گروه نرم افزاری سازه : 25 خرداد 97 دومین جمعه خاص
iransaze.com :: مشاهده موضوع - بحث و بررسی پیرامون سوالات ارشد سراسری 89
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » آزمونها

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
بحث و بررسی پیرامون سوالات ارشد سراسری 89 رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
mreza_jam
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 30 دی 1386

تشکر شده 13 بار در 10 پست

blank.gif

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: جمعه 13 فروردین 1389 - 11:31    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

reza1111 نوشته است:
با سلام و تبريك سال نو به همه دوستان من براساس اطلاعات بدست امده پيش بيني كه ميگفتم انجام دادن نطرتون چيه ؟؟
لينك دانلود فايل رتبه برخي از دوستاني كه ميانگينشون اعلام كردن http://rapidshare.com/files/364007747/Book2.htm.html

اين ارزيابي براساس رتبه هاي سال پيش ورتبه پارسه دوستان انجام شده ونشان ميده
برای رتبه های زیر600 10.2 نمره افزایش درصد تقریبا داریم
برای رتبه های بالای 600 8.6 نمره افزایش درصد تقریبا داریم

توی این لیست اسم و رتبه منم هست در صورتی که رتبه پارسم درسته اما میانگین کنکورم کاملا اشتباه .
من میانگینم 32 بوده اما اینجا 24 زده.
http://www.iransaze.com/ftopic-14709-days0-orderasc-340.html

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در MSN Messenger
reza1111
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 11 اسفند 1388

تشکر شده 3 بار در 3 پست

پست تاریخ: جمعه 13 فروردین 1389 - 13:26    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

نه رفيق ستون اول از سمت چپ مال امساله كه درصد شما رو هم 32 زده ،داش جدي نگرير اين پيش بيني تا نتايج اعلام نشه هيچي معلوم نيست

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر
skaram
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: پارامترهای تابع تاریخ شمسی نادرست می باشد.

تشکر شده 118 بار در 74 پست

iran.gif

پست تاریخ: سه‌شنبه 17 فروردین 1389 - 20:46    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

skaram نوشته است:

دوستان كسي اطلاع داره كه رتبه هاي زير 20 هست كه ارشدشون بدون تز هست( يك ساله) يا فقط 13 نفر اول(مرحله اول المپياد دانشجويي)؟

دوستان كسي در اين مورد اطلاعي نداشت؟! اصلا اين قانون هنوز اجرا ميشه يا نه؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
skaram
کاربر فعال
کاربر فعال

iran.gif

پست تاریخ: شنبه 21 فروردین 1389 - 14:53    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام دوستان
من چندتا سوال در مورد تاثير درس هاي مختلف توي كنكور داشتم.ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد،
با توجه به اينكه ضريب همه دروس 1 هست، آيا تاثير همه درس ها در تعيين رتبه به يك ميزانه يا يه فاكتور ديگه اي هم دخالت داره؟ من كه كارنامه هاي رتبه هاي مختلف رو كه ديدم حتي رتبه هاي تك رقمي و دو رقمي سيالات رو به نسبت ساير درس ها پايين زدن. و حتي بعضا ديدم كه در رتبه هاي به نسبت خوب درصد خيلي پاييني داشته اين درس. خب وقتي ضريب همه دروس برابره چرا حالا همه سيالات رو پايين ميزنن. يا بخاطر اينكه در قبولي گرايش ها ي مختلف نمره درس هاي مربوطه هم مهمه؟
و اينكه ميخوام بدونم با توجه به اينكه تحليل و مقاومت تحت عنوان مكانيك جامدات يكي شده و درسهاي جديد اضافه شده اهميت بخش طراحي در تعيين رتبه نسبت به بقيه درس ها به چه صورت هست؟ بعبارتي توي اين كنكور جديد ترتيب اهميت درسها چه جوريه؟
ممنونم.

بازگشت به بالای صفحه

mehdi66
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 29 آذر 1385

تشکر شده 2 بار در 2 پست

پست تاریخ: شنبه 21 فروردین 1389 - 18:52    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

skaram نوشته است:
skaram نوشته است:

دوستان كسي اطلاع داره كه رتبه هاي زير 20 هست كه ارشدشون بدون تز هست( يك ساله) يا فقط 13 نفر اول(مرحله اول المپياد دانشجويي)؟

دوستان كسي در اين مورد اطلاعي نداشت؟! اصلا اين قانون هنوز اجرا ميشه يا نه؟

این مسئله نه تنها در مورد 13 نفر اول بلکه در مورد نفر اول هم صدق نمیکند و تمام کسانی که کارشناسی ارشد را با تز انتخاب کردند بایستی تز را انجام دهند.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر
prans
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 15 تیر 1386

تشکر شده 0 بار در 0 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 21 فروردین 1389 - 22:55    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به نظر من میانگین در صد ا نسبت به سال قبل هیچ تغییری نمیکنه چون هم سوالا مفهومی بود و هم درسهای جدید اضافه شده بود . دروس زبان و ریاضی رو هم هرکی خونده باشه بیشتر از 40 نمیتونه بزنه مگر اینکه وقتشو کلا واسه اینا گذاشته باشه . بیشتر دوستان من درسای زبان و طراحی رو بیخیال شدن و اصلا نخوندن .
در سای خاک و پی و سیالات و هیدرولیک هم از سال گذشته سخت نشده باشن آسون نیستن .
من که امیدم به خداست . شما هم امیدتون به خدا باشه .

بازگشت به بالای صفحه

ebrahimengz85
کاربر فعال
کاربر فعال

تشکر شده 146 بار در 67 پست

پست تاریخ: یکشنبه 22 فروردین 1389 - 10:56    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به نظر شما با 24 درصد ، رتبه چند مي شه؟

بازگشت به بالای صفحه

civil-man
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 21 فروردین 1388

تشکر شده 58 بار در 51 پست

پست تاریخ: یکشنبه 22 فروردین 1389 - 17:32    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

skaram,
من در مورد یک قسمت از سوالاتون میتونم جواب بدم اونم اینه ....
درسته که همه درسای رشته ما ضریب یک دارن ولی اینطور که من از چند نفر پرسیدم و از مشاور های موسسه پارسه هم پرسیدم ارزش درسا متفاوته....منظورم اینه که اگر شما دو نفر از یک دانشگاه رو با معدل های یکسان پیدا کنید که میانگین درصد هر دوی اونها برابر هستش ولی ( بافرض کنکور سال های پیش دارم میگم که همیشه زبان درس خیلی سختی بوده و اکثرا نمیزدن) یکی از اونا مثلا مقاومت رو زده 40 زبان رو زده 10 و اون یکی مقاومت رو 30 و زبان رو زده 20 ( با فرض میانگین برابر) شخصی که زبان رو بالاتر زده رتبه بالاتری هم میاره( چون اکثرا زبان رو نمیزنن) .... البته راست و دروغش با خودشون..
گو اینکه این قضیه رو من خودمم از لحاظ منطقی قبول دارم چون به نظرم شخصی که روی درسی که خیلی سخته کار میکنه و بالاتر از بقیه میزنه باید با یه شخص معمولی فرق داشته باشه....
اگر این گفته درست باشه... میشه گفت درسا هیچ فرقی با هم ندارن به جز موقعی که درسی رو که اکثرا نمیخونن شما اگه بتونید بالا بزنید براتون بهتره...
نمی دونم تونستم جواب سوالتون رو بدم یا نه.......

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکر توسط: skaram
skaram
کاربر فعال
کاربر فعال

iran.gif

پست تاریخ: یکشنبه 22 فروردین 1389 - 17:50    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

جناب civil-man متشكر از ارسال پاسختون.
اولا فكر ميكردم سوالم ابتدايي تر از اون چيزيه كه فكر ميكردم و بعد هم متعجب شدم كه ممكنه سايرين بدون توجه به اين مسايل خودشون رو براي كنكور آماده كردن!
منم نميخوام خودمو گيج كنم توي اين مسايل اما فقط يه چيزي ميخوام بدونم كه براي كسب يك رتبه خيلي خوب بهتره روي چه درسايي سرمايه گذاري بشه(بجز مكانيك جامدات)،اهميت درس هاي رياضي و زبان نسبت به همديگه چه جوريه و اينكه دوستاني كه امسال كنكور دادن و در كنكورهاي آزمايشي هم شركت كردند ميدونند كه جايگاه بخش طراحي نسبت به ساير درسها چطوريه؟
ببخشيد كه احيانا بحث تاپيك رو منحرف كردم (براي جلوگيري از ايجاد تاپيك جديد) اما ممنون ميشم كه در اين مورد دوستاني كه تجربه داشتن منو راهنمايي كنن.

بازگشت به بالای صفحه

civil-man
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 21 فروردین 1388

تشکر شده 58 بار در 51 پست

پست تاریخ: یکشنبه 22 فروردین 1389 - 18:35    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

skaram,
واقعیتش اینه که کاش شما صبر کنید که نتایج کنکور امسال بیاد که ما که کنکور دادیم ببینیم راهی که رفتیم نتیجه داده که بخوایم بقیه رو هم در این راه راهنمایی کنیم یا خیر! با این حال من کاری که خودم کردم رو میتونم بهتون بگم.....یک سری از افراد امسال چون سال اول کنکور بود درس طراحی رو ول کردن و نخوندن رو همین اساس من طراحی رو خوندم و 36 زدم که با توجه به اینکه فکر میکنم درصد صفر امسال زیاد باشه ممکنه تاثیر خوبی داشته باشه( گو اینکه خیلی از دوستان هم تو همین سایت درصد بالاتری هم داشتن ) این قضیه در مورد پی و هیدرولیک هم صادقه چون خیلی میگفتن وقت خوندنش رو نداریم یا وقتی که میخوایم این درس رو بخونیم میذاریم به فرض دوباره همون خاک رو میخونیم ولی من پی رو هم کنارش خوندم و خوب سوالای پی و هیدرولیک رو تونستم بزنم اکثرش رو .....خلاصه کنم... سعی من بیشتر تو این بود که تو کنکور امسال بتونم امتیاز جمع کنم ... به نظر من اگر بخواید تو کنکور موفق باشید بهتره برای همه درسا به اندازه خودش وقت بذارید و از هیچ درسی نگذرید چون ممکنه یک تست هم کلی تاثیر داشته باشه براتون..یک جمله معروف برای آزمون ارشد که حتما سال دیگه میشنوید اینه که اگه یک سوال رو خیلی به دونستن جوابش اصرار کنید بهتون میگن : "حالا تو بقیه سوال رو بزن این یکی رو نزن ایرادی نداره" این حرف رو هم اصلا قبول ندارم به نظرم تا روز قبل کنکور هرچی بیشتر یاد بگیرید بهتره چون ممکنه تو یه تست کمکتون کنه
بخش طراحی امسال به نظر من جزو کلیدی ترین درساست چون خیلیا ولش کردن و اگر کسی میتونست امسال بالا بزنه شانس قبولیش به نظر من خیلی خوبه ولی معلوم نیست سال دیگه هم همین باشه!
امیدوارم کمکی کرده باشم و یاداوری میکنم اینا فقط نظرات من بود شاید دوستان دیگه نظرات متفاوتی داشته باشن
بازم اگر امری بود در خدمتم

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکر توسط: skaram
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  بعدی
صفحه 44 از 46

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید