دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم
iransaze.com :: مشاهده موضوع - بازار کار در گرایش سازه های هیدرولیکی
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » بازار کار براي شاخه هاي مختلف رشته مهندسي عمران

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
بازار کار در گرایش سازه های هیدرولیکی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
hamedcivill
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 16 اردیبهشت 1387

تشکر شده 50 بار در 37 پست

blank.gif

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: چهار‌شنبه 3 تیر 1388 - 10:41    عنوان:  بازار کار در گرایش سازه های هیدرو پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

دوستان ممنون میشم در مورد بازار کار گرایش سازه های هیدرولیکی اطلاعاتی به من بدهید

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
:
marang_
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: پارامترهای تابع تاریخ شمسی نادرست می باشد.

تشکر شده 817 بار در 347 پست

blank.gif

پست تاریخ: دوشنبه 14 اسفند 1391 - 15:18    عنوان:  Re: بازار کار در گرایش سازه های هیدرولیکی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

FIROOZ4 نوشته است:
hamedcivill نوشته است:
دوستان ممنون میشم در مورد بازار کار گرایش سازه های هیدرولیکی اطلاعاتی به من بدهید

توی شرایط فعلی که کلا تنور بازار عمران سرده ، شاید در آینده (؟) شرایط بهتر بشه. این گرایش هم اگه کارش باشه بیشتر توی خطوط انتقال و تصفیه آب هستش. پروژه بزرگ توی این رشته تا 5 الی 6 ساله دیگه نخواهد بود.
فعلا پیشرو گرایشات ژئوتکنیک هست. که هنوز می تازه

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
تشکر توسط: masoud197, FIROOZ4
FIROOZ4
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

عضو شده در: 7 بهمن 1390

تشکر شده 446 بار در 281 پست

iran.gif

پست تاریخ: دوشنبه 14 اسفند 1391 - 18:04    عنوان:  Re: بازار کار در گرایش سازه های هیدرولیکی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

marang_ نوشته است:
FIROOZ4 نوشته است:
hamedcivill نوشته است:

توی شرایط فعلی که کلا تنور بازار عمران سرده ، شاید در آینده (؟) شرایط بهتر بشه. این گرایش هم اگه کارش باشه بیشتر توی خطوط انتقال و تصفیه آب هستش. پروژه بزرگ توی این رشته تا 5 الی 6 ساله دیگه نخواهد بود.

ممنون.
با این حساب در زمینه مشترک با مهندسی آب فقط کار هست!!

در زمینه طراحی سازه های هیدرولیکی و سازه های جنبی سد و ... و بخش مهندسین مشاور هم 5 6 سال نباید پیگیر بود؟
در این زمینه چه پیشنهادی دارید؟ مخصوصا برای شروع.

این که گفته میشه بالای 100 تا سد (حتی فکر کنم عدد 300 هم شنیدم ) هنوز در ایران باید طراحی و ساخته بشه و نیاز مبرم در کشور هست، پس این توی کدوم بخش این بازار میگنجه؟!

پیشنهاد شما یه عنوان فرد با تجربه چیه؟
با تشکر.

.
گرچه برای سپاس از آیکون تشکر استفاده میکنیم،ولی من از شما متشکرم.

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: masoud197
marang_
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

پست تاریخ: دوشنبه 14 اسفند 1391 - 21:03    عنوان:  Re: بازار کار در گرایش سازه های هیدرولیکی پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

FIROOZ4 نوشته است:
marang_ نوشته است:
FIROOZ4 نوشته است:
hamedcivill نوشته است:

ممنون.
با این حساب در زمینه مشترک با مهندسی آب فقط کار هست!!

در زمینه طراحی سازه های هیدرولیکی و سازه های جنبی سد و ... و بخش مهندسین مشاور هم 5 6 سال نباید پیگیر بود؟
در این زمینه چه پیشنهادی دارید؟ مخصوصا برای شروع.

این که گفته میشه بالای 100 تا سد (حتی فکر کنم عدد 300 هم شنیدم ) هنوز در ایران باید طراحی و ساخته بشه و نیاز مبرم در کشور هست، پس این توی کدوم بخش این بازار میگنجه؟!

پیشنهاد شما یه عنوان فرد با تجربه چیه؟
با تشکر.

در این که تاسیسات زیر بنابی زیادی باید برای کشور ساخته شود حرفی نیست ولی اقبال این گونه پروژه ها درحالی که سرمایه سنگینی می طلبند و سود دهی آنها دیر هنگام است، روز به روز کمتر می شود.
پروژه های کوچک هم بد نیستند. جالب است نکاتی آموزشی در پروژه های کوچک هست که در پروژه های بزرگ نیست و برعکس . و این مورد رو به شخصه احساس کردم.
لذا اگر به کار طرفا به دیده محل درآمد نگاه نکنیم و یک محل درآمد دیگر برای خود ایجاد کنیم کار در محیط های مورد علاقه تان بسیار لذت بخش خواهد بود.
لذا در کنار کار مهندسی از تجارت غافل نشوید.

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: FIROOZ4, masoud197
FIROOZ4
کاربر بسیار فعال
کاربر بسیار فعال

عضو شده در: 7 بهمن 1390

تشکر شده 446 بار در 281 پست

iran.gif

پست تاریخ: پنج‌شنبه 17 اسفند 1391 - 23:18    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

marang_, سلام

توی رشته ای که درس خوندیم اگه نتونیم کار بکنیم اون وقت چطور باید توقع داشته باشیم وارد کار دیگه ای بتونیم بشم و پیشرفت هم بکنیم... ؟!

بحث مادی نیست. خوب آدم میره دنبال علاقه اش. علاقه هم همون کار در زمینه تحصیلی و چیزیه که براش وقت گذاشتیم...

Rolling Eyes

.
گرچه برای سپاس از آیکون تشکر استفاده میکنیم،ولی من از شما متشکرم.

بازگشت به بالای صفحه

marang_
کاربر فعال
کاربر فعال

blank.gif

پست تاریخ: پنج‌شنبه 17 اسفند 1391 - 23:32    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

FIROOZ4 نوشته است:
marang_, سلام

توی رشته ای که درس خوندیم اگه نتونیم کار بکنیم اون وقت چطور باید توقع داشته باشیم وارد کار دیگه ای بتونیم بشم و پیشرفت هم بکنیم... ؟!

بحث مادی نیست. خوب آدم میره دنبال علاقه اش. علاقه هم همون کار در زمینه تحصیلی و چیزیه که براش وقت گذاشتیم...

Rolling Eyes

سلام
موضوع اینه که شما در رشته خود پیشرفت تجربی و علمی می کنید ولی ممکنه پیشرفت مالی مورد توقع رو نداشته باشید. برای اینکه هر دو رو جمع کنید باید از مسیر خودش وارد عمل بشید و اون هم تجارت و کار اقتصادی است. توی دانشگاه یاد میدن که چطور ظرفیت یه تیر بتنی رو دو برابر کنید ولی یاد نمیدن که چطوری یک تومن رو دو تومن کنید Exclamation
اینو کار اقتصادی باد آدم میده و کاری هم به تحصیلات رشته مهندسی نداره Idea

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: FIROOZ4, Fermion
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید