دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم
iransaze.com :: مشاهده موضوع - برای قبول شدن در ارشد در رشته زلزله به چه کتاب هایی و منابعی نیاز هست؟؟؟؟؟؟
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
برای قبول شدن در ارشد در رشته زلزله به چه کتاب هایی و منابعی نیاز هست؟؟؟؟؟؟ رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
09354702319
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 12 بهمن 1388

تشکر شده 1 بار در 1 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 12:11    عنوان:  برای قبول شدن در ارشد در رشته زلزله به چه کتاب هایی و منابعی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

برای قبول شدن در ارشد در رشته زلزله به چه کتاب هایی و منابعی نیاز هست؟؟؟؟؟؟

این مطلب آخرین بار توسط 09354702319 در شنبه 25 تیر 1390 - 14:42 ، و در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
:
DIDO2323
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 7 آبان 1387

تشکر شده 23 بار در 9 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 12:59    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام
این به خودتون بستگی داره که به کدوم گرایش علاقه بیشتری دارین و می تونید سریع تر جذب بازار کار شووید ( یعنی بند پ اگه دارین تو کدوم قسمتاست) ولی گرایشهای راه و مدیریت بیشترین جذب کار را تو چند سال اینده دارن برای اینکه راهسازی تو کشورهارهای در حال توسعه یکی از اولین شرط های پیشرفت محسوب میشود و مدیریت ساخت چون رشته جدیده و جذب خوبی تو شرکتهای مشاور دارن

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
alen18
کاربر ویژه
کاربر ویژه

عضو شده در: 31 مرداد 1386

تشکر شده 582 بار در 405 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 13:10    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

بارها روي اين قضيه بحث شده و نتيجه گيري قطعي هم گرفته نشده و اصلا نميشه گرفت
بهرته يك سرچ بزنيد در سايت
در ضمن ياداور ميشم كه در كشور ما آينده نگري مخصوصا براي رشته ها نميشه كرد زياد روي اين بعد حساب نكنيد و در حال زندگي كنيد.

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: jackson
civil-man
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 21 فروردین 1388

تشکر شده 58 بار در 51 پست

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 13:59    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

alen18 نوشته است:

در ضمن ياداور ميشم كه در كشور ما آينده نگري مخصوصا براي رشته ها نميشه كرد زياد روي اين بعد حساب نكنيد و در حال زندگي كنيد.

من این حرف رو واقعا قبول دارم..
---------------------------------------
گو اینکه این سوال که فرمودند سوال منم هست و بیشتر میخوام بدونم هر کدوم از گرایش ها بعدا وارد چه فیلد کاری ای میشه؟ واحد هایی که تو اون مقاطع پاس میشه چیه و یه سری اطلاعات کلی در مورد رشته ها.... اگر کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه

بازگشت به بالای صفحه

DIDO2323
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 7 آبان 1387

تشکر شده 23 بار در 9 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 14:18    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

alen18 نوشته است:

منم این حرف شما رو قبول دارم و تازه ایران در حال حاضر در حال پسرفته ولی من بر اساس معیارهای جامعه بصورت کلی گفتم
مثلا امریکا بعد از جنگ داخلی با راه سازی کشور خودش را بالا کشید و مشکلاته اقتصادی و میزان بیکاری شدید خودش را حل کرد و گرنه امریکا الان به این صورت کشوری قوی در همه ضمینه ها نبود
الانم کشورمون تو همچنین شرایطیه و اوضاع اقتصادی و دیگر چیزهاش کاملا نابسامانه

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
تشکر توسط: fatami
alen18
کاربر ویژه
کاربر ویژه

عضو شده در: 31 مرداد 1386

تشکر شده 582 بار در 405 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 8 اسفند 1388 - 23:40    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

من قبلا هم اين مثال را براي دوتان زدم و باز هم ميزنم
همواره ما و ساير كشورها دو اسم صنعت و كشاورزي را در كنار هم به كارمي برند
و همهگان ميدانند كه اگر كشاورزي مهمتر از صنعت نباشد كم اهميت تر هم نخواهد بود
در همان كشور آمريكا هم اهميتي كه به كشاورزي ميدهند بسيار بيشتر از صنعت است و كشاورزي هاي پيشرفته در جهان را همه شما ميبينيد و ميدونيد كه كشاورزي هم به خوراك يك كشور مربوط هست و هم عامل مهم درامد زايي هم در حال و هم در اينده كه سالهاي كمبود مواد غذايي هست خواهد بود
و همه كشورها با كشاورزي علمي اين بخش را تقويت كرده اند
حال به نظر شما چقدر براي فارق التحصيلان رشته كشاورزي در كشور ما كار هست به جرات ميتون بگم بيش از 90 درضد اونا بيكارن
آيا واقعا آينده نگري كشور و همچنين اوضاع حال كشور نياز استفاده از اين مهندسان را براي ما ايجاد نميكند
در حالي كه به اين مسئله اصلا دقت نميشود
اينو گفتم كه ببينيد مسائل مهمتري در همين الان در كشور جاري هست و نياز به اون هست و استفاده نميشه
در مورد راه هم درسته كه عامل توسعه يافتگي هر كشور هست ولي اين دليلي براي اينده كاري بهتر از حال براي اين رسته كاري نميشه (البته الان بازار كار خوبي داره)
ولي نتيجه گيري كلي اين هست كه كلا بايد در كشور ما ديد كه جو چه كاري ايجا دميشه و اصلا به فاكتورهاي پيشرفت و اقتصاد و صنعت و ... ربطي نداره

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: gandolf
09354702319
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 12 بهمن 1388

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: شنبه 18 تیر 1390 - 15:06    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

در حال حاضر بهترین رشته در ارشدعمران چیه؟؟؟؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

rezasystem
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 13 شهریور 1386

تشکر شده 76 بار در 35 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 18 تیر 1390 - 16:00    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

ای بابا! Shocked

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
afgagoli_s
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 5 اردیبهشت 1390

تشکر شده 26 بار در 21 پست

پست تاریخ: شنبه 18 تیر 1390 - 16:05    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام،این مسئله بستگی به علاقه و آینده کاری داره یعنی در چه جایی احتمال کار کردنتون بیشتره مثلاً کسانیکه علاقه به تدریس در دانشگاه دارن و می تونن به استاد دانشگاهی برسن به نظر من سازه به علت تعدد دروس برای درس دادن در دانشگاه بهتره.یا اگر در شرکت های سد سازی قصد فعالیت دارین در رشته های آبی مثل سازه های هیدرولیکی وارد شین.رشته های مدیریت ساخت هم در شرکت های مشاور کارایی خوبی داره.من خودم به دلیل اینکه در زمان حال سازه بازار کار و قابلیت تدریس بالاتری نسبت به رشته های دیگه داره این رشته رو انتخاب کردم ودر حال اتمامش هستم.

بازگشت به بالای صفحه

kaveh2000
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 14 فروردین 1390

تشکر شده 16 بار در 14 پست

پست تاریخ: شنبه 18 تیر 1390 - 16:21    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام
به نظر من گرایش ژئوتکنیک (خاک وپی)‏
از تمام گرایشات برای بازار کار بهتر می باشد.

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
صفحه 1 از 3

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید