گروه نرم افزاری سازه : 25 خرداد 97 دومین جمعه خاص
iransaze.com :: مشاهده موضوع - بحث و تبادل نظر در زمینه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد عمران 87
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » آزمونها

ارسال موضوع جدید   این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
بحث و تبادل نظر در زمینه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد عمران 87 رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
parmis
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 15 اسفند 1386

تشکر شده 1 بار در 1 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: شنبه 23 شهریور 1387 - 11:00    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دوست گرامي هومن

عنوان كامل كتاب كشاورز و ناشرش رو بفرمايين( مقاومت)

ممنون

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی شناسه عضویت در Yahoo Messenger
IMAN1384
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 20 فروردین 1387

تشکر شده 21 بار در 17 پست

پست تاریخ: شنبه 23 شهریور 1387 - 12:11    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام خدمت همه عزيزان و آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما .
دوستهاي بزرگوار اينكه ما توي ايران از هر لحاظ با كشورهاي پيشرفته فاصله زياد (و كم و كاستي هاي زيادي) داريم شكي توش نيست . من نمي دونم توي دانشگاه گيلان چه خبره و چي مي گذره . اما اگه قصدمون از دانشگاه رفتن كسب علمه بهتره ديدمون رو نسبت به دانشگاه عوض كنيم و به اون به عنوان يك عضوي كه فقط مسير رو به انسان نشون مي ده نگاه كنيم و كمتر به دنبال مسايل حاشيه اي بريم . من حداقل خودم سعي كردم اينجوري باشم .

حضرت علي (ع) :
هر كه به مركب صبر نشيند ، به ميدان پيروزي راه مي يابد .

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
Liberty
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 23 شهریور 1387

تشکر شده 0 بار در 0 پست

پست تاریخ: شنبه 23 شهریور 1387 - 20:30    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

بله .متاسفانه سهميه بومي به شدت بالا رفته و بسياري از افراد از حقشان ، حق تحصيل در بهترين دانشگاههاي ايران محروم شده اند. شايد در ابتدا تذكر داده شود كه اين جا سايت علمي است و از اين صحبتها اينجا نكنيد.اما دوستان اگر در سايتهاي علمي كه اكثر مخاطبان آنها دانشجويان هستند از اين موارد بحث و انتقاد نشود پس كجا جاي اين حرفهاست؟ حتما قهوه خانه!
واقعا جاي تاسف است.ميخواهم از مسولين بپرسم كه روي چه حسابي اين تصميم ها را براي ملت ميگيريد؟چطور اين اجازه را به خود ميدهيد جوانان را از تحصيل در بهترين دانشگاههاي ايران محروم كنيد؟ اگر نمي گذاريد در دانشگاههاي تهران تحصيل كنيم اجازه بدهيد مثل بعضي از مسولين به آكسفورد برويم و تحصيل كنيم .
آقاي رئيس جمهور خودشان دكتراي عمران دارند ، واقعا از دولت باسواد ايشان كه بسياري از وزراي آن از دانشگاههاي معتبري چون آكسفورد مدرك گرفته اند بعيد است چنين تصميماتي گرفته شود

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
masnavi
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 15 مهر 1386

تشکر شده 3 بار در 2 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 23 شهریور 1387 - 21:13    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

بحث دانشگاه و حرفهای اون چیز جدیدی نیست.همه مسایل و مشکلات دانشگاههامونو میدونیم.در کارهای اداریش پارتی بازی و نامه بازی رو میبینی،در کارهای آموزشی باز هم پارتی بازی دیده میشه،از لحاظ اخلاقی که در موردش حرف نزنیم بهتره که دو نمونش تو دانشگاه خودمون و یکیش هم دانشگاه زنجان بود که خیلی صدا به پا کرد.
به نظر من نباید یک تنه فکر تغییر سیستم دانشگاههامون باشیم چیزیه که هست و مجبور هستیم تحمل کنیم.متاسفانه همین بهترین دانشگاه ایران(صنعتی شریف) توی رتبه بندی اخیر رتبه ی 2000 به بالا رو آورده که واقعا جای تاسف هست.
بماند که در دانشگاههای بزرگ چه میگذرد...
دانشجوی خوب در این شرایط تنها باید به فکر تحصیل خود باشد و چشم خود را به همه چیز ببندد گرچه که سخت است ولی چاره ای نیست.افزایش بار علمی خود را هم نباید در دانشگاه جستجو کند و همانطور که از اسمش پیداست(دانشجو) باید خود دنبال علم و تحصیل برود و به قول دوستمون دانشگاه فقط مسیر رو نشون میده.
با کمال تاسف خدمت مجتبی 808 عزیز هم بگم که واقعا اشتباه کردید که با دیدن این همه بی مهری باز هم به فعالیت ادامه دادید.متاسفانه دانشگا ههای ما قهرمان نمیخواهند.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
babak_zimbabve
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 16 شهریور 1387

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: شنبه 23 شهریور 1387 - 22:04    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

m_dany_20 نوشته است:
کتاب نائی:
مقاومت مصالح، مجموعه مهندسی مکانیک و عمران و سایر رشته‌های مهندسی
مولف: دکتر حسن نائی
انتشارات پوران پژوهش

مرسی . امروز رفتم خریدمش . به نظر خوندنش مفید باشه . بر عکس فنایی که آدم ازش میترسه حجمشو که میبینه, این برام بهتره

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
hooman18968
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 18 آذر 1385

تشکر شده 0 بار در 0 پست

پست تاریخ: یکشنبه 24 شهریور 1387 - 22:52    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کتاب دکتر شهریار کشاورز حداد انتشارات پردازش (که امسال مقاومت و تحلیلش با همه)
یه چیزی دیگه هم بگم
ببینید تقریبا همه یکتابهای تو بازار خوبن شما هر کدومو بخونید بالاخره درس رو یاد میگیرید ولی باید ببینید کدوم خوندنش به صرفه تره من اگه یه بار دیگه کنکور بدم کتاب کشاورز رو فقط میخونم با تست های آزمون های پارسه که در سال جاری گرفته میشه + تستهای کنکور
چون هم کمه هم کامل من کتاب دکتر نایی رو ندیدم ولی یه زمانی تو خواجه نصیر کنکور درس میداد و یکی دو نفر که ازشون پرسیدم ازش راضی نبودن ولی باز هم میگم شاید اونا اشنباه میکردن

بازگشت به بالای صفحه

m_dany_20
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 13 آبان 1385

تشکر شده 3 بار در 3 پست

پست تاریخ: دوشنبه 25 شهریور 1387 - 10:38    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

در پاسخ به دوستان:
دوستان من که سه نفرشون رتبه زیر 100 آوردند سال گذشته، به من کتاب نائی رو پیشنهاد دادند، من هم راضی هستم. دکتر نائی کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد مکانیک خوندن، به همین خاطر درک خیلی بالایی از مفاهیم مقاومت مصالح دارن، اگه به پایان‌نامه‌های ایشون تو دانشگاه تهران مراجعه کنید متوجه این موضوع می‌شید، اما دکتر کشاورز و سایرین به مسائل مقاومت مصالح دید سازه‌ای دارن، که باعث می‌شه از مفاهیم تنش و کرنش و ... اون چیزی که از ما تو کنکور می‌خوان دور بشیم. کتاب دکتر نائی هم کتاب نسبتاً‌جدیدی هست، اگه کسی سال‌های گذشته تو کلاساشون شرکت می‌کرد و کتاب رو نداشت، مطمئناً کلاساشون خوب نبوده، اما با داشتن کتاب،‌کلاس‌هاشون خوب هست.
در مورد جزوه دکتر جسمانی، من ترم پاییز به این کلاس ایشون می‌رم، اما اگر بخواهید می‌تونم جزوه دوره تابستون رو از دوستانم بگیرم و در اختیارتون بزارم.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر
babak_zimbabve
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 16 شهریور 1387

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: دوشنبه 25 شهریور 1387 - 13:50    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

m_dany_20 نوشته است:
در پاسخ به دوستان:
دوستان من که سه نفرشون رتبه زیر 100 آوردند سال گذشته، به من کتاب نائی رو پیشنهاد دادند، من هم راضی هستم. دکتر نائی کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد مکانیک خوندن، به همین خاطر درک خیلی بالایی از مفاهیم مقاومت مصالح دارن، اگه به پایان‌نامه‌های ایشون تو دانشگاه تهران مراجعه کنید متوجه این موضوع می‌شید، اما دکتر کشاورز و سایرین به مسائل مقاومت مصالح دید سازه‌ای دارن، که باعث می‌شه از مفاهیم تنش و کرنش و ... اون چیزی که از ما تو کنکور می‌خوان دور بشیم. کتاب دکتر نائی هم کتاب نسبتاً‌جدیدی هست، اگه کسی سال‌های گذشته تو کلاساشون شرکت می‌کرد و کتاب رو نداشت، مطمئناً کلاساشون خوب نبوده، اما با داشتن کتاب،‌کلاس‌هاشون خوب هست.
در مورد جزوه دکتر جسمانی، من ترم پاییز به این کلاس ایشون می‌رم، اما اگر بخواهید می‌تونم جزوه دوره تابستون رو از دوستانم بگیرم و در اختیارتون بزارم.

تشکر از بابت این اطلاعات مفید. ممنون بله جزوه دکتر جسمانی رو اگه برسونید خیلی خوبه Smile

بازگشت به بالای صفحه

m_dany_20
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 13 آبان 1385

تشکر شده 3 بار در 3 پست

پست تاریخ: دوشنبه 25 شهریور 1387 - 15:54    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

babak_zimbabve نوشته است:
m_dany_20 نوشته است:
در پاسخ به دوستان:

تشکر از بابت این اطلاعات مفید. ممنون بله جزوه دکتر جسمانی رو اگه برسونید خیلی خوبه Smile

خواهش می‌کنم،‌چه جوری برسونم؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی مشاهده وب سایت این کاربر
masnavi
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 15 مهر 1386

تشکر شده 3 بار در 2 پست

blank.gif

پست تاریخ: دوشنبه 25 شهریور 1387 - 16:01    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با تشکر از m_dany_20
اگه لطف کنید در اختیارمون بزارید ممنون میشم.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  بعدی
صفحه 25 از 27

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید