دوره آنلاین طراحی سازه های بتن آرمه در ETABS2016
iransaze.com :: مشاهده موضوع - بجث و تبادل نظر در مورد ازمون کارشناسی ارشد سراسری 90
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » آزمونها

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
بجث و تبادل نظر در مورد ازمون کارشناسی ارشد سراسری 90 رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
ahmadii
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 28 فروردین 1387

تشکر شده 10 بار در 5 پست

blank.gif

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 00:16    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام
سوالات خیلی هم که میگید سخت نبود تنها کاری کرد که به محض اجازه خروج تنها حدود 5درصد داوطلبها سر جلسه امتحان موندند
که ازچهره هاشون مانند خودم معلوم بود که هیچی نمیدونن
به امید کنکوربعدی وبعدی ترش Arrow

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM
nakisa_s
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 27 فروردین 1388

تشکر شده 10 بار در 7 پست

blank.gif

پست تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 02:25    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

amir121 نوشته است:
nakisa_s نوشته است:
من نمیدونم چرا ما با دیدن این سوالا گیج شدیمو میگیم سخت بود Crying or Very sad ، الان که نگاه میکنم هیچی نداره مثل بقیه سالاس فقط شکلا عوض شده، شاید ما با این کتابای تست خودمونو گیر انداختیم و حاضر به قبول چیزی خارج از این دایره نیستیم

Rolling Eyes

اول سلام
دوم اینکه این خیلی طبیعی هست که سر جلسه کمی هم گیج بشیم در غیر این صورت همه رتبه یک میشدیم. Rolling Eyes
سوم اینکه این ازمون واقعا سخت هم بود. Exclamation Cool

شرمنده اولا سلام
دوماً من یه پیزی گفتم بین خودمون باشه وگرنه منم به همه گفتم سخت بود
ولی بعد از اینکه سوالارو از وبلاگ مهندس حسین زاده دانلود کردم واقعا با فرکانس 1 ترا هرتز سرمو زدم تو دیوار
خودتون یکم دقت کنید تحلیل 2 سوال سخت و مقاومت 1 سوال غیر متعارف داشت.
ولی چون ما عادت کردیم به تست حفظ کردن به مشکل برخوردیم
خودتون مجدداً یه بررسی کنید سوالارو، خدایی

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
khalvat88
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 11 مهر 1388

تشکر شده 9 بار در 6 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 11:49    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام به نظر من هم كنكور امسال با كنكوراي سالهاي قبل متفاوت بو د و خيلي سخت تر. با اين طرز سوال طرح كردن اوني كه خوب هم خونده بود دچار استرس ميشد و نمي تونست به سوالات جواب بده.

بازگشت به بالای صفحه

bmw320i
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 10 بهمن 1389

تشکر شده 11 بار در 10 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 12:44    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام.بله آقای نکیسا.مسءله چون حل گشت آسان گشت.آن آقایی که سوالات را حل کردی کاشکی میگفت چه قدر وقت گذاشته.شما توجه کن که در عرض نه طول 2 دقیقه هم باید سوالات را یکبار بخونی بفهمی اگر نفهمیدی دوباره بخوانی بفهمی بعد بیای شروع کنی به حل کردن.وقتی هم حل میکنی میگند مثلا sin 25درجه چند؟بعد حل میکنی میبینی تو گزینه ها جواب نیست یا گزینه اشتباه.می گی حالا بریم سوال بعد سوال بعد هم همین آزمون و خطاست. Wink Very Happy Laughing

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
majid_yey
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

عضو شده در: 26 شهریور 1386

تشکر شده 451 بار در 270 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 13:01    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

من موندم که این طراح احمق چیش خودش چی فکر کرده بود .
من چند بار تو امتحان سوال راهو حل کردم ولی به جواب نرسیدم.
همون که قشر خاکو داده بود.

بازگشت به بالای صفحه

davood
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 20 مهر 1385

تشکر شده 92 بار در 73 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 3 اسفند 1389 - 23:39    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

پاسخ تشریحی کنکور ارشد 90 دکتر حسین زاده در این سایت.http://www.icivil.ir/omran/

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger شماره شناسایی در ICQ
goldentruss
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: پارامترهای تابع تاریخ شمسی نادرست می باشد.

تشکر شده 267 بار در 158 پست

blank.gif

پست تاریخ: چهار‌شنبه 4 اسفند 1389 - 00:36    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

منم به دوستای کنکوری خسته نباشید میگم ،بلاخره هرچی بوده تموم شده ،همونطوری که دوستان گفتم شرایط برای همه یکسان بوده !
حالا با این که آدم باید تو شرایط امتحان قرار بگیره تا سوالات رو ارزیابی کنه ولی اونطوری هم که دوستان جو سختی سوالات راه انداختن ..اونطوریام نیست ...میدونم سوالات سخته ولی مگه سال قبل اینطوری نبود ؟! توقع داریم راحت باشه همه بتونن بزنن ..چقدر با سوالات سال های قبل فرق داشت نهایت 3-2 تا سوال ریاضی از مباحث ریاضیات پیشرفته و انتگرال گیری روی صفحه مختلط و ..بود که جز سرفصل های کارشناسی عمران نیست مقاومت و تحلیل که کپی سال های قبل (مخصوصا پارسال ) با اعداد متفاوت بود ..چند سوال فولاد ،بتن که کپی سوالات سالهای گذشته دانشگاه آزاد بود من چند سوال هیدرولیک رو هم حل کردم که خیلی سوالهای ساده و مفهومی بود من از طراحی سوالاتش خوشم اومد .سوالات تعریفی هم که داده بودن..کنکور متفاوتی نبود وبنظرم اونی که میخواد واقعا قبول بشه تو اینجور مواقع باید بعنوان یک فرمانده تصمیم بگیره که چیکارکنه وکدوم سوالات رو حل کنه اونی که خونده باشه و تسلط داشته باشه راحت میتونه از هر درسی 4-5 تا یا بیشتر رو راحت بزنه ..و نتیجه دلخواهشو بگیره

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
mojtaba88
کاربر برتر سال 91 همکار علمی سایت
کاربر برتر سال  91 همکار علمی سایت

عضو شده در: 18 آبان 1388

تشکر شده 2429 بار در 1337 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 4 اسفند 1389 - 00:42    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام
دوستانی که کنکور دادید همگی خسته نباشید....
انشا ا... همگی قبول بشین...

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
amir121
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 3 اردیبهشت 1388

تشکر شده 2 بار در 2 پست

پست تاریخ: پنج‌شنبه 5 اسفند 1389 - 12:24    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

goldentruss نوشته است:
منم به دوستای کنکوری خسته نباشید میگم ،بلاخره هرچی بوده تموم شده ،همونطوری که دوستان گفتم شرایط برای همه یکسان بوده !
حالا با این که آدم باید تو شرایط امتحان قرار بگیره تا سوالات رو ارزیابی کنه ولی اونطوری هم که دوستان جو سختی سوالات راه انداختن ..اونطوریام نیست ...میدونم سوالات سخته ولی مگه سال قبل اینطوری نبود ؟! توقع داریم راحت باشه همه بتونن بزنن ..چقدر با سوالات سال های قبل فرق داشت نهایت 3-2 تا سوال ریاضی از مباحث ریاضیات پیشرفته و انتگرال گیری روی صفحه مختلط و ..بود که جز سرفصل های کارشناسی عمران نیست مقاومت و تحلیل که کپی سال های قبل (مخصوصا پارسال ) با اعداد متفاوت بود ..چند سوال فولاد ،بتن که کپی سوالات سالهای گذشته دانشگاه آزاد بود من چند سوال هیدرولیک رو هم حل کردم که خیلی سوالهای ساده و مفهومی بود من از طراحی سوالاتش خوشم اومد .سوالات تعریفی هم که داده بودن..کنکور متفاوتی نبود وبنظرم اونی که میخواد واقعا قبول بشه تو اینجور مواقع باید بعنوان یک فرمانده تصمیم بگیره که چیکارکنه وکدوم سوالات رو حل کنه اونی که خونده باشه و تسلط داشته باشه راحت میتونه از هر درسی 4-5 تا یا بیشتر رو راحت بزنه ..و نتیجه دلخواهشو بگیره

سلام دوست عزیز.
سوالات پارسال به هیچ عنوان مثل امسال نبود و به اصطلاح خودمان گلابی بود. در امتحان پارسال به راحتی میشد اکثر درسها را بالای 40،50 (مثل زبان ، طراحی ، جامدات وخاک )زد. بهتره یک بار دیگه به سراغ سوالات برید و یک مقایسه مناسب انجام بدید.
به هر حال امیدوارم که هرچی به صلاح همه هست رخ بدهد.

بازگشت به بالای صفحه

amir_mogadda
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 24 اردیبهشت 1388

تشکر شده 1 بار در 1 پست

blank.gif

پست تاریخ: پنج‌شنبه 5 اسفند 1389 - 13:12    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام

موسسه ماهان با آدرس www.mahanportal.ir سوال و جوابهای این کنکور رو گذاشته . البته باید عضو بشین و بعد تو آزمونش شرکت کنین و بعد از آزمون جوابها رو ببینین . ( آزمونش اینترنتی ه و هزینه هم نمی خواد ) که فعلا فقط کلید ها ور نشون میده و از شنبه ( هفتم اسفند ) پاسخهای تشریحی رو هم میذاره رو سایت.

من شرکت کردم ولی به نظرم اومد خاکش غلطه. می خواستم نظر دوستان رو هم جویا بشم. TNX

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  بعدی
صفحه 9 از 11

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید