گروه نرم افزاری سازه : 25 خرداد 97 دومین جمعه خاص
iransaze.com :: مشاهده موضوع - تاپیک ویژه آزمون سراسری دکترای 93
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » آزمونها

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
تاپیک ویژه آزمون سراسری دکترای 93 رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
hmir200
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 1 آبان 1389

تشکر شده 5 بار در 3 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: جمعه 31 مرداد 1393 - 20:52    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام
میشه راهنمایی کنید چه منابعی رو خوندید که رتبه 1 کنکور شدید
با تشکر

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger شماره شناسایی در ICQ
behnamaz
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 21 مرداد 1393

تشکر شده 11 بار در 9 پست

پست تاریخ: جمعه 31 مرداد 1393 - 21:54    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

jalal aslani نوشته است:
رتبه 1 سازه از دانشگاه شریف
لیسانس دانشگاه تهران
تخصصی 72 - زبان 48 - استعداد 59
معدل موثر 16.94
مصاحبه 1-دانشگاه شریف 2 دانشگاه تهران
نتیجه : مرررردووود
Smile))))))))))

با سلام
اقای مهندس میشه بفرمایین میزان کار پژوهشی شما در چه حد بوده
مقالات , ترجمه ویا تالیف و همچنین چند تا توضیه نامه با خودتون به جلسه مصاحبه بردین ؟

با سپاس

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
m_farajian
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 6 خرداد 1386

تشکر شده 97 بار در 73 پست

پست تاریخ: جمعه 31 مرداد 1393 - 22:04    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

behnamaz نوشته است:
jalal aslani نوشته است:
لیسانس دانشگاه تهران
تخصصی 72 - زبان 48 - استعداد 59
معدل موثر 16.94
مصاحبه 1-دانشگاه شریف 2 دانشگاه تهران
نتیجه : مرررردووود
Smile))))))))))

با سلام
اقای مهندس میشه بفرمایین میزان کار پژوهشی شما در چه حد بوده
مقالات , ترجمه ویا تالیف و همچنین چند تا توضیه نامه با خودتون به جلسه مصاحبه بردین ؟

با سپاس

اصولا حرف اول را در انتخاب دانشجوی دکترا فقط لابی کردن میزنه!!!فقط و فقط لابی

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
alen18
کاربر ویژه
کاربر ویژه

عضو شده در: 31 مرداد 1386

تشکر شده 582 بار در 405 پست

blank.gif

پست تاریخ: جمعه 31 مرداد 1393 - 23:45    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

ببینید دوستان این درسته که افرادی توسط رابطه وارد دانشگاه میشن (که این رابطه بازی بیشتر در دانشگاههای بزرگ است) و البته همه رابطه بازی ها هم منفی نیست. ولی نمیشه این قضیه را به کل جامعه أماری تعمیم داد.
چه دوست داشته باشید چه نداشته باشدی دوره ی دکتری در همه جهان یک دوره ی پژوهشی است. و برای یک استاد هم یک پژوهشگر موفق بهتر از شاگرد اول دوره ی ارشد است. یک استاد از دانشجو انجام صیحیح کار پژوهشی و دادن مقاله و دستاوردهای پژوهشی دیگر را میخواد و کسی که این کار را در ارشد با موفقیت انجام داده دارای ارجحیت است.
در مورد افرادی که با استاد قبلش صحبت میکنن و قول میگیرن هم تا حدودی میشه حق داد. وقتی فردی با دانشجوش کار کرده در دوره ی ارشد و ازش راضی بوده و با هم راحتن و میتونن کارشون را ادامه بدن چرا ترکیب تیم را عوض کنند؟
فقط مشکل میمونه افرادی که به رانت وارد دانشگاه میشن که البته تعدادشون از ۱۰ درصد تجاوز نخواهد کرد.
خوب مسلما چه دوستانی که رایزنی میکنن چه دوستانی که رانت دارند و چه دوستانی که رزومه قوی دارن همه برای ۵ دانشگاه اول کشور تلاش میکنن پس رقابت در این ۵ دانشگاه خیلی سنگین میشه و با هر رزومه و رتبه ای نمیشه روی قبولی اون حساب کرد. ولی سایر دانشگاه ها این موارد داخلشون کمتره و با رتبه خوب و یا رزومه خوب میشه قبول شد.
فقط یادتون نره که دکتری دوره ی پژوهشی است و نهم قبولیش و هم طی کردنش نیاز به روجیه پژوهشی قوی داره.

کتاب راهنمای استفاده از سنگدانه در بتن
http://goo.gl/0Az6se

بازگشت به بالای صفحه

hmir200
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 1 آبان 1389

تشکر شده 5 بار در 3 پست

پست تاریخ: شنبه 1 شهریور 1393 - 00:46    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مهندس جان نگفتین چندتا کار پژوهشی داشتید

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger شماره شناسایی در ICQ
jalal aslani
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 9 شهریور 1388

تشکر شده 17 بار در 6 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 1 شهریور 1393 - 06:50    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

ببخشید دوستان دیر جواب میدم
راجع به رزومه و توصیه نامه:
من لیسانس دانشگاه تهران و ارشد شریف خوندم. تقریباً تمام دروس تخصصی عمران رو جزء 10% نمره اول دوره بودم!
1 مقاله کنفرانس بین المللی لیسبون داشتم. 1 مقاله ژورنال هم کار کردم که قرار بود واسه مصاحبه برسه، که خوب استاد راهنمام هنوووز بعد 1 سال هر روز میگه تو این ماه میفرستم! ولی چون خودش تو جلسه مصاحبه حضور داشت (البته مصاحبه شریف) دفاع کرد که این مقاله باید واسه مصاحبه لحاظ بشه... در هر صورت ظاهراً نمره ای واسه اون در نظر نگرفتن
شاید از نظر دوستان رزومه چندان خوبی تلقی نشه و بچه هایی بودند که 2تا ژورنال داشتند و پذیرفته شدند.
اما جای تعجب داره که بدونید دوستانی بودند که پذیرفته شدن و مقاله ای در رزومه نداشتند.
این مشکل بعلت نحوه نمره دهی توسط سازمان سنجشه!
اگه بدونید نفر اول و آخر دعوت شده به مصاحبه فکر میکنم حداکثر 2500 نمره تراز تفاوت داشته باشند و این تاثیر 30% در نتیجه نهایی داره و اساتید نمره مصاحبه از 100 میدن. کافیه به نفر آخر 12 درصد بیشتر نمره بدند تا در نمره نهایی جای این 2 نفر عوض بشه و اینم چیز عجیبی نیست.
لازم به ذکر که من 2 مورد که ظاهراً برای اساتید منفی محسوب میشده داشتم! هم متاهلم و هم کار میکنم ...

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
تشکر توسط: mohsenmas, sasansas, Yazdegerdi
iaun
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

عضو شده در: 25 بهمن 1385

تشکر شده 393 بار در 294 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 1 شهریور 1393 - 15:28    عنوان:  انتشار کارنامه نهايي کنکور دکتری 93 پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

کارنامه نهايي کنکور دکتری سال 93 منتشر شد

کارنامه داوطلبان واجد شرايط گزينش کنکور دکتری سال 93 حاوي اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرين رتبه پذيرفته شده در هريك از كدرشته‌هاي معرفي شده منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کارنامه داوطلبان حاوي اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرين رتبه پذيرفته شده در هريك از كدرشته‌هاي معرفي شده براي مصاحبه و در سهميه مربوط است که از طريق سايت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

داوطلبان براي مشاهده اعلان نتيجه خود مي توانند با استفاده از روش های جستجو بر اساس شماره داوطلبي و مشخصات فردي و یا شماره پرونده و مشخصات فردي کارنامه خود را مشاهده کنند.

به گزارش مهر، اسامي پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1393 يكشنبه 26 مردادماه از طريق ‌سايت سازمان سنجش اعلام شد و تعداد 11 هزار و 496 نفر پذیرفته شدند.

آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1393 در روز 16 اسفندماه 92 برگزار شد و تعداد 240 هزار و 391 نفر در آن ثبت نام کردند. پس از برگزاری آزمون نتیجه اولیه به صورت کارنامه تنظیم و در روز یکشنبه 31 فروردین ماه 93 بر روی سایت سازمان قرار گرفت.

بازگشت به بالای صفحه

iaun
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

عضو شده در: 25 بهمن 1385

تشکر شده 393 بار در 294 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 1 شهریور 1393 - 15:33    عنوان:  موافقت "عتف" با طرح سنجش و پذیرش ارشد و دکتری پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

Yazdegerdi نوشته است:
jalal aslani نوشته است:
لیسانس دانشگاه تهران
تخصصی: 72 - زبان: 48 - استعداد: 59
معدل موثر 16.94
مصاحبه 1-دانشگاه شریف، 2-دانشگاه تهران
نتیجه : مردود
Smile

نقل قول 1:
...
دوستان، سازمان سنجش گفته بود که امسال روش نمره کل سازی تغییر می کند، ولی من با دقت در چندین و چند کارنامه متوجه شدم، که هیچ تغییری نکرده است، یعنی ما حدس می زدیم می خواهند نمرات خام مصاحبه را نیز تراز کنند، ولی متاسفانه (همانند سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲) نمره خام مصاحبه را در ۱۰۰ ضرب کرده اند و عدد حاصل را با نمره تراز آزمون، میانگین وزنی گرفته اند (تا خدای ناکرده به رایانه های سازمان سنجش فشار وارد نشود!)، به عبارت دیگر نمره کل نهایی را از فرمول زیر حساب کرده اند:
نمره کل نهایی = (۱۰۰ * نمره موسسه) * (۷۰/۱۰۰) + نمره کل مرحله اول آزمون * (۳۰/۱۰۰)
یعنی می توان اختلاف ۱۰۰۰ نمره ای در آزمون را به راحتی با چهار ممیز دودهم ، بیشتر نمره گرفتن در مصاحبه جبران کرد. یعنی مثلا اگر اختلاف نمره آزمون اولین نفر و آخرین نفر دعوت شده به یک رشته-محل، ۲۰۰۰ نمره هم بوده (که معمولا کمتر است) استادان محترم مصاحبه کننده می توانسته اند با هشت ممیز چهاردهم بیشتر دادن نمره مصاحبه، جای نفر اول را با نفر آخر عوض کنند (دقت کنید تنها با اختلاف کمتر از ۵ نمره در مصاحبه، جای نفر اول و آخر، عوض می شده است !!!!!!!) یعنی امسال، عملا تاثیر آزمون صفر بوده و ۱۰۰% درصد اختیار، دست استاد بوده به همین دلیل است که انبوهی از رتبه های ممتاز مردود شده اند چون تنها با ۵ نمره بالا و پایین دادن نمره مصاحبه می توانسته اند جای نفر اول را با آخر عوض کنند!!!
حال اگر همین روند ادامه یابد، یا حتی بدتر، سنجش از پذیرش تفکیک شود، یا حتی سهم آزمون ۵۰% و مصاحبه ۵۰% شود، باز هم سال آینده، شاهد حق کشی های بسیار گسترده خواهیم بود!
دوستان، باید تمام فشار و زور خود را بیاوریم، که در مجلس، طرح سنجش و پذیرش، بدون هیچگونه تغییری (تاکید می کنم بدون کوچکترین تغییری) در اسرع وقت تصویب شود تا به کنکور دکتری سال آینده برسد ، زیرا در طرح مذکور، سهم آزمون+معدل ۷۰% شده و سهم مصاحبه ۳۰%. یعنی برای جبران ۱۰۰۰ نمره در آزمون، به بیست و سه ممیز سه دهم نمره در مصاحبه نیاز می شود ، و یا اگر نمرات نفر اول و آخر ۲۰۰۰ نمره تفاوت کند، برای جبران آن در مصاحبه به چهل و شش ممیز ششدهم نمره نیاز است. و دیگر نمی توان به آسانی آب خوردن، حق کشی کرد و نفرات برتر را مردود کرد! پس وعده ما، کمیسیون آموزش مجلس و همچنین پیش نماینده حوزه انتخابی مان!
...

نقل قول 2:
...
دوستان، آلبرت اینشتین می گوید: مشکل، از مسیری که خلق شده، حل نمی شود!
علت این حق کشی ها عملکرد وزارت محترم علوم و سازمان محترم سنجش است، حال شما می خواهید از خود آنها دادخواهی کنید؟؟؟؟!!!!
از من می شنوید، هرکس به نماینده حوزه انتخابی خود مراجعه کند و با آرامش، مشکل را متمدنانه و با استدلال طرح کند و به شدت اعتراض کند! همچنین یک گروه، به نمایندگی از معترضان، به کمیسیون آموزش مجلس بروند و علاوه بر طرح شکایت و اعتراض شدید به دلیل حق کشی های بسیار گسترده در مصاحبه های امسال، از آنها بخواهند، فورا طرح سنجش و پذیرش دکتری را (که اکنون در کمیسیون در جریان است) بدون هیچگونه تغییری (تاکید می کنم، بدون هیچگونه تغییری) در اسرع وقت در صحن علنی مجلس محترم، به تصویب برسانند و به وزارت علوم، برای اجرا ابلاغ کنند تا در آزمون سال آینده این حق کشی ها تا حدودی کمتر شود (زیرا سهم آزمون + معدل، ۷۰ درصد شده و سهم بررسی سوابق ۳۰ درصد خواهد شد، که بیشتر عادلانه است). هشدار می دهم که با روال کند کنونی، این طرح، به سال آینده هم وصال نخواهد داد پس بایستی عجله کرد. یادآوری می کنم که در بهمن ۱۳۹۴ انتخابات مجلس محترم، برگزار خواهد شد، و همه نمایندگان محترم از حالا به فکر رای جویی هستند، و ما باید از این فرصت طلایی، نهایت استفاده را ببریم!
...

نقل قول 3:
...
بچه هاي كه واقعا ميخواهند اعتراض حضوري كنند لطفا با ايميل زير براي هماهنگي زمان و مكان در تماس باشند، مطمئن باشيد با اعتراض حضوري ظرفيت تكميل ظرفيت را افزايش مي دهند. اعتراض اينترنتي بجايي نميرسه
...

اکنون حرف خودم:
درود بر استاد عزیز خودم، جناب آقای مهندس اصلانی محترم.
من اطلاع موثق دارم، که پارسال در یکی از رشته ها، رتبه اول، با فرض اینکه حتما قبول است، تنها به دانشگاه خودش برای مصاحبه رفت، و مردود شد. ولی در تکمیل ظرفیت، وقتی برای مصاحبه به دانشگاه کرمانشاه رفت، با اینکه آنها ظاهرا فردی دیگر را مدنظر داشتند، ولی دلشان سوخت و او را برداشتند! شما هم شانس بسیار بسیار بسیار زیادی در تکمیل ظرفیت دارید. حواستان به زمان تکمیل ظرفیت باشد. آرزومندم قبول شوید. پاینده باشید، بدرود.

یک نماینده مجلس خبر داد:
موافقت وزارت علوم با طرح سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی

طرح سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی به گفته طراحش مورد موافقت وزارت علوم قرار گرفته است.

رضا صابری در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: جلسات کارگروه طرح سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی توسط مرکز پژوهشهای مجلس برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسات نمایندگان دو وزارتخانه بهداشت و علوم همچنین دانشگاه آزاد حضور داشتند، ادامه داد: نظرات نمایندگان در این جلسه شنیده شد و تمام افراد بر ضرورت این طرح در تحصیلات تکمیلی اتفاق نظر داشتند.

به گفته این نماینده مجلس، مقرر شد تا دو هفته آینده یک مدل ملی و حتی منطقه ای برای این طرح توسط اعضای کارگروه ارائه شود.

صابری درباره نظر وزارت علوم در خصوص این طرح، گفت: وزارت علوم هم اعلام کرد که صرفاً با برخی از مواد طرح قبلی مخالف بوده و دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور نیازمند چنین طرحی است.

بازگشت به بالای صفحه

L-civil1991
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 16 تیر 1393

تشکر شده 21 بار در 7 پست

پست تاریخ: شنبه 1 شهریور 1393 - 15:47    عنوان:  Re: موافقت "عتف" با طرح سنجش و پذیرش ارشد و دکتری پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

iaun نوشته است:
Yazdegerdi نوشته است:
jalal aslani نوشته است:
لیسانس دانشگاه تهران
تخصصی: 72 - زبان: 48 - استعداد: 59
معدل موثر 16.94
مصاحبه 1-دانشگاه شریف، 2-دانشگاه تهران
نتیجه : مردود
Smile

نقل قول 1:
...
دوستان، سازمان سنجش گفته بود که امسال روش نمره کل سازی تغییر می کند، ولی من با دقت در چندین و چند کارنامه متوجه شدم، که هیچ تغییری نکرده است، یعنی ما حدس می زدیم می خواهند نمرات خام مصاحبه را نیز تراز کنند، ولی متاسفانه (همانند سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲) نمره خام مصاحبه را در ۱۰۰ ضرب کرده اند و عدد حاصل را با نمره تراز آزمون، میانگین وزنی گرفته اند (تا خدای ناکرده به رایانه های سازمان سنجش فشار وارد نشود!)، به عبارت دیگر نمره کل نهایی را از فرمول زیر حساب کرده اند:
نمره کل نهایی = (۱۰۰ * نمره موسسه) * (۷۰/۱۰۰) + نمره کل مرحله اول آزمون * (۳۰/۱۰۰)
یعنی می توان اختلاف ۱۰۰۰ نمره ای در آزمون را به راحتی با چهار ممیز دودهم ، بیشتر نمره گرفتن در مصاحبه جبران کرد. یعنی مثلا اگر اختلاف نمره آزمون اولین نفر و آخرین نفر دعوت شده به یک رشته-محل، ۲۰۰۰ نمره هم بوده (که معمولا کمتر است) استادان محترم مصاحبه کننده می توانسته اند با هشت ممیز چهاردهم بیشتر دادن نمره مصاحبه، جای نفر اول را با نفر آخر عوض کنند (دقت کنید تنها با اختلاف کمتر از ۵ نمره در مصاحبه، جای نفر اول و آخر، عوض می شده است !!!!!!!) یعنی امسال، عملا تاثیر آزمون صفر بوده و ۱۰۰% درصد اختیار، دست استاد بوده به همین دلیل است که انبوهی از رتبه های ممتاز مردود شده اند چون تنها با ۵ نمره بالا و پایین دادن نمره مصاحبه می توانسته اند جای نفر اول را با آخر عوض کنند!!!
حال اگر همین روند ادامه یابد، یا حتی بدتر، سنجش از پذیرش تفکیک شود، یا حتی سهم آزمون ۵۰% و مصاحبه ۵۰% شود، باز هم سال آینده، شاهد حق کشی های بسیار گسترده خواهیم بود!
دوستان، باید تمام فشار و زور خود را بیاوریم، که در مجلس، طرح سنجش و پذیرش، بدون هیچگونه تغییری (تاکید می کنم بدون کوچکترین تغییری) در اسرع وقت تصویب شود تا به کنکور دکتری سال آینده برسد ، زیرا در طرح مذکور، سهم آزمون+معدل ۷۰% شده و سهم مصاحبه ۳۰%. یعنی برای جبران ۱۰۰۰ نمره در آزمون، به بیست و سه ممیز سه دهم نمره در مصاحبه نیاز می شود ، و یا اگر نمرات نفر اول و آخر ۲۰۰۰ نمره تفاوت کند، برای جبران آن در مصاحبه به چهل و شش ممیز ششدهم نمره نیاز است. و دیگر نمی توان به آسانی آب خوردن، حق کشی کرد و نفرات برتر را مردود کرد! پس وعده ما، کمیسیون آموزش مجلس و همچنین پیش نماینده حوزه انتخابی مان!
...

نقل قول 2:
...
دوستان، آلبرت اینشتین می گوید: مشکل، از مسیری که خلق شده، حل نمی شود!
علت این حق کشی ها عملکرد وزارت محترم علوم و سازمان محترم سنجش است، حال شما می خواهید از خود آنها دادخواهی کنید؟؟؟؟!!!!
از من می شنوید، هرکس به نماینده حوزه انتخابی خود مراجعه کند و با آرامش، مشکل را متمدنانه و با استدلال طرح کند و به شدت اعتراض کند! همچنین یک گروه، به نمایندگی از معترضان، به کمیسیون آموزش مجلس بروند و علاوه بر طرح شکایت و اعتراض شدید به دلیل حق کشی های بسیار گسترده در مصاحبه های امسال، از آنها بخواهند، فورا طرح سنجش و پذیرش دکتری را (که اکنون در کمیسیون در جریان است) بدون هیچگونه تغییری (تاکید می کنم، بدون هیچگونه تغییری) در اسرع وقت در صحن علنی مجلس محترم، به تصویب برسانند و به وزارت علوم، برای اجرا ابلاغ کنند تا در آزمون سال آینده این حق کشی ها تا حدودی کمتر شود (زیرا سهم آزمون + معدل، ۷۰ درصد شده و سهم بررسی سوابق ۳۰ درصد خواهد شد، که بیشتر عادلانه است). هشدار می دهم که با روال کند کنونی، این طرح، به سال آینده هم وصال نخواهد داد پس بایستی عجله کرد. یادآوری می کنم که در بهمن ۱۳۹۴ انتخابات مجلس محترم، برگزار خواهد شد، و همه نمایندگان محترم از حالا به فکر رای جویی هستند، و ما باید از این فرصت طلایی، نهایت استفاده را ببریم!
...

نقل قول 3:
...
بچه هاي كه واقعا ميخواهند اعتراض حضوري كنند لطفا با ايميل زير براي هماهنگي زمان و مكان در تماس باشند، مطمئن باشيد با اعتراض حضوري ظرفيت تكميل ظرفيت را افزايش مي دهند. اعتراض اينترنتي بجايي نميرسه
...

اکنون حرف خودم:
درود بر استاد عزیز خودم، جناب آقای مهندس اصلانی محترم.
من اطلاع موثق دارم، که پارسال در یکی از رشته ها، رتبه اول، با فرض اینکه حتما قبول است، تنها به دانشگاه خودش برای مصاحبه رفت، و مردود شد. ولی در تکمیل ظرفیت، وقتی برای مصاحبه به دانشگاه کرمانشاه رفت، با اینکه آنها ظاهرا فردی دیگر را مدنظر داشتند، ولی دلشان سوخت و او را برداشتند! شما هم شانس بسیار بسیار بسیار زیادی در تکمیل ظرفیت دارید. حواستان به زمان تکمیل ظرفیت باشد. آرزومندم قبول شوید. پاینده باشید، بدرود.

یک نماینده مجلس خبر داد:
موافقت وزارت علوم با طرح سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی

طرح سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی به گفته طراحش مورد موافقت وزارت علوم قرار گرفته است.

رضا صابری در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: جلسات کارگروه طرح سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی توسط مرکز پژوهشهای مجلس برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جلسات نمایندگان دو وزارتخانه بهداشت و علوم همچنین دانشگاه آزاد حضور داشتند، ادامه داد: نظرات نمایندگان در این جلسه شنیده شد و تمام افراد بر ضرورت این طرح در تحصیلات تکمیلی اتفاق نظر داشتند.

به گفته این نماینده مجلس، مقرر شد تا دو هفته آینده یک مدل ملی و حتی منطقه ای برای این طرح توسط اعضای کارگروه ارائه شود.

صابری درباره نظر وزارت علوم در خصوص این طرح، گفت: وزارت علوم هم اعلام کرد که صرفاً با برخی از مواد طرح قبلی مخالف بوده و دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور نیازمند چنین طرحی است.

ببخشید مظورتون از طرح سنجش و پذیرش افزایش درصد امتیاز آزمون کتبی به 70 درصده؟ Rolling Eyes

این مطلب آخرین بار توسط L-civil1991 در شنبه 1 شهریور 1393 - 15:59 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

بازگشت به بالای صفحه

alen18
کاربر ویژه
کاربر ویژه

عضو شده در: 31 مرداد 1386

تشکر شده 582 بار در 405 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 1 شهریور 1393 - 15:50    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به نظ من با افزایش ظرفیت و افزایش تقاضا در این دو سه سال اخیر میتونم بگم تقریبا این آخرین سالی بود که دانشجویان دکتری میتونن امید به شغلی ذز خور دکتری داشته باشند.
همین الانشم تقریبا کار چذل رسیده به دانشگاه های آزاد و غیرانتفاعی دور افتاده
چه برسه به ۴ سال دیگه
نمیدونم واقعا به کجا میرسیم؟!

کتاب راهنمای استفاده از سنگدانه در بتن
http://goo.gl/0Az6se

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 65, 66, 67, 68  بعدی
صفحه 66 از 68

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید