منو اصلی


petitrond.gif تبلیغات در سایت
petitrond.gif نقشه سایت
petitrond.gif انجمن جدید سایت
petitrond.gif انجمن قدیم سایت
petitrond.gif دریافت فایل (بخش قدیم)
petitrond.gif دریافت فایل (انجمن قدیم)
petitrond.gif دریافت فایل (انجمن جدید)

icon_community.gif صفحات ویژه کاربران
petitrond.gif پیغام خصوصی
petitrond.gif انجمن جدید سایت
petitrond.gif آخرین ارسالهای انجمنها
petitrond.gif ارسالهای بدون پاسخ
petitrond.gif ارسالهای شما
petitrond.gif صفحه شخصی
petitrond.gif قوانین سایت
petitrond.gif راهنمای سایت
petitrond.gif ورود به انجمن
petitrond.gif عضویت در انجمن

petitrond.gif جزوات فارسی
petitrond.gif کتابهای انگلیسی
petitrond.gif نرم افزار
petitrond.gif نمونه سوالات
petitrond.gif نقشه های اتوکد
petitrond.gif پروژه های دانشجویی
petitrond.gif پایان نامه ها و سمینارها
petitrond.gif نشریات و بخشنامه ها
petitrond.gif مولتی مدیا
petitrond.gif مقالات فارسی
petitrond.gif مقالات انگلیسی

petitrond.gif نرم افزارهای تخصصی
petitrond.gif نرم افزارهای غیرتخصصی
petitrond.gif جزوات فارسی
petitrond.gif کتابهای انگلیسی
petitrond.gif کتابهای غیرتخصصی
petitrond.gif مقالات فارسی
petitrond.gif مقالات انگلیسی
petitrond.gif مولتی مدیا
petitrond.gif نقشه های اتوکد
petitrond.gif پروژه ها
petitrond.gif نمونه سوالات
petitrond.gif نشریات و بخشنامه ها

petitrond.gif طراحی سازه ها
petitrond.gif مباحث اجرایی
petitrond.gif مباحث بنیادی
petitrond.gif مباحث تخصصی
petitrond.gif آیین نامه ها
petitrond.gif نرم افزارها
petitrond.gif گفتگوهای صنفی
petitrond.gif دانلود ها
petitrond.gif متفرقه
 
آگهی


کانال ایران سازه در تلگرام
آگهی


معرفی کتاب : مرجع کاربردی طراحی سازه های بتنی با نرم افزار ETABS 2013 و SAFE 12
سازه 90 : نرم افزار ترسیم سازه های بتن آرمه
تبلیغات در ایران سازه

سایت ایران سازه به عنوان پربازدید ترین وبسایت فارسی زبان در حوزه مهندسی عمران و حتی مهندسی معماری با بیش از 130 هزار کاربر   فضاهای تبلیغاتی خود را در چارچوب اجاره بنرهای تبلیغاتی در اختیار شما قرار میدهد. ابتدا به شما پیشنهاد میکنم که اگر با این سایت آشنایی ندارید یک معرفی از این سایت و آمار آن در لینکهای زیر مشاهده نمایید:

آنالیز آماری سایت نزد سایت معتبر آلکسا

کنترل رتبه گوگل سایت

مشاهده اطلاعات سایت از قبیل ارزش تقریبی سایت و فضاهای تبلیغاتی سایت ، میزان بازدید روزانه و .... بر اساس آنالیز سایت websiteoutlook.com

سایتهای دیگری هم هستند که با جستجو در گوگل میتوانید آنها را یافته و اطلاعات سایت ایران سازه را از آنها استخراج نمایید

شرایط عمومی قبول تبلیغات در ایران سازه

1- آگهی های دریافتی باید در چارچوب قوانین سایت ایران سازه باشد. از جمله اینکه در آگهی باید چارچوب قوانین رایج کشور ایران رعایت شده باشد.

2- ایران سازه فقط نمایش دهنده آگهی است و مسئولیت محتوای آگهی و درستی یا نادرستی آن فقط و فقط بر عهده آگهی دهنده است.

3- نمایش آگهی پس از واریز مبلغ کامل آگهی و گرفتن تاییدیه اولیه از مدیر سایت جهت درج آگهی امکانپذیر خواهد بود.

4- طراحی بنر بر عهده آگهی دهنده است. بنر بر حسب مکان نمایش میتواند در فرمتهای تصویری ( gif , jpg ) یا فلش ( swf ) با حجم حداکثر 40 کیلوبایت و یا به صورت کدهای جاوااسکریپت ( JS )  یا html باشد.

 

کلاسهای نمایش بنر

 

برای نمایش بنرها چهار کلاس به شرح جدول زیر پیش بینی شده است :

کلاس بنر
صفحات نمایش
موقعیت ابعاد بنر بر حسب پیکسل
A1 تمامی صفحات بالای صفحه 60*468
A2 صفحه اول، انجمن جدید سایت، صفحه ویژه نمایش هر خبر در صفحه اول بالای باکس اخرین ارسالهای انجمن، بقیه صفحات در بالای صفحه کنار بنر کلاس A1 60*468
A3 صفحه اول و صفحات داخلی انجمنهای جدید سایت (به غیر از صفحه اول) صفحه اول زیر باکس آخرین ارسالهای انجمن، صفحات داخلی انجمن در زیر اولین تاپیک یا اولین پست هر تاپیک 60*468
A4 صفحه اول و صفحات داخلی انجمنهای جدید سایت (به غیر از صفحه اول) صفحه اول زیر باکس جستجوی گوگل، صفحات داخلی انجمن در زیر اولین تاپیک یا اولین پست هر تاپیک 60*468
B1 صفحه اول سایت، صفحات انجمن جدید سایت،صفحه ویژه نمایش هر خبر پایین صفحات 60*468
B2 تمام صفحات پایین صفحات 60*468
C1 تمام صفحات غیر از فروم* سمت راست صفحه زیر منوی اصلی 60*120
C2 تمام صفحات غیر از فروم* سمت راست صفحه زیر منوی اصلی 120*120
C3 تمام صفحات غیر از فروم* سمت راست صفحه زیر منوی اصلی 240*120
D1 صفحه اول، صفحه شخصی و بخش قدیم دریافت فایل* ستون سمت چپ صفحه 60*120
D2 صفحه اول، صفحه شخصی و بخش قدیم دریافت فایل* ستون سمت چپ صفحه 120*120
D3 صفحه اول، صفحه شخصی و بخش قدیم دریازفت فایل* ستون سمت چپ صفحه 120*240

*در بنرهای کلاس C و D در صورتی که مدت نمایش درخواستی برای بنر 3 ماه یا بیشتر باشد، علاوه بر صفحات فوق بنر در کادر سمت چپ صفحه اول انجمن جدید سایت نیز نمایش داده میشود.

برای اکثر کلاسهای نمایش بنر یک کنترل پنل با امکان مشاهده تعداد نمایش بنر و تعداد کلیک بر بنر نیز به مشتری ارایه میشود. بنرهایی که با کد جاوا یا اچ تی ام ال ساخته میشوند از این مساله مستثنی هستند. بنرهای فلش هم امکان نمایش تعداد کلیک را ندارند و فقط تعداد نمایش بنر در کنترل پنل قابل مشاهده است. آمار ارایه شده در این کنترل پنل شامل مقادیر کلیک و نمایش در صفحات انجمن جدید سایت نمیباشد.

 

رپورتاژ آگهی

 

علاوه بر امکان تبلیغاتی به صورت نمایش بنر ، این امکان نیز وجود دارد که تبلیغ به صورت متنی و رپورتاژ اگهی نیز انجام گیرد. رپورتاژ آگهی در صفحه اول سایت و قسمت بالای صفحه نمایش داده میشود. رپورتاژ آگهی با فونتی مشابه فونت استفاده شده در همین متن حداکثر 20 سطر از فضای صفحه اول سایت را شامل میشود و شامل عکس یا بنر نیست ولی میتواند شامل لینک باشد و متن کاملتر آن در صفحه آگهی های تبلیغاتی رایگان انجمن سایت نمایش داده شود. قیمت رپورتاژ آگهی مشابه قیمت بنر کلاس A2 میباشد.

 

قیمتهای نمایش بنر در سایت

 

قیمت نمایش بنر در کلاسهای مختلف برای مدت یک ماه به شرح جدول زیر است. در ادامه جدول ، نحوه محاسبه قیمت بنر برای مدتهای غیر از یک ماه نیز در یک جدول دیگر توضیح داده شده است :

کلاس بنر قیمت بر حسب تومان برای مدت یک ماه
A1 400000
A2
180000
A3 120000
A4 100000
B1 50000
B2
180000
C1
45000
C2 65000
C3 85000
D1
35000
D2 45000
D3 65000

 

 

اصلاح قیمتهای جدول بالا بر حسب مدت نمایش :

 

در صورتی که مدت مورد تقاضا غیر از یک ماه باشد به شرط آنکه کل مبلغ در همان ابتدا پرداخت شود مقادیر جدول فوق در ضرایب اصلاح زیر ضرب میشوند:

 

 

مراحل سفارش بنر در سایت

 

شما ابتدا بر اساس شرایط فوق نوع بنر خود را انتخاب و با هماهنگی با مدیر سایت یک بنر مناسب طراحی و برای مدیر سایت ارسال مینمایید. پس از تایید مدیر سایت مبلغ مورد نظر را به یکی از شماره حسابهای زیر واریز مینمایید و کد پیگیری را به مدیر سایت ارسال میکنید تا در کمترین زمان ممکن بنر شما فعال گردد.

ایمیل مدیر سایت :  arjafari2004 <at> gmail.com

شماره حساب جهت واریز  مبلغ :

حساب کوتاه مدت بانک ملی :  0217057604000

یا شماره کارت : ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۶۲۹۲۳۷۰ ( بانک ملی ایران)

هر دو حساب به نام احمدرضا جعفری میباشد.

 

نکات قابل توجه دیگر :

 

1- تلاش بر اینست که سایت در طول شبانه روز بدون مشکل در دسترس باشد؛ اما به هر حال در زمانهایی به دلایل مختلف امکان دسترسی به سایت نخواهد بود. بخشی از عدم دسترس بودن طبیعی است، اما اگر در طول هر هفته میزان قطعی سایت به بیش از 12 ساعت برسد مقدار زمان قطعی سایت به مدت قرارداد نمایش بنرها افزوده میشود و یا در صورت درخواست سفارش دهنده تبلیغ ، مبلغی متناظر با مدت قطعی به مشتری در انتهای مدت نمایش بنر برگردانده میشود. تصمیم گیری در مورد میزان قطعی سایت در هر هفته با نظر مدیر سایت و در صورت ارایه مدرک مستند توسط مشتری با توافق دو طرف خواهد بود.

2- مکانهای تبلیغاتی که در اختیار مشتری خاصی است ، توسط مشتری دیگری میتواند برای بعد از پایان قرارداد مشتری قبلی رزرو شود. در این صورت مشتری جدید باید نصف مبلغ اجاره مکان مورد نظر برای مدت مورد نظر را پرداخت نماید. در صورتی که در زمان شروع نمایش بنر جدید ، مشتری جدید از نمایش بنر پشیمان شود ، نصف مبلغ پرداخت شده به مشتری بازگردانده میشود. رزرو آگهی حداکثر 6 ماه زودتر از زمان خالی شدن هر مکان تبلیغاتی امکانپذیر است و زودتر از آن قابل رزرو نیست.

3- در مورد بنرهای با مدت نمایش بیش از یک ماه اگر مشتری در اواسط مدت قرارداد از ادامه نمایش بنر خود پشیمان شود، نصف مبلغ متناظر با مدت باقیمانده از زمان نمایش بنر به مشتری بازگردانده میشود.  اگر کمتر از نصف مدت قرارداد از زمان نمایش بنر گذشته باشد، در صورت پشیمانی مشتری ، قرارداد مشتری از نظر مدت نمایش به نزدیکترین زمان مندرج در جداول بالای همین صفحه با اعمال ضریب 1.25 تغییر کرده و مابقی مبلغ به مشتری بازگردانده میشود. برای قراردادهای نمایش یک ماه و پایینتر مبلغی به مشتری بازگردانده نمیشود و در هر صورت در صورت پشیمانی مبلغ نمایش بنر به مدت یک ماه با اعمال ضریب 1.25 از مشتری کسر میشود. به طور مثال اگر در یک قرار داد یک ساله ، مشتری پس از دو ماه از نمایش بنر خود پیشمان شود، هزینه نمایش بنر بر اساس قیمت بنر در نمایش سه ماهه محاسبه و در ضریب 1.25 ضرب میشود و مابقی به مشتری بازگردانده میشود.

4- قیمتهای درج شده در این صفحه در هر زمان میتواند دچار تغییر شود. این تغییر قیمتها شامل بنرهایی که قبلاً سفارش داده شده و یا رزرو شده اند نخواهد شد.

5- در کلاسهای C و D محدودیتی برای تعداد بنرهای سفارش داده شده نیست و به تعداد نامحدودی بنر تبلیغاتی و مشتریان تبلیغاتی در یک زمان قابل تعریف و نمایش است، اما از نظر موقعیت قرارگیری بنرها ، اولویت با مشتریانی است که بنر خود را زودتر سفارش داده اند. پس از پایان قرارداد هر مشتری ، بنر پایینتر به مکان بالاتر منتقل میشود. بنرهای بالاتر حتی در صورت تمدید در شروع زمان تمدید در مکان پایینتر قرار میگیرند و به تدریج دوباره به سمت بالا خواهند رفت.

6- مندرجات این صفحه به نوعی مفاد قرارداد بین سایت ایران سازه و مشتریان تبلیغاتی است و دو طرف قرارداد باید به محتویات درج شده در این صفحه خود را متعهد نمایند.

اين مطلب تا كنون 51566 بار مشاهده شده است.

دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم