دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم
iransaze.com :: مشاهده موضوع - تكنولوژي ساختمان یا تكنولوژي مهندسي اجرايي عمران ؟
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
تكنولوژي ساختمان یا تكنولوژي مهندسي اجرايي عمران ؟ رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
mohandesomran
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 4 اردیبهشت 1391

تشکر شده 0 بار در 0 پست

blank.gif

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: جمعه 18 اسفند 1391 - 12:31    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

milad30vil نوشته است:
farshid206 نوشته است:
دوستان اگه اطلاعات دقیق ندارند لطفا اطلاعات غلط ندن ....
کی گفته نمی تونی با نا پیوسته محاسبات شرکت کنی ؟ در صورتی که کاردانی مرتبط باشه که مال دوست ما هست میتونه ....
من شرکت کردم و شد .شما هم می تونید دوست عزیز

دوست عزیزم ، آیا شما فارغ التحصیل تکنولوژی هستید ؟ یا در مدرک شما قید شده کارشناسی ناپیوسته و از تکنولوژی اسمی یرده نشده ؟

یعنی چی گه تکنولوژی اسم برده شده یا نه ؟!
یعنی این رشته جدید "مهندسی اجرایی عمران" بهتره چون کلمه تکنولوژی قید نشده ؟!
اصلا باشه چی میشه ؟!
درضمن دوستان که میگید این رشته جدید کارشناسی ناپیوسته مهندسی اجرایی عمران دولتی نداره در دفترچه سال پیش دانشگاه تبریز روزانه و شبانه پذیرش میکرد امسال باید دانشگاههای دولتیش بیشتر از سال پیش بشه چون رشته تکنولوژی عمران-عمران حذف شده !
من که خودم عمران اجرایی زدم !
موفق باشید

این مطلب آخرین بار توسط mohandesomran در یکشنبه 20 اسفند 1391 - 13:10 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
mehdi060
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 17 شهریور 1389

تشکر شده 4 بار در 3 پست

پست تاریخ: شنبه 19 اسفند 1391 - 18:52    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

در حال حاضر به مهندسی تکنولوژی عمران نظارت و محاسبات(حداکثر تا پایه 2 ) تعلق میگیره البته با کد مرتبط با عمران نه کد اصلی.این در حالیه که کلیه دروس و سرفصلها مطابق مهندسی عمران پیوسته هست.تو این بازار آشفته دنبال دلیل و منطق نباشید برای اینگونه تصمیمات. Rolling Eyes

بازگشت به بالای صفحه

irani1
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 26 بهمن 1391

تشکر شده 31 بار در 20 پست

blank.gif

پست تاریخ: یکشنبه 20 اسفند 1391 - 16:34    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

mehdi060 نوشته است:
در حال حاضر به مهندسی تکنولوژی عمران نظارت و محاسبات(حداکثر تا پایه 2 ) تعلق میگیره البته با کد مرتبط با عمران نه کد اصلی.این در حالیه که کلیه دروس و سرفصلها مطابق مهندسی عمران پیوسته هست.تو این بازار آشفته دنبال دلیل و منطق نباشید برای اینگونه تصمیمات. Rolling Eyes
بابا برید ناپیوسته انصراف بدید دوباره بدون کنکور پیوسته بخونید 40تا 60 درصد واحد ها تون رو قبول مکنند

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
Enginer2014
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 14 اردیبهشت 1392

تشکر شده 12 بار در 12 پست

iran.gif

پست تاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 12:34    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام دوستان.من دانشجوی ترم آخر تکنولوژی عمران هستم تو چارتمون طراحی معماری و روش های اجرای ساختمان ومصالح ساختمانی وآزمایشگاهی نیست.انگار طبق چارت کمیسیون هم ارزی جهت صدور پروانه باید پاس کنم شنیدم حق طراحی محاسبه تا پایه 2 تعلق میگیره اگه پاس کنم؟؟؟
توضیح کامل لطفا

بازگشت به بالای صفحه

kiana59
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 25 آذر 1391

تشکر شده 134 بار در 100 پست

iran.gif

پست تاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 12:49    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

Enginer2014 نوشته است:
سلام دوستان.من دانشجوی ترم آخر تکنولوژی عمران هستم تو چارتمون طراحی معماری و روش های اجرای ساختمان ومصالح ساختمانی وآزمایشگاهی نیست.انگار طبق چارت کمیسیون هم ارزی جهت صدور پروانه باید پاس کنم شنیدم حق طراحی محاسبه تا پایه 2 تعلق میگیره اگه پاس کنم؟؟؟
توضیح کامل لطفا

دوست عزیز چنانچه کلیه دروس موثر مصوب کمیسیون هم ارزی را در طول زمان تحصیل بگذرونید میتونید طراحی تا پایه 2 را کسب کنید. چون شما هنوز فارغ التحصیل نشدید و فرصت برای گذروندن این دروس را دارید برای اطمینان و جلوگیری از هر نوع شک وشبهه بهتره به اداره کل شهرسازی استان خودنون ( اگر تهران نیستید ) مراجعه کنید و استعلام بگیرید
موفق باشید

بازگشت به بالای صفحه

Enginer2014
کاربر فعال
کاربر فعال

iran.gif

پست تاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 13:08    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

رفتم جواب درس حسابی ندادن کلا الان گیجم.پاس کنم این 3 درس رو؟
درضمن این درسای کمیسیون هم ارزی باید بالای 12 باشن؟یا 10 هم قبوله؟
فرق پایه 2 با پایه یک چیه؟

بازگشت به بالای صفحه

mobineftekhari
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 29 بهمن 1390

تشکر شده 523 بار در 230 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 15:10    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دوست عزیز من همین مشکل شما رو داشتم بسیار تحقیق کردم و از افراد مجربی مشاوره گرفتم پیشنهاد من مهندسی تکنولوژی ساختمان هست چون حداقل دروس محاسباتی در این شاخه گنجونده شده و احتمال قبولی ارشد با توجه به ضوابط نظام مهندسی که زلزله و سازه بیشتر از مهندسی عمران اجرایی هست

بازگشت به بالای صفحه

mobineftekhari
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 29 بهمن 1390

تشکر شده 523 بار در 230 پست

پست تاریخ: چهار‌شنبه 29 خرداد 1392 - 23:46    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

پیشنهاد می کنم یک نگاهی به سر فصل های دو رشته مهندسی اجرایی و مهندسی ساختمان بیندازید سپس تصمیم نهایی را انجام دهید

بازگشت به بالای صفحه

Enginer2014
کاربر فعال
کاربر فعال

iran.gif

پست تاریخ: پنج‌شنبه 30 خرداد 1392 - 16:57    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

یعنی ارشدو ساختمان بگیرم؟؟کتوجه نشدم.نفهمیدم الان تو مقطع کارشناسی اون 3 درسو پاس کنم یا نه؟

بازگشت به بالای صفحه

nimakebrit
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 14 آذر 1392

تشکر شده 0 بار در 0 پست

پست تاریخ: پنج‌شنبه 24 بهمن 1392 - 15:54    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

درود.
حالا من که کاردانیم معماری و کارشناسیم تكنولوژي ساختمانه میتونم ازمون محاسبات نظام مهندسی شرکت کنم یا نه(البته بعد از سه سال از تاریخ مدرک)؟
اگه ادامه تحصیل بدم و ارشد سازه بخونم فرقی میکنه یا نه؟
این قضیه مرتبط و اصلی جریانش چیه؟

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
صفحه 2 از 3

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید