دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم
iransaze.com :: مشاهده موضوع - مشورت در مورد مقدار حقوق ناظر مقیم
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
مشورت در مورد مقدار حقوق ناظر مقیم رفتن به صفحه قبلی  1, 2
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
mahdimh20_20
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 23 بهمن 1386

تشکر شده 97 بار در 66 پست

blank.gif

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 13:01    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

من هم سه سال و نیم سابقه کار دارم
البته طبق اشل خیلی بیشتر از اینها باید دریافت کنم شما حساب کنید که طبق اشل فقط اضافه کاری من حدود ساعتی 13000 تومان میشه که یک فرمول داره که محاسبه میکنند
ولی متاسفانه اکثر مشاوران طبق اشل حقوق نمیدهند و بقیه را در جیب خود میزارن

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
nuri671
کاربر برتر سال 89 و 90- همکار علمی سایت
کاربر برتر سال 89 و 90- همکار علمی سایت

عضو شده در: 28 دی 1385

تشکر شده 5133 بار در 1975 پست

پست تاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 13:17    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

بستگی داره کجا باشه.اگه تو مناطق محروم باشه 1 تا 1200
اگه نطدیک مثلا تهران و اصفهان و شیراز باشه تا 900 خوبه

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
azimzadegan
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 2 اسفند 1387

تشکر شده 22 بار در 14 پست

پست تاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 16:50    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اگه از طرف شرکت پیمونکاری هم باشه همین اندازه هست ؟

بازگشت به بالای صفحه

bergani
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: پارامترهای تابع تاریخ شمسی نادرست می باشد.

تشکر شده 19 بار در 16 پست

پست تاریخ: دوشنبه 3 آبان 1389 - 19:31    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام به نظر من با یکسال سابقه کار اگه کار تو شرایط خوزستان باشه و مشاور بزرگی باشه نهایتن 900 تومان.ولی اگه مشاور خیلی سطحش بالا نباشه رنج حقوقی بین600 تا700.حالا شما به نسبت شرایط اقلیمی خودتون که متمینن بهتر هست از این مبالغ کم کنید

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email نام شناسایی در AIM شماره شناسایی در ICQ
amin_nazeri
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 14 اردیبهشت 1388

تشکر شده 273 بار در 177 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 4 آبان 1389 - 10:01    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

این حقوق میتونه بین 600 هزار تا 2 میلیون تومان باشه بستگی به شرکت تابعه شرایط محیطی و نوع کار داره- برای کار در یکی از شهرستان های بندر عباس حدود 1 میلیون تمان +تمامی امکانات رفاحی - برای کار در پروژه راه سازی با شرایط کاری سخت(اب و هوا و فاصله زیاد تا شهر بیشتر از 60 کیلومتر-2میلیون تمان با تمام امکانات رفاحی(برای هر دو مورد حداقل یک سال سابقه کار لازم می باشد)

بازگشت به بالای صفحه

mehdi0773
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 3 خرداد 1390

تشکر شده 0 بار در 0 پست

پست تاریخ: دوشنبه 5 تیر 1391 - 22:50    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام.ابتدا شدیدا عذر میخام که وققتونومیگیرم.بحدی دنبال جواب سوالمو تو اینترنت گشتم و جوابی پیدا نشد که بالاجبار دست به دامان جنابعالی شدم. بنده از دی 90 واسه یه شرکت مشاور بعنوان ناظر مقیم کار میکنم.میخاستم ببینم با توجه به موارد ذیل راهی هست که بتونم حتی الامکان حقمو از این شرکت بدحساب بگیرم یا نه.
1-حقوق دریافتی 750 تومنه که بدلیل اینکه مالیات بهش نخوره 400 تومن تو سایت بیمه به عنوان دریافتی واسم رد میشه و بقیشو به عنوان اضافه کاری و حق ماموریت پرداخت میکنن
2-راجع به حقوق فقط شفاهی با شرکت توافق کردم.یعنی هنوز هیچ قراردادی باهاشون نبستم که ظاهرا خودشون تمایلی به بستن قرارداد ندارن
3-الان دو سال و نیم سابقم میشه ولی کارفرما اسممو به عنوا ناظر نه کمک ناظر رد کرده تا اونا پول بیشتری به جیب بزنن
4-طبق اشل حدود 1.5 میزان حقوقم میشه که 750 یعنی نصفشو میدن
5-نه عیدی نه پاداش نه هیچی غیر این 750 تومن واسمون رد نشده
حالا مهندس جان با توجه به شرایط بنظرتون میشه حقمو از این شرکت مشاور فلان فلان شده بگیرم و اگه امکانش هست از چه راهی برم که به حقم برسم در ضمن حدود دو ماه دیگه پروژه به پایان میرسه پروژه هم اخداث کانال های ابیاریه اگه بنده رو راهنمایی کنید بینهایت ممنون میشم

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
mahdimh20_20
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 23 بهمن 1386

تشکر شده 97 بار در 66 پست

blank.gif

پست تاریخ: سه‌شنبه 6 تیر 1391 - 00:38    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

mehdi0773 نوشته است:
سلام.ابتدا شدیدا عذر میخام که وققتونومیگیرم.بحدی دنبال جواب سوالمو تو اینترنت گشتم و جوابی پیدا نشد که بالاجبار دست به دامان جنابعالی شدم. بنده از دی 90 واسه یه شرکت مشاور بعنوان ناظر مقیم کار میکنم.میخاستم ببینم با توجه به موارد ذیل راهی هست که بتونم حتی الامکان حقمو از این شرکت بدحساب بگیرم یا نه.
1-حقوق دریافتی 750 تومنه که بدلیل اینکه مالیات بهش نخوره 400 تومن تو سایت بیمه به عنوان دریافتی واسم رد میشه و بقیشو به عنوان اضافه کاری و حق ماموریت پرداخت میکنن
2-راجع به حقوق فقط شفاهی با شرکت توافق کردم.یعنی هنوز هیچ قراردادی باهاشون نبستم که ظاهرا خودشون تمایلی به بستن قرارداد ندارن
3-الان دو سال و نیم سابقم میشه ولی کارفرما اسممو به عنوا ناظر نه کمک ناظر رد کرده تا اونا پول بیشتری به جیب بزنن
4-طبق اشل حدود 1.5 میزان حقوقم میشه که 750 یعنی نصفشو میدن
5-نه عیدی نه پاداش نه هیچی غیر این 750 تومن واسمون رد نشده
حالا مهندس جان با توجه به شرایط بنظرتون میشه حقمو از این شرکت مشاور فلان فلان شده بگیرم و اگه امکانش هست از چه راهی برم که به حقم برسم در ضمن حدود دو ماه دیگه پروژه به پایان میرسه پروژه هم اخداث کانال های ابیاریه اگه بنده رو راهنمایی کنید بینهایت ممنون میشم

با سلام
شما بزرگترین اشتباهی که کردید اینه که باهاشون قرارداد نبستید و ثابت کردن این قضیه خیلی مشکله
در ضمن تقریبا هیچ مشاوری حقوقها را بر اساس اشل سازمان مدیریت پرداخت نمیکنه و همیشه کمترش میکنن و در اصل مبلغ را از کارفرما میگیرن و بقیش را در جیب خودشون میزارن بستگی داره شما اول کار چطوری باهاشون صحبت کرده باشید و از گفته هاتون مشخصه که این حقوق را قبول داشتید
این رو شما باید همون اول کار ازشون میخواستید
الان هم نه اینکه نشه کاری کرد ولی فکر کنم سیر مراحلش خیلی سخت باشه و اکثر کارفرماها هم که با مشاور هماهنگ هستن
شما میتونید برید پیش کارفرما و ازشون بخواید تا مقدار مبلغی را که بابت کارکرد شما بهشون پرداخت میکردن را بهتون بگن
ولی از من میشنوی باهاشون بساز چون سابقه کار تو مشاور ارزش بالایی داره و بعد از این کار هم به راحتی میتونی کارهای خوب دیگری با حقوق بالاتر پیدا کنی
به هر حال تصمیم با شماست
موفق باشید

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
ronin_2607
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 13 بهمن 1385

تشکر شده 12 بار در 6 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 6 تیر 1391 - 11:33    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دوستان میشه لطفا این اشلو برام میل کنید؟؟؟ یا پیام خصوصی بزارید و لینکشو به من بدید؟؟ چون ظاهرا این کلاه سر ما هم داره میره. Question Question

بازگشت به بالای صفحه

Tadbir91
کاربر ویژه
کاربر ویژه

عضو شده در: 11 فروردین 1388

تشکر شده 1531 بار در 607 پست

iran.gif

پست تاریخ: شنبه 10 تیر 1391 - 18:57    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

ronin_2607 نوشته است:
دوستان میشه لطفا این اشلو برام میل کنید؟؟؟ یا پیام خصوصی بزارید و لینکشو به من بدید؟؟ چون ظاهرا این کلاه سر ما هم داره میره. Question Question

لینک دانلود
http://tec.mporg.ir/saman/Zavabet/moshakhasatzavabet.aspx?code=100-35082&language=1&type=1

سوالی داشتی خوشحال میشم راهنمایی کنم

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه قبلی  1, 2
صفحه 2 از 2

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید