدیریت ساخت و پروژه شوشتر
1%
 1%  [ 2 ]
مدیریت ساخت و پروژه اهواز
4%
 4%  [ 7 ]
زلزله علوم تحقیقات تهران
15%
 15%  [ 23 ]
زلزله بوشهر
4%
 4%  [ 6 ]
زلزله شهرکرد
3%
 3%  [ 5 ]
مجموع رای ها : 146

نویسنده پیام
togli
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 19 اسفند 1387

تشکر شده 2 بار در 1 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: چهار‌شنبه 7 بهمن 1388 - 11:53    عنوان:  نکته پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

یه نکته دیگه هم باید به مورد های قبلی در مورد تبریز اضافه کنم

سال های قبل بچه های قوی اکثراً به تهران می رفتن برای امتحان ارشد ولی امسال که تبریز گذاشته احتمالاً کمتر کسی به تهران بره و برعکس بعضی از ساکنین آذری تهران هم برای امتحان به تبریز بیان

من پیش بینی می کنم امسال تبریز تراز بالای 6100 بخواد تا الان خود من از دوستانم که توی تبریز هستن یه امار سر انگشتی گرفتن که حاکی از 200 نفر (کسای که من میشناسمشون) دانشجوی ورودی 85 و 84 آزاد تبریز هستند که دوباره می خوان در جوار چتین پور (استاد متین پور) سازه رو تجربه کنن

در مورد مهاباد هم بله امکان قبول شدن در چهار سال اخیر آسان تر بوده به دلیل هم اقامت برای دیگران در اون شهر سخته (از تمام مراکز پر جمعیت مثل تبریز اورمیه و اردبیل و زنجان و تهران و... دور هست) علت آسان بودنش هم دقیقاً همین نکته هست که فقط به سنندج نزدیکه و تبریز تاحدودی که اونم به دلیل وجود 8 گرایش در آذربایجان شرقی فکر نکنم امسال از تبریز کسی به مهاباد بره پس امسال برای مهاباد سقوط 200 واحد در تراز رو پیش بینی می کنم

مهاباد نسبت به اهر اسانتر خواهد بود

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
goldentruss
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: پارامترهای تابع تاریخ شمسی نادرست می باشد.

تشکر شده 267 بار در 158 پست

blank.gif

پست تاریخ: چهار‌شنبه 7 بهمن 1388 - 15:37    عنوان:  Re: نکته پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

togli نوشته است:
یه نکته دیگه هم باید به مورد های قبلی در مورد تبریز اضافه کنم

سال های قبل بچه های قوی اکثراً به تهران می رفتن برای امتحان ارشد ولی امسال که تبریز گذاشته احتمالاً کمتر کسی به تهران بره و برعکس بعضی از ساکنین آذری تهران هم برای امتحان به تبریز بیان

من پیش بینی می کنم امسال تبریز تراز بالای 6100 بخواد تا الان خود من از دوستانم که توی تبریز هستن یه امار سر انگشتی گرفتن که حاکی از 200 نفر (کسای که من میشناسمشون) دانشجوی ورودی 85 و 84 آزاد تبریز هستند که دوباره می خوان در جوار چتین پور (استاد متین پور) سازه رو تجربه کنن

در مورد مهاباد هم بله امکان قبول شدن در چهار سال اخیر آسان تر بوده به دلیل هم اقامت برای دیگران در اون شهر سخته (از تمام مراکز پر جمعیت مثل تبریز اورمیه و اردبیل و زنجان و تهران و... دور هست) علت آسان بودنش هم دقیقاً همین نکته هست که فقط به سنندج نزدیکه و تبریز تاحدودی که اونم به دلیل وجود 8 گرایش در آذربایجان شرقی فکر نکنم امسال از تبریز کسی به مهاباد بره پس امسال برای مهاباد سقوط 200 واحد در تراز رو پیش بینی می کنم

مهاباد نسبت به اهر اسانتر خواهد بود

این روزا خیلیا تاپیک میزنن که کدوم گرایش راحتره ؟ قبولی درکدوم واحد احتمالش بیشتره؟ یا بین دو تا شهر کدوم رو انتخاب کنن و نظر سنجی هایی راه میاندازن که یه آماری در دست داشته باشن .
همه میخوان بهترین انتخاب رو انجام بدن و هرکسی که اطلاعات و شناخت بیشتر در مورد چیزی که میخواد انتخاب کنه داشته باشه خواهد توانست با توجه به توانایی ها و موقعیت خودش انتخابی رو انجام بده که در آینده افسوس نخوره .بنابرین توصیه من اینه که اطلاعاتتون رو در مورده انتخابتون بیشترکنین .
مهمترین نکته در انتخاب رشته علاقه فرد هست ، کسی هم نمیتونه بگه واسه من گرایش ها فرقی نمیکنه فقط مدرک ارشد برام مهمه بلاخره بعد چهار سال تحصیل مقطع لیسانس واسه آدم مشخصه میشه که به درس هایی مثل طراحی سازه علاقه داره یا دروس خاک و راه یا دروس مرتبط با آب یا زلزله ،البته محدوده کاری و بازار کار گرایش های مختلف هم در میزان علاقه بی تاثیر نیست ،اینا رو ب این خاطر گفتم که مثلن کسی که علاقه مند به گرایش خاک و پی هست ولی احتمال قبولی در سازه فلان شهر بیشتره ،سازه اون شهر رو انتخاب میکنه که یه جایی لااقل قبول بیشه حتا اگه بر خلاف علاقش هم شده باشه ،ارشد از نظر سختی دروس قابل مقایسه با کارشناسی نیست (نظر اکثر دانشجویان فوق ) و اگه علاقه نداشته باشی نمیتونه بخونی .
مطلب دیگه ای که وجود داره اختلاف اندک بین تراز قبولی واحدهای مختلف هست که اگه واحد های تهران از جمله علوم تحقیقات رو کنار بزاریم تراز بقیه واحدها چیزی بین 5700 تا 5900 هست این 200 تا اختلاف بین تراز ها هم همش سر 20 درصد در جمع درصد ها بوجود میاد ،یعنی اکثر شرکت کنندگان تا یه جایی میان و تعیین کننده 4-5 تا تست میشه که مشخص کننده قبولی یا مردودی فرد هست . این رو هم به این خاطر گفتم که نمیشه زیاد رو تراز سال گذشته و احتمالات حساب کرد چون اتفاق افتاده که تراز واحدی 200 تا بالا پایین شده باشه چون همه ب خیال این که تعداد شرکت کننده و تراز پایین بوده به واحد خاصی هجوم آوردن و برعکس از آب در اومده ،البته حالت دیگه ی این نیز میتونه اتفاق بیوفته که همه به فکر این که همه مثلن واحد تبریز رو میزنن و تراز تبریز میره بالا تبریز رو انتخاب نکنن و به سمت واحد های اطراف سرازیر شن که اونموقع هم تراز محلی که همه فکر میکردن بالا خواد بود پایین بیاد ،اصلا نمیشه رو این ک تراز کجا بالا خواهد بود یا پایین نظر داد.ولی اون چ ک مسلمه حداقل در سازه واحد های تبریز و شبستر که دارای جاذبه های خاصی هم هستن تعداد شرکت کننده در مجموع به بالای 1500 نفر خواهد رسید .دوستان در مورد آب و سازه مهاباد و گرایش های اهر وسازه مراغه هم که بحث میکنن این شهر ها نسبت به تبریز دور هست و اگه بچه تبریز هستی باید بری اونجا خونه بگیری و مشکلات خاص خودش رو داره و کمتر در معادلات تعداد شرکت کننده و تراز تبریز وشبستر اثر میکنه با اینکه اون شهر ها هم علاقه مندان خاص خودش رو داره حتا مدیریت ساخت علوم تحقیقات هم متقاضیان زیادی از تبریز داره ،خود خاک و پی زنجان هم خیلیا رو به سمت خودش میکشه .من اینجا نمیخوام در مورد واحد خاصی جهت گیری کنم ،ولی اینو میدونم که انتخاب رشته ارشد یه جورایی شبیه انتخاب هندونه میمونه به شانس مونده که چی دربیاد !
ولی با توجه به اینکه اکثرا نمیخونن و داوطلب جدی نیستن هر کسی یه خورده اراده کنه از هرجایی که دلش میخواد قبول میشه .
مورد نظر سنجی های موجود سایت هم این رو میخواستم عرض کنم ک تعداد شرکت کننده در نظر سنجی ها به 1 درصد کل شرکت کنندگان واحد مورد نظر نمیرسه و اصلا نمیتونه ملاکی برای انتخاب یا عدم انتخاب باشه

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکر توسط: gandolf
shahinmcc
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 15 دی 1388

تشکر شده 15 بار در 11 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 7 بهمن 1388 - 18:07    عنوان: icon_shocked Re: به نظرتون قبول شدن تو عمران آب پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

shahinmcc نوشته است:
اگه کسی از تراز سازه های هیدرولیکی اهر هم خبر داره بگه

لطفا درصدارو هم بگین که بتونیم مقایسه بکنیم

درضمن....

به نظرتون قبول شدن تو عمران آب مهاباد که چند سال هست راحتتره یا تو عمران آب اهر که امسال اضافه شده

تراز سال 87 عمران آب مهاباد 5706 بود

اهر امسال 4 تا گرایش بر میداره

ضمن تشکر از togli عزیز باید بگم مهاباد از هرجام که دور باشه به ارومیه نزدیک و سالهای پیش تنها شهر آذربایجان غربی بود که ارشد داشت و همه از ارومیه سرازیر به این شهر میشدن که البته از سال پیش که خود ارومیه سازه آورد کمی کمتر شد ولی نه زیاد و تعداد شرکت کنندگان فقط 50 یا 100 نفر تو سازه کمتر شد ولی تو آب کمتر نشد و همون 500 نفر باقی موند . اینکه من میخوام آب اهر و مهاباد رو مقایسه کنم از این جهت هست که اهر امسال 4 تا گرایش آورده و تبریز هم امسال سازه آورده تازه مراغه هم آب آورده که اصولا تبریزیا به مراغه برای آب متمایلترن در حالی که در حوزه مهاباد فقط 2 تا سازه و یدونه آب داریم ولی در حوژه اهر 8 گرایش داریم

نظرتون چیه حالا به نظرتون کدوم راحتتره ...

البته به نظرم خیلی به هم نزدیک باشن

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
Teana
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1388

تشکر شده 48 بار در 35 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 7 بهمن 1388 - 19:00    عنوان: icon_shocked  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

از دوستان اگه کسی علت حذف شدن رشته / شهر مهندسی عمران - مهندسی سازه واحد ارومیه رو از دفترچه سال 1389 میدونه بگه چون تا حالا تو دانشگاه آزاد لااقل تو این چند سال اخیر یه همچین چیزی دیده نشده بود...Question

Traxtor

بازگشت به بالای صفحه

goldentruss
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: پارامترهای تابع تاریخ شمسی نادرست می باشد.

تشکر شده 267 بار در 158 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 10 بهمن 1388 - 14:39    عنوان: icon_shocked  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

aidin61 نوشته است:
از دوستان اگه کسی علت حذف شدن رشته / شهر مهندسی عمران - مهندسی سازه واحد ارومیه رو از دفترچه سال 1389 میدونه بگه چون تا حالا تو دانشگاه آزاد لااقل تو این چند سال اخیر یه همچین چیزی دیده نشده بود...Question

Traxtor

دوست عزیز بالاخره حذف شده کاریش نمیشه کرد (از دست ما چیزی بر نمیاد )
چیز عجیبی هم نیست ،این اتفاق میوفته ،دو سال پیش در واحد شبستر اتفاقاتی افتاد در حد دانشگاه زنجان که البته نیاز نمیدونم زیاد توضیح بدم و رئیس این دانشگاه بهمراه معاونانش از کار برکنار شدن ، رئیس جدید که خیلی تند رو بود به کراوات زدن یکی از اساتید ارشد نرم افزار گیرداده بود اونم گفته بود تدریس نمیکنه سایر اساتید هم به حمایت از همکارشون کنارکشیدن ،رشته حذف شد دانشجو ها هم انتقال داده شدن علوم تحقیقات تهران (شانس دانشجو ها رو داشته باشین ) بعد سال بعد هم در دفترچه رشته نبود 2 سال بعد دوباره تصویب شد و اساتید با همان شکل ظاهری قبلی حاضر شدن پارچه ای هم که چندین سال قبل جهت تبریک رشته جدید در دانشگاه نصب کرده بودند دوباره همون رو که نگه داشته بودن نصب کردن .

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
mhrafiee
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 15 شهریور 1386

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: شنبه 10 بهمن 1388 - 16:57    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام به دوستان عزیز ،
کارنامه پارسال خودم رو در لینک زیر مشاهده نمایید . ( مهندسی و مدیریت ساخت علوم تحقیقات تهران )

http://mhrafiei.persiangig.com/karnamearshad.JPG

در صورت هر گونه سوال در وبلاگ من قسمت نظرات بیان کنید : www.mehr.co.nr

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر
mhrafiee
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 15 شهریور 1386

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: پنج‌شنبه 15 بهمن 1388 - 19:25    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اینجا چرا اکتیو نیست ؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر
Teana
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1388

تشکر شده 48 بار در 35 پست

پست تاریخ: دوشنبه 19 بهمن 1388 - 18:20    عنوان: icon_shocked  پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

فقط مهندسی عمران- مهندسی سازه تبــــــریز Wink

Traxtor

بازگشت به بالای صفحه

admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

عضو شده در: 7 مهر 1385

تشکر شده 18617 بار در 8697 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 21 بهمن 1388 - 15:50    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

تاپیک ادغام شد:
mahan_b_001 نوشته است:
به نظر شما تراز و تعداد شرکت کنندگان رشته هایی که امسال سال اولشون هست ( مثل سازه تبریز ، سازه های هیدرولیکی یاسوج ، آب اهر و ... ) چگونه است؟

ممنون میشم جوابمو بدید.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

عضو شده در: 7 مهر 1385

تشکر شده 18617 بار در 8697 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 21 بهمن 1388 - 15:51    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

تاپیک ادغام شد:
reza131 نوشته است:
یک سوال:برای دروس امتحانی رشته سازه های دریایی نوشته ریاضی مهندسی.ما که تو دوره لیسانس ریاضی مهندسی نداشتیم؟منظورش ریاضی 1و2 یا ریاضی مهندسی که رشته های برق و مکانیک تو لیسانس و عمران تو فوق میخونن؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  بعدی
صفحه 6 از 7

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید