دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم
iransaze.com :: مشاهده موضوع - از ترم چند به بعد میشه تو شرکت ها کار کرد؟
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
از ترم چند به بعد میشه تو شرکت ها کار کرد؟ رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
masnavi
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 15 مهر 1386

تشکر شده 3 بار در 2 پست

blank.gif

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: سه‌شنبه 9 مهر 1387 - 15:24    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

miramira نوشته است:
سلام آقای منصوری...

به نظر من هم با یک دست نمیشه 2 تا هندونه برداشت...شما برای ورود یه بازار کار خیلی فرصت داری...اما به نظر من هم الان (دوران دانشجویی)بهترین موقعیت برای شماست تا دروس پایه رو خوب یاد بگیرید.
البته من خودم لیسانس دانشکده نیکبخت بودم و با اینکه اساتیدی که میشناسید تمام تلاششون رو میکردند تا مطالب رو انتقال بدهند ، اما اکثرا واقعا بار علمی زیادی ندارند(اسم نمیبرم چون خودتون حتما اطلاع دارید) و من الان متوجه میشم که چقدر ضعیف بودند و ناخودآگاه من دانشجو رو هم به ضعیف بودن سوق دادند.(البته خودم هم مقصر بودم)

با توجه به این مطلب به نظر من شما سعی کنید مطالعه بیشتری داشته باشید تا از هم دوره ای ها جلوتر باشید...ضرر نمیکنید.

سلام دوست عزیز و ممنون از راهنماییت.
من به شخصه کاملا با نظر شما موافقم و اعتقاد دارم دانشگاههای ما به اون صورت مطالب علمی را برای دانشجو مطرح نمیکنند و این دانشجوست که باید همه ی تلاش خود را بکند تا بتواند با علم روز آشنا شده و همگام شود.تکاپوی بنده هم به همین خاطر است تا بتوانم از هم دوره ای هایم که صرفا میخواهند مدرکی گرفته باشند خیلی جلوتر باشم.
تعریف از خود نباشه ولی همکنون من خود را از آنها یک سر و گردن بالاتر میبینم دلیلش هم تنها علاقه ی ذاتی به این رشته است.
متاسفانه از استادی که برای درس مصالح ساختمانی ساروج را مطرح میکند که دیگر منسوخ شده چه انتظاری میتوان داشت...در اینکه دانشگاههای ما مشکل دارند شکی نیست ولی این معنی بیکار نشستن دانشجو در حین تحصیل را نمیدهد.دانش را باید جست...

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
gandolf
ناظم بازنشسته
ناظم بازنشسته

عضو شده در: 30 مرداد 1386

تشکر شده 500 بار در 293 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 9 مهر 1387 - 20:22    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

نقل قول:

ه نظر من هم برای شما که ترم سه هستید زود است که وارد بازار کار شوید. تجربه نشان داده است که کسانی که در حین تحصیل وارد بازار کار میشوند هر چند از لحاظ اجرایی افراد قویتری هستند ولی از لحاظ درسی با مقداری افت تحصیلی مواجه میشوند. البته امیدوارم که این مساله شامل gandolf عزیز (محمد حسن آقامالی) نشده باشد و ایشان وضعیت درسی خوبی داشته باشد.

به نظر من هم کار کردن در هنگام دانشجویی (اگر مشکل مالی نداشته باشید9 اصلا ارزش نداره
چون با مدتی حضور در اجر داشتن خودتون با روال کار آشنا خواهید شد
ما که از درس جا موندیم ولی شما سعی کننید نموید

ben yandim siz yamayin allah ashgina

بازگشت به بالای صفحه

31947
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 25 فروردین 1386

تشکر شده 5 بار در 5 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 9 مهر 1387 - 22:56    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به نظر من مي توان از همان اول هم در شركت كار كرد ولي بايد دقت كرد كه اگر كاري انجام مي دهيد آن كار بتواند در ديد مهندسي شما تاثير داشته و همچنين بتواند شمارا در درس ها كمك كند.

آرزوي موفقيت مي كنم براي تمام داشجويان شاغل .

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی نام شناسایی در AIM شناسه عضویت در Yahoo Messenger شناسه عضویت در MSN Messenger شماره شناسایی در ICQ
masnavi
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تشکر شده 3 بار در 2 پست

blank.gif

پست تاریخ: چهار‌شنبه 10 مهر 1387 - 15:56    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

مشکل مالی که وجود ندارد تنها میخواستم دانش اجرایی رو همراه با دانشی که در دانشگاه می آموزم پیش ببرم که دوستان همه راهنمایی کردند و من به این نتیجه رسیدم که فعلا زود هست برای این کار.
واقعا ممنونم از دوستانی که لطف کردن و نظر دادن و چون دیدم همه ی نظرات یک مضمون رو داره به گفته ی دوستان خود عمل میکنم.
فقط اگر امکان داره اون CDو DVD هایی که میتونه الان به من کمک کنه رو بهم همینجا معرفی کنید تا من تهیه کنم.
یه سوال دیگه اینکه آیا کتابی هست که ساخت یک سازه مثل آپارتمان چند طبقه رو از روز اول تا روز آخر توضیح داده باشه؟
منظورم مراحل کاری به ترتیب و مدتی که باید برای هر مرحله سپری کرد.
اگه هست که فوقالعاده عالی و لطفا معرفی کنید.

بازگشت به بالای صفحه

masnavi
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تشکر شده 3 بار در 2 پست

blank.gif

پست تاریخ: پنج‌شنبه 11 مهر 1387 - 13:51    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

به دلیل مشکلی که در بالا آمدن سایت بوجود اومد این تاپیک از صفحه اصلی خارج شد.
دوستان لطفا به سوالات نظر قبل من پاسخ دهند.
ممنون.

بازگشت به بالای صفحه

Hossein-shah
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

عضو شده در: پارامترهای تابع تاریخ شمسی نادرست می باشد.

تشکر شده 41 بار در 29 پست

پست تاریخ: پنج‌شنبه 11 مهر 1387 - 15:09    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

متاسفانه در کارگاه های اجرایی ما دانشجو جای چندان مناسبی ندارد در واقع تا فارغ التحصیل نشدی هیچ تصوری از شما به عنوان مهندس ندارند و روتون نمی تونند ( به علت محدودیت زمانی اختصاص یافته توسط شما به مخصوصا کارگاه های اجرایی) حساب باز کنند و در نتیجه هیچ مسئولیت کاری، شما در اختیار نخواهید داشت و طبق گفته آقای جعفری بازده لازم رو از کارگاه نخواهید برد.
به نظر من اگر شما بتوانید پروژه ای پیدا کنید که از پی داره شروع می شه، خیلی به نفعتان خواهد بود ( ولی با توجه به اینکه سال دوم هستید نمی توانید وارد محاسبات پروژه شوید ولی سرک کشیدن هم بد نیست به درد می خوره!!!) سعی کنید مسائل تئوری رو که می خوانید به نحوی در کارگاه ازشون استفاده کنید، دیدتون رو نسبت به دروس تئوری و اجرا و رابطه متقابل آنها وسیع تر کنید.

به امید موفقیت

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email شناسه عضویت در Yahoo Messenger
mojtaba808
همکار
همکار

عضو شده در: 20 مرداد 1386

تشکر شده 1239 بار در 459 پست

iran.gif

پست تاریخ: پنج‌شنبه 11 مهر 1387 - 16:23    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دوستان چند وقتیه جناب مهندس یمینی شریف DVD با نام "اصول کلی طراحی و اجرای ساختمان -ساختمان بتنی" تهیه کردند که با داشتن بیش از 150 دقیقه فیلم آموزشی مربوطه به نحوه اجرای ساختمان از خاکبرداری تا اجرای سقف و ستون و حتی نازک کاری ها یک مجموعه بی نظیر تهیه دیدند
بنده این DVD رو چند وقتیه تهیه کردم و تهیه اونرو توسط دوستان امثال آقای منصوری عزیز و حتی به با تجربه های این سایت توصیه میکنم ، چرا که با دیدن این مجموعه که همراه با نمایش طریقه اجرا نکات آیین نامه ای و نکات تحلیل و طراحی با Etabs و Safe و نقشه های اجرایی و نیز کلیه ریز محاسبات سازه و نکات معماری و غیره است، خیلی بیشتر از 3 ماه کارآموزی شما بدردتون میخوره
متاسفانه دوستانه زیادی حتی در دوره کارآموزی هم چیز چندانی از نکات اجرایی عمران و طریقه ساخت و ساز ها نمیتونند ببینند که من این مجموعه رو به همه دوستان توصیه میکنم
لینک توضیحات بیشتر با این محصول از سایت ایران سیویل سنتر:
http://www.irancivilcenter.com/fa/special_ads/concrete_dvd/index.php
البته من امیدوارم که همانطور که مهندس یمینی شریف قول دادند تا چد ماه آینده DVD مربوط به سازه های فولادی و ... آماده شود
تهیه این مجموعه ابتکاری ستودنی از آقای یمینی شریف هست که در کنار 4 سال درس و پاس کردن دروس اصول طراحی و روش های اجرا ، ملاحظه این مجموعه را بسیار ضروری می نمود.
دوستان توجه داشته باشند پیشنهاد تهیه این محصول به هیچ وجه جنبه تبلیغ نداره بلکه با توجه به هزینه اندکی که برای فروش آن در نظر گرفته شده ، بسیاری از ابهامات و نکات اجرایی را برای دانشجویان سطح کاردانی ، کارشناسی و حتی ارشد را برطرف میکند
دوستان برای تهیه این DVD میتوانند با شماره های زیر تماس بگیرند:
02188950410
09123894033

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکر توسط: challenger
masnavi
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تشکر شده 3 بار در 2 پست

blank.gif

پست تاریخ: جمعه 12 مهر 1387 - 14:01    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با تشکر فراوان از دوست عزیزم مجتبی808
این دقیقا همون چیزی بود که من دنبالش میگشتم.
دست شما و همچنین جناب مهندس یمینی شریف هم از این بابت درد نکنه.
فقط یه سوال داشتم میخواستم بدونم این dvd در سی دی فروشی های معتبر هم هست یا تنها باید آنرا سفارش داد؟
من هم منتظر آمدن dvd سازه های فولادی خواهم ماند.

بازگشت به بالای صفحه

mojtaba808
همکار
همکار

عضو شده در: 20 مرداد 1386

تشکر شده 1239 بار در 459 پست

iran.gif

پست تاریخ: جمعه 12 مهر 1387 - 14:10    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام
البته باید از مهندس یمینی شریف تشکر شود
نه تا اونجا که من اطلاع دارم این محصول فعلا تنها از طریق ارسال پستی قابل دریافته اما برای گرفتن اطلاعات کامل تر میتونید به شماره تماس های داده شده در صفحه لینک شده مراجعه نمایید.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
M.shaho
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 22 مهر 1391

تشکر شده 1 بار در 1 پست

blank.gif

پست تاریخ: شنبه 13 آبان 1391 - 00:14    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام
بیشتر دوستان رو خوندن دروس تئوری تاکید دارن.اما من خیلی جاها شنیدم که این دروس دانشگاهی بیرون کاربرد چندانی ندارن.اگه دارن کدوم دروس؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکر توسط: kiarash_mehr
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه قبلی  1, 2, 3  بعدی
صفحه 2 از 3

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید