دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم
iransaze.com :: مشاهده موضوع - راهنمایی در انتخاب رشته کارشناسی
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
راهنمایی در انتخاب رشته کارشناسی رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
irani1
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 26 بهمن 1391

تشکر شده 31 بار در 20 پست

blank.gif

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: جمعه 20 تیر 1393 - 23:39    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

mohamad-reza نوشته است:
با سلام اول اینکه ممنون به خاطر پاسختون...!

دوم اینکه خدا نکنه کسی نزول بخوره....من حاظرم از گشنگی و تشنگی بمیرم اما یه ریال نزول نکنم.

همش یه چیز فکر من رو مشغول میکنه با توجه به اینکه کشور ما در حال توسعه و جای بسیاری رو برای کار داره یعنی پتانسیل زیادی داره چرا نمیشه کار کرد.

البته منظور من کارمندی و پشت میز نشینی نیست کار ازاد و پیمانکاری و ساختمون سازی هست ...به نظرم اگه ادم بخواد با 100 تومان هم میشه شروع کرد.
100 تومن داشته باشی می شه تو جهنم زندگی کنی و اونجا را برای خودت بهشت درست کنی شما هم انگار جیب پر پول و پشتت گرمه (خوش به حالت) .... اما من که هیچ چیزی ندارم هر چیزه انسانی بود رو از دست دادم عمر و جونی و احساس و انسانیت .....همه چیز .........از زندگیم هیچ چیزی نفهمیدم ..........حالا نمی دونم اخر و عاقبتم می خواد چی بشه ؟ خیلی شنیدم که پسر های که سنشون میرسه به 30 سال و بیکار و بی پول هستند با یه دختر ترشیده ازدواج می کنند تا خرج زندگی شون رو بده و البته اون ها هم تا اخر عمر تو سری خور زن و خانواده زنشون می شن من که می ترسم یه هم چین بلایی سرم بیاد عموی خودم که همین طوری شده .......هر هفته یک بار با زنش که معلمه زد و خورد دارند سر پول تو جیبی .........راستی یه سوال کسی دختر ترشیده تو فامیلشون سراغ نداره Confused یک جوان 30 ساله اماده ازدواج ولی پول ندارم Sad

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3
صفحه 3 از 3

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید