دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم
iransaze.com :: مشاهده موضوع - فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان دکتری در گرایش های مختلف عمران
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان دکتری در گرایش های مختلف عمران رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
M.Akhavan
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

عضو شده در: 2 فروردین 1386

تشکر شده 268 بار در 176 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 00:31    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

خوب پس خوب فهمیدی چی گفتم(همین قضیه سیاستا) .دقیقا همینه پست و مقام تو مدرک بی تاثیر نیست .چی بگم تو این قضیه درسته ولی آیا توی بقیه چیزا چی دکتری به کارت میاد؟

من عشق درسم ولی تا حالا فکر میکردم میتونم از سوادم پول در بیارم و تخصصم ولی تو بازار کار اصلا کاری به کتابا که چی میگن تو چی خوندی ندارن یک چیزایی عرف میشه که تا چند وقت هم طول میکشه از بین برود. من تا حالا 5 تا کار طراحی انجام دادم 2 تاشم مسکن مهر بود ولی چقدر به من پول دادن؟حالا من فوق لیسانسم اصلا اینطور توقع نداشتم به من پول بدن حالا برم دکتری بخونم سطح توقع من بالا میره باز هم آیا جامعه پاسخگو سطح توقع من هست؟من تدریس نرم افزار هم توی یک آموزشگاه هم دارم اونا که دیگه بدتر .با دکتری خوندن من پول دار نمیشم یه پولی هم باید دو دستی بدم من نمیخام با مدرکام رجل بشم

واقعا چه خوبه که ایران سازه هست میشه حرف دلشا زد Crying or Very sad

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger
1357
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 12 شهریور 1386

تشکر شده 31 بار در 25 پست

پست تاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 12:20    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

shahrekord نوشته است:
خوب پس خوب فهمیدی چی گفتم(همین قضیه سیاستا) .دقیقا همینه پست و مقام تو مدرک بی تاثیر نیست .چی بگم تو این قضیه درسته ولی آیا توی بقیه چیزا چی دکتری به کارت میاد؟

من عشق درسم ولی تا حالا فکر میکردم میتونم از سوادم پول در بیارم و تخصصم ولی تو بازار کار اصلا کاری به کتابا که چی میگن تو چی خوندی ندارن یک چیزایی عرف میشه که تا چند وقت هم طول میکشه از بین برود. من تا حالا 5 تا کار طراحی انجام دادم 2 تاشم مسکن مهر بود ولی چقدر به من پول دادن؟حالا من فوق لیسانسم اصلا اینطور توقع نداشتم به من پول بدن حالا برم دکتری بخونم سطح توقع من بالا میره باز هم آیا جامعه پاسخگو سطح توقع من هست؟من تدریس نرم افزار هم توی یک آموزشگاه هم دارم اونا که دیگه بدتر .با دکتری خوندن من پول دار نمیشم یه پولی هم باید دو دستی بدم من نمیخام با مدرکام رجل بشم

واقعا چه خوبه که ایران سازه هست میشه حرف دلشا زد Crying or Very sad

دوست عزیز نظرتان در مورد اینکه با یه مرک دکتری می شه یک شرکت مهندس مشاور خوب باز کرد چیه و یا اینکه با مدرک دکتری بری تو یه شرکت بسیار بزرگ مشاور که به کارکنانش بها می دن چیه؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر
M.Akhavan
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

پست تاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 13:21    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

اگه بشه که خیلی خوبه این حالت خیلی ایده آله . البته این جاهایی که شما میگینا دانشجو آک بند فارغ التحصیل را میل به گرفتنش ندارن براشون سابقه کار در مشاور خیلی مهمه .میگم اگه با حقوق با مدرک دکتری بشه در شرکت های کوچکتر کار کرد و سابقه دار شد اون وقت میشه در آینده کارایی کرد ولی اینجا توقع آدم جلوشا میگیره من کسایی را میشناسم که رفتن با مدرک دکتری سر کار ماهی 600 تومنش دادن طرف زده شد از کار واقعا ظلمه . بعد ول کرد رفت دوباره درسشا تو post phd بخونه .وضعیت اینطوریه فعلا

بازگشت به بالای صفحه

1357
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 12 شهریور 1386

تشکر شده 31 بار در 25 پست

پست تاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 15:45    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

shahrekord نوشته است:
اگه بشه که خیلی خوبه این حالت خیلی ایده آله . البته این جاهایی که شما میگینا دانشجو آک بند فارغ التحصیل را میل به گرفتنش ندارن براشون سابقه کار در مشاور خیلی مهمه .میگم اگه با حقوق با مدرک دکتری بشه در شرکت های کوچکتر کار کرد و سابقه دار شد اون وقت میشه در آینده کارایی کرد ولی اینجا توقع آدم جلوشا میگیره من کسایی را میشناسم که رفتن با مدرک دکتری سر کار ماهی 600 تومنش دادن طرف زده شد از کار واقعا ظلمه . بعد ول کرد رفت دوباره درسشا تو post phd بخونه .وضعیت اینطوریه فعلا

اونایی که شما می شناسین تو چه گرایشی دکتری گفته بودند و چرا نتونستند عضو هیئت علمی بشن ایا مشکلی وجود داشته ؟
راجع به این افراد و اینکه در کجا ها درس خوندن و چه رزومه ای هم داشتن اگه می شه یه کم توضیح بدین ممنون می شم.

بازگشت به بالای صفحه

M.Akhavan
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

پست تاریخ: یکشنبه 27 آذر 1390 - 16:51    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

عمرانی نبودند همین علوم تحقیقات که میگم دکتری کامپیوتر بودن.تو عمرانی هام بگردی از این موردا میبینی.طرف بی سواد نبوده ها الان انگلستان داره فوق دکتری میخونه.هیئت علمی شدن راحت نیست باید از هزار تا فیلتر رد شی .همه که هیئت علمی نمیشن که .

بازگشت به بالای صفحه

00civil00
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 10 فروردین 1387

تشکر شده 181 بار در 110 پست

iran.gif

پست تاریخ: دوشنبه 3 بهمن 1390 - 18:12    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

آقا من ارشد سازه می خونم ، از تدریس هم خوشم نمیاد ، این دکتر شدنم به چه درد میخوره؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
alen18
کاربر ویژه
کاربر ویژه

عضو شده در: 31 مرداد 1386

تشکر شده 582 بار در 405 پست

blank.gif

پست تاریخ: دوشنبه 3 بهمن 1390 - 19:24    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

آقایون هموز اینقدر دکتری حار و حیفیف نشده در کشور که یک دکتر بیکار بمونه. البته دوستمون مثال رشتهی کامپیوتر زدند. همین رشته کامپیوتر یکی از رشته هایی است که هنوز دانشگاه آزاد و پیام نور استخدام هیئت علمی در مقطع فوق لیسانسش را دارن و تا همین دو سال پیش فپقشم کم بوذ چه برسه به دکتری.
به هر حال شما مطمئن باش ااگر دکتری بگیری و بتونی هیئت علمی دانشگاه بشی پول از همه طرف میاد سراغت. چون همه یه حساب دیگه ای روت میکنن. مسلما همه ی افرادی که قراره به شما پول بدن آدمها تحصیل کرده و با اطلاع نیستند و کلمه دکتر به تنهایی برای شما پول میاره من که در رشته ی عمران هر استادی را دیدم از ۲۰ جا دیگه براش پول میاد
منتها آینده را نمیتونم پیش بینی کنم که چی میشه
ولی آنچه مسل است کسی که علاقه نداره نباید ادامه بده

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
Soheil Soroushnia
مدیر بخش نرم افزارهای اجزا محدود
مدیر بخش نرم افزارهای اجزا محدود

عضو شده در: 5 فروردین 1387

تشکر شده 1415 بار در 679 پست

blank.gif

پست تاریخ: دوشنبه 3 بهمن 1390 - 19:58    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

آيه شريفه را در آن بينديشيد:
«و من يتق الله يجعل له مخرجا و يرزقه من حيث لا يحتسب و من يتوکل علي الله فهو حسبه ان الله بالغ أمره قد جعل الله لکل شي ء قدرا»

با سلام
دوستان فكر نمي كنم اين بحث هاي غير ضروري راه به جائي ببرد به نظرم بهتر است دوستان توي هر دانشگاهي و هر مقطعي پايه و بنيه علميشان را قوي كنند. آينده دست ما نيست ولي با اين بحث هاي غير ضروري حال را از دست مي دهيم.
آرزوي موفقيت براي يكان يكان شما عزيزان دارم.

http://ssnabaqus.blogfa.com/

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
تشکر توسط: M.Hashemi, mshhf, mohsenmas
mohsenmas
کاربر برتر سال 92 و همکار علمی سایت
کاربر برتر سال 92 و همکار علمی سایت

عضو شده در: 18 خرداد 1386

تشکر شده 2588 بار در 1898 پست

پست تاریخ: یکشنبه 5 مرداد 1393 - 11:03    عنوان:  Re: فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان دکتری در گرایش های مخت پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

1357 نوشته است:
سلام
می خواستم نظرتون را راجع به اینکه فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری می توانند چه کار هایی به غیر از عضو هیئت علمی شدن انجام بدن بدونم
1-آیا به نظرتون این افراد فقط یه راه برای کار کردن در آینده دارند؟
2-گرایش های مختلف عمران از این لحاظ فرقی با یکدیگر دارند؟
3-با سیر صعودی فارغ التحصیلان دکتری آینده شغلی برای آنها را چگونه عرض یابی می کنید؟

سلام
سوال ها و چالشهای مطرح کردید که حتی مسئولین هم نمیتونن پاسخی براش داشته باشند.
دغدغه سال 90 خیلی زود یعنی در سال 93 داره به بحران تبدیل میشه. و اندک فرصتهای هیئت علمی هم به اتمام رسیده و فارغ التحصیل دکتری سازه دانشگاه تهران هم برای هیئت علمی شدن جایی رو پیدا نمیکنه.

http://iransaze.com/ftopict-41227.html

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: sasansas, taha22
estimate
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 17 دی 1392

تشکر شده 240 بار در 126 پست

blank.gif

پست تاریخ: یکشنبه 5 مرداد 1393 - 12:41    عنوان:  یادگیری متره پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به نظر من با یادگیری متره پول بسیار خوبی میشه کسب کرد. و در تمامی پروژه های عمرانی، دفتر فنی و ... استخدام شد
متره و برآورد نه تنها کار آسانیه بلکه بسیار لذت بخش هست.

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3, 4  بعدی
صفحه 3 از 4

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید