دوره طراحی پیشرفته دال و پی در safe 2016
iransaze.com :: مشاهده موضوع - اخبار ، گفتمان ، بحث و تبادل نظر پیرامون دکتری دانشگاه آزاد 1391 و 1392
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » آزمونها

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
اخبار ، گفتمان ، بحث و تبادل نظر پیرامون دکتری دانشگاه آزاد 1391 و 1392 رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
hamed9004
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

عضو شده در: 15 بهمن 1389

تشکر شده 540 بار در 333 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: دوشنبه 18 شهریور 1392 - 10:17    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

هزینه آزاد علوم تحقیقات تهران چقدر در میاد در مجموع به صورت تقریبی؟؟؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
couple
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 16 دی 1389

تشکر شده 132 بار در 82 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 19 شهریور 1392 - 10:05    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به نظرتون امسال تكميل ظرفيت داشته باشيم؟

بازگشت به بالای صفحه

alen18
کاربر ویژه
کاربر ویژه

عضو شده در: 31 مرداد 1386

تشکر شده 582 بار در 405 پست

blank.gif

پست تاریخ: سه‌شنبه 19 شهریور 1392 - 12:13    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

hamed9004 نوشته است:

یه چیزی جدود ۶۰ میلیون

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
sasan_ghanea
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 13 اردیبهشت 1387

تشکر شده 5 بار در 5 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 19 شهریور 1392 - 14:27    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

alen18 نوشته است:
hamed9004 نوشته است:

یه چیزی جدود ۶۰ میلیون

حدودا 100 تومن شهریه ها رو زذن حداقل 75 در میاد

بازگشت به بالای صفحه

mojieq
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 25 اسفند 1391

تشکر شده 0 بار در 0 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 19 شهریور 1392 - 14:43    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

من اراک قبول شدم.ارزش داره اصلا؟

بازگشت به بالای صفحه

hamed9004
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

پست تاریخ: سه‌شنبه 19 شهریور 1392 - 16:24    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

sasan_ghanea نوشته است:
alen18 نوشته است:
hamed9004 نوشته است:

یه چیزی جدود ۶۰ میلیون

حدودا 100 تومن شهریه ها رو زذن حداقل 75 در میاد

فایل شهریه تابت و متغیر

بازگشت به بالای صفحه

Iray_ne
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 6 آبان 1389

تشکر شده 15 بار در 13 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 20 شهریور 1392 - 01:27    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام خدمت تمام دوستانی که قبول شدن و با آرزوی موفقیت برای اونها من یه سوال داشتم من زمانی که ترم اول ارشد بودم با استادم صحبت کردم و ایشون گفتن اگه وضعیت کاریتون مشخص نیست خوندن دکتری بی فایده است و تقریبا حدود 4 ماه پیش با یکی از دانشجوهای خواجه نصیر که شبانه نقشه برداری با رتبه 6 که تویه آزمون آورده صحبت میکردم حرفش این بود که اگه میخوای دکتر بگیری ببین برات میصرفه چون بعد از 4-6 سال میای بیرون میبینی عمرت از دست رفته من میگفتم علاقه دارم برامم مهم نیست
ولی اون دوستانی که قبول شدن میتونن بگن واقعا ارزش داره 60-80 میلیون و 4-6 سال عمرتونو بذارید برای دکتری که هرسال داره وضعش بدتر میشه و اعتبارش کمتر میشه
لطفا جواب بدین این برام خیلی مهمه
درضمن من مدرکم دانشگاه آزاد و رتبه اول دانشگاهم بودم

بازگشت به بالای صفحه

hamed9004
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

پست تاریخ: چهار‌شنبه 20 شهریور 1392 - 08:58    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

60-80 میلیون مخوای هزینه کنین؟؟؟بحث داشتن یا نداشتن این هزینه نیست بحث اینه که شما الان تونستی با مدرک فعلیتون چقدر کسب درامد کنین ...!!!؟؟؟؟؟؟؟
اگه با مدرکتون کسب درامد خوبی نداشته باشین رفتن به مدرک بالا فقط پول ریختن توی شکم دانشگاه هست..
به نظر من با مدرک ارشد با کارشناسی کسی که به بهترین نحو کسب درامد کنه موفقه نه اون کسی که مدرک دکتری داره ولی درامدی نداره..

بازگشت به بالای صفحه

M.Akhavan
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

عضو شده در: 2 فروردین 1386

تشکر شده 268 بار در 176 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 20 شهریور 1392 - 08:58    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به نظر من ارزش نداره با این پول خارج برو دکتری بگیر یه چیزی یادت بدن دانشگاه آزادی که خودش استاد نداره از ژ›وهشگاه قرض میکنه کلاساشم دو روز در هر هفته هست چیزی یادت نمیدن من با یکی از دوستانم که علوم تحقیقات تهران سازه زلزله میخونه صحبت داشتم ایشون همین حرف منا قبول داشت به نظر من به اندازه هزینه ای که میگیرن هیچ امکاناتی در اختیارت نیست آینده شغلیتم تو دانشگاه مبهمه معلوم نیست استاد هیات علمی بشی یا نه ارزش مدرک دکتری به اینه که توی دانشگاه باشی و درگیری تحقیقات و ریسرچ حالا بعد 6 سال بیای بیرون بخای همون کاری که با فوقت میتونستی بکنی با دکتری انجام بدی عدر دادنه عمره . منم عاشق تحقیق و ریسرچم و دوست دارم دکتری بخونم ولی واقعت اینه که باید از لحاظ مالی مالی وضعیت خوبی داشته باشی که بری دنباله علاقه و بعد 6 سال اگه جایی دست بند نشد افسوس نحوری (ار لحاظ مالی بی دغدغه باشی)

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکر توسط: a_t536
hamed9004
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

پست تاریخ: چهار‌شنبه 20 شهریور 1392 - 09:06    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

M.Akhavan نوشته است:
به نظر من ارزش نداره با این پول خارج برو دکتری بگیر یه چیزی یادت بدن دانشگاه آزادی که خودش استاد نداره از ژ›وهشگاه قرض میکنه کلاساشم دو روز در هر هفته هست چیزی یادت نمیدن من با یکی از دوستانم که علوم تحقیقات تهران سازه زلزله میخونه صحبت داشتم ایشون همین حرف منا قبول داشت به نظر من به اندازه هزینه ای که میگیرن هیچ امکاناتی در اختیارت نیست آینده شغلیتم تو دانشگاه مبهمه معلوم نیست استاد هیات علمی بشی یا نه ارزش مدرک دکتری به اینه که توی دانشگاه باشی و درگیری تحقیقات و ریسرچ حالا بعد 6 سال بیای بیرون بخای همون کاری که با فوقت میتونستی بکنی با دکتری انجام بدی عدر دادنه عمره . منم عاشق تحقیق و ریسرچم و دوست دارم دکتری بخونم ولی واقعت اینه که باید از لحاظ مالی مالی وضعیت خوبی داشته باشی که بری دنباله علاقه و بعد 6 سال اگه جایی دست بند نشد افسوس نحوری (ار لحاظ مالی بی دغدغه باشی)

دقیقا همینطوره..اگه خواسته باشه طرف بعد از دکتری بیاد کاری رو که همین الانم میتونه انجام بده که واقعا هیچ.الانم که دیگه مدرک با این دانشگاه های ما واقعا...................

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: a_t536
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  بعدی
صفحه 16 از 18

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید